Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Valla o zaman ya yeni çatladı ya da o iki gün üşüdün belki. Hormon hapı falan kullanmıyorsun di mi? genelde ateş ölçmede tek günlük çıkışlardan çok düzenli giden trend önemli diyorlar. Mesela 37 olur ardından 36.8, 36.7, tekrar 37 bunların hepsi aynı aralıkta. Yine de doktor haklıdır. O iki gün belki üşüdün belki başka bişey. Sonuçta ondan önce ilişki vardı di mi? Olmuştur inşallah.

nevetnacım nasılsın bir hamiş daha çıkmış ne güzel
şekerden de güzel haber alırsak bu ayı bol hamişle kapatırızz

Evet canım yaa. Valla çok seviniyorum. ınşallah böyle böyle listeden herkes hamile kalır. Benim yumurtlama bitti. Tam anlamadım bu ay, ov. testlerim hep silik çıktı, arada yakaladım galiba. Bi de benim yumurtlama günü bi gezenti bi gezenti. ılk ay 16. gün, ondan sonra 14. gün, şimdi de 15. gün yumurtladım. Çok düzensiz ateş ölçüyorum bi hale yola girerse koyucam. Sen napıyosun canım?

valla ateş ölçmüyorum hesap yapmıyorum beklemek yordu beni sıkıldım

hayırlısı canım. vallahi insan sıkılıyor. Geçen annemle konuşuyordum da o hamile olduğunu 1.5 aylık olunca farketmiş yani herhalde 2 hafta falan geçmiş günü. Ohh valla ne rahat :)

öyle valla annem de arka arkaya doğurmuş nasıl ne zaman kaldım bilmem bakardım zamanım geçmiş
çok bilmek yaramıyor nevetnacım az şey bilsek daha mı kolay olurdu ne
annem yumurtlama günü diyorum o ne ya diyor biz ise neler biliyoruz

şuan kullanmıyorum.folik asitle aspirin kullanyorum.evet tatlım.ayyy inşallahopuyorumnanaktan

yok sadece overlerim polikistik görünümdeymiş.ama önemli bi safhada değil dedi dr.sadece pıhtılaşma sorunu olanlara mı veriyolar?ben hiç gebelik yaşamadım ama galiba gebe kalırsam düşük filan olmasın diye olabilir.

loveli inşallah yazıyı şöye değiştirirsin 'artık beklemiyorum seni,çünkü artık benimlesin'opuyorumnanaktan

canımm eger reglerın 28 gunde bır fılansa 12. gun baslayıp 18.gun dahıl gun asırı ilişkii en iyisiii benım ne ovulasyon testı nede ates olçme doğru çıkmadı bu ay yanii iyiki 17.gunu degerlendirmiştikk ama bebek için değilidi bız ovulasyon gunlerım bıttı bılıoduk doktorum bana cok ıtımat etmeyın ates ve ovulasyon testlerıne dedi yanii iştee cnm haklısın görev halıne gelıo bazen bazen ıkımızde yorgun oluoz keske ovulasyon testlrı cok hassas olsa az emek çok iş olurdu :))))))))))

ben de gebeliğimin sonlanma sebebi pıhtılaşma dendi coraspin ve folbiol verdi onu kullanıyorum

selam arkadaslar...benim her ay adetten 1 hafta once goguslerim agrir...1 ocakta adet gunum ama 3-4 gundur gogsum hafif agriyor yani adet belirtim basladi ((( oysaki aralikta cok calismistik sizce hamilelik sansim bittimi bu ay..

Ayy çok komik bunlar. Alenam hamilelik belirtileri ve gebelik belirtileri benzer, kırmızılar gelene kadar umut var yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…