Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

:Saruboceq: Ay şekercim ya inşallah seni boşa gaza getirmemişizdir, inşallah yarın güzel haberler alırız vala. Çok heyecanlıyım seni düşünemiyorum bile. Bu saate kadar gelmedi kırmızılar, ateşin de güzel bence. Hadi inşallah

Diloks canım ölç istersen ama nasıl anlayacağız senin düşük ateşinin kaç olduğunu. Mesela adetten önce diyelim ateşin 36.5e düştü, adet olucam sanırsın, ama belki de senin düşük ateşin 36.2 yani çok sağlıklı olmaz. Yumurtlamadan sonrası için ateş ölçme pek bişey ifade etmiyor. Gene de ölç istersen muhabbet ederiz. İnşallah hamişsindir de gelecek aya ölçmeye gerek kalmaz.

iyi geceler kızlar hepinize nasılsınız bakalım şekerim inşallah bebişin gelmiştir, ama maşallah diyeyim sabrına... hadi umarım yarın iyi haberler verirsin bizlere,

hah kızlar unutuyordum az daha
bizim pretty de hamişmiş var ya, az önce gördüm, bugün öğrenmiş 5+5 miş ay çok sevindim vallahi inşallah hepimiz birer birer hamile kalırız arkadaşlar

gusel haberlerle gelırım sabah ınsallah dua edın kıslar

Elchin o hayalkırıklığı ve pis negatiflerden nefret ediyorum. Ama bir avuntu en azından yumurtluyor olmak ve de bazı kötü durumlarla karşılaşmamak. ınşallah bebeğin sağlıkla gelir sana gelecek ay.

hah kızlar unutuyordum az daha
bizim pretty de hamişmiş var ya, az önce gördüm, bugün öğrenmiş 5+5 miş ay çok sevindim vallahi inşallah hepimiz birer birer hamile kalırız arkadaşlar

ay canım ya ne güzel sevincimi paylaşabildiğim insanları netten de olsa tanımak, valla adet gecikince sen geldin hep aklıma bal-çörekotu-tarçın sende kist yapmıştı ya ,valla ben kistim var sanmıştım ama çok şükür meleğim gelmiş, darısı başına arkadaşım...
bu arada bu ay hiç ateş ölçmemiştim ama son 2 gündür ölçüyordum ateşim yumurtlama döneminde en yüksek 36.8 çıkmıştı ateş ölçtüğüm ay ,son 2 gündür de 36.8 idi..

mrb kk. ya benim iyice kafam karıştıkafamçokkarıştı.bugün adetimin 24. günü.bugüne kadar yumurtlama dönemim harici ateşim 36 lardaydı.1 defa 37 oldu ve yeniden düştü.ta ki bugüne kadar.bugün ölçtüğümde yine 37 ydi.sizce neden bu dengesizlik?

gunaydın kıslar atesımı olçmedım gelen gıden yok normalde aksamdan kahverengı akıntının gelmesı gerekıodu gelmedı.tesat yaptım bozukmudur ne dır bomboş controlde bıle cızgı yok sınır oldum

cnm günaydın bende de olmuştu test bozuk cnm inşallah hamilesindir. cnm dikkat et kendineç.....buyrunnnnnnnnn

kızlarrr günaydınnn. şeker kızz bekliyorum ben seni bencede test bozuktur. başka bi marka test al öle dene canım birde. ateşini ölçmedin mi sabah?

şekerciğim kan vermişsin hadi hayırlısı... günün bugün müydü

arkadaşlar ben bu ay hiç çalışmıyorum:):):) keyfi isterse gelir zaten bebiş.. amaaaan banane ya vallahi çok yoruldum ya...
sağlığımdan olmaktan korktum çünkü son zamanlarda çok yıpranmıştım.. bununla yaşamasını öğrenmem lazım artık ne yapayım elden bişey gelmez...

arkadaşlar bu arada hepinizi çok özlemişim ya, navetna, şekerkız, loveli, a&s, sitare, tubliş, abeyazmelek ve aklıma gelmeyen buradaki tüm arkadaşlar.... hiç yoksunuz ya. 2 günde 2 sayfa bile ilerlemiyor artık başka topikler mi buldunuz yoksa

emin ol yakın zamanda gelecektir. ne zaman kafan rahat olursan düşünmediğin zaman tutunuyor bebişin canım. hayırlısını dilemek lazım. önce hamiş olmak istiyoruz ama sonrası bile kolay değil onu korumak var tutunmasını sağlamak var.

önceden böyle değilmiş şimdi çağımızın hastalığı sanırım. gdo lar herşeyi bozdu. hamile kalmak da zor bebeğimizin içimizde sağlıklı büyüyüp doğması da. ne kadar çok okudum 3-4 gündür hamile arkadaşlarım bebeklerini kaybetmişler. demekki herşeyin hayırlısını dilemeliyiz. hamile kalıyım yeter olmuyo rabbimin isterse önce verip sonra alabiliyo hiçbişiy elimizde değil (

güsel haberlerini bekliyor olacağım canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…