Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım beyinde bitiyor iş bunları yaparken takmamakta lazım ama olmuyor malesef
hayırlısını düşün böyle hayırlıymış demek lazım yumurtanı çatlatmak içinmi verdi yanında igne vermedimi..

gidelim bi bakalım ben doktora pek taraftar degilim açıkcası stres yapıyorum daha fazla ama eşim istedigi için gidicem demekki 2010 gelmek istedi bizim sıpalar hayırlısı olsun dedigin gibi bebegimi kaybedince bende aynı şeyleri düşünmeden geçmiyorum saglıkla gelsin beklerim allahım büyük oyüzden hasta olunca üzülmüyorum en azından hasta olucamı ateşimden anlyorum süper yani...

yarın testini yaparsın inşallah güzel haberler vericeksin bize inşallah..

amin cnm benım inşallah ya

selamlar kızlarrr nasılsınız bakalımmmm yazamadım kaç gündür gelemiyorum eşim grip ti onunla uğraşıyorumm
derken benim 20 sinde adet olmam gerekirken olmadımmmmmmbekliyorum bakalım ne olcak sat 20 kasım heheheheh

dmtumt canım gözünüz aydın kalp atışlarınıda duyarsın inşallahhhh

cnm test yapmadım deme bana sakın

Hadi yaaa Şekerbebek buraya yumuruk havaya!!!

Elchin ne duruyorsun test yapsana!!!! Tam bir hafta geçmiş, şaakkk diye çıkar valla.

Hadi yaaa Şekerbebek buraya yumuruk havaya!!!

Elchin ne duruyorsun test yapsana!!!! Tam bir hafta geçmiş, şaakkk diye çıkar valla.

bende oyle dıyorum cnm bebışımburaya dıee ama korkarak gıdıyorum lavaboya bugu bı stres yaptım nedense

cnm stres yapma bence bebein seninle canım. şu meşhur siteye ateşini yazdın mı canım. hani yazıyorsun da o sana yorum yapıyo

şeker kızzzzzzzzzz hadi canım yaaa. inşallah bebişin seninleeeeeeeee :) kaydirigubbakcemile3
heyecanlaaa bekliyorummmm...

yaa şekerim kızım test yapıversene yaaaaa

valla çatlıcam hee beklerken valla bak sen hamilesin içime de doğuyor heeeeeeeee sana diimm

bi test alıverde yapıver yaaa

selam kızlar..benim adwet günlerim biraz şaşmıştı..

bu ay yumurtladığımı hissettiğim zamanları değerlendirdik..

şimdi ben hergün ateşimi ölçsem adet gününmde düşmemzse hamile belirtisimi olur..
ne zaman olurum bilmiyorum..en son 9 aralıktı..

sizce ölçme işe yarar mı

X