Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

emin ol yakın zamanda gelecektir. ne zaman kafan rahat olursan düşünmediğin zaman tutunuyor bebişin canım. hayırlısını dilemek lazım. önce hamiş olmak istiyoruz ama sonrası bile kolay değil onu korumak var tutunmasını sağlamak var.

önceden böyle değilmiş şimdi çağımızın hastalığı sanırım. gdo lar herşeyi bozdu. hamile kalmak da zor bebeğimizin içimizde sağlıklı büyüyüp doğması da. ne kadar çok okudum 3-4 gündür hamile arkadaşlarım bebeklerini kaybetmişler. demekki herşeyin hayırlısını dilemeliyiz. hamile kalıyım yeter olmuyo rabbimin isterse önce verip sonra alabiliyo hiçbişiy elimizde değil :KK43:(

güsel haberlerini bekliyor olacağım canım..

sağolasın canım benim. ALLAH RAZI OLSUN....
inan çok yoruldum biraz toparlanmam lazımdı bunun için uzak kalıyorum bu düşünceden...
dün eşime dedim ki eğer kendimizi iyi hissettirecekse korunalım bir müddet, en azından kafamız rahatlar biraz ay sonu bunalımına girmeyiz bari dedim gülerek. ya nasılsa her ay regl oluyorum bari korunayım da bir ümit taşımayayım içimde dedim:):teytey:

geldı cnm geldı sonucum doktor tam sınırda demış persembe bellı olucak 5.59 sence varmı ?

canım adet günün müydü bugün?
evet gerçekten de sınırda... bir kaç gün bekle bakalım canım. bir kaç gün sonraki testinde herşey belli olur inşaallah...
umarım kimyasal gebelik değildir hakkında hayırlısnı diliyorum canım benim.. umarım geç döllenmedir ama sakın umutlanma canım tamam mı hayal kırıklığına uğramanı istemem.

canım adet günün müydü bugün?
evet gerçekten de sınırda... bir kaç gün bekle bakalım canım. bir kaç gün sonraki testinde herşey belli olur inşaallah...
umarım kimyasal gebelik değildir hakkında hayırlısnı diliyorum canım benim.. umarım geç döllenmedir ama sakın umutlanma canım tamam mı hayal kırıklığına uğramanı istemem.

anladım cnm hayırlısını versın rabbım bende aynısı soyluyorum adet gunum bugundu ama ama yumurtam sanırım 19falan catladı dıe bılıyorum

canım 3 haftalık hamilesin hayırlısı olsun çok sevindimmmmm muckkkkk

:lepi: :lepi: :lepi: :içelim:

amin cnm ınsallah oyledır sen hep ıcıme dogdu hamılesın dedın 6.hıssın kuvvetlı sanrıım cnm cok destek oldun bana saol rabbım tum ısteyenlerın hevesını aldırsın

amin cnm ınsallah oyledır sen hep ıcıme dogdu hamılesın dedın 6.hıssın kuvvetlı sanrıım cnm cok destek oldun bana saol rabbım tum ısteyenlerın hevesını aldırsın

sekerkız cok sevındimm cnm sen gec yumurlamıssın bu ay ama tablonu bılıorum bende 27 gunde bır adet oluodum nrmalde 13.gun fılan catlıodu bu ay 18 19.larda catlamış dr ultrasonla baktı yanı boyle dusuk cıkması normal aslında senın daha aregl gunun bıle değil yumurta catladıktan 14 gun sonra regl gunun oluo benımde 32.gun olacak bu ay mesela hadii rabbım saglıkla kucagına aldırsın cnm rabbım hem bebısı hem senı korusun

amin cnm amin inşallah.. 6. hissim kuvvetli evet ve hep içime doğdu kendim gibi hisseettim seni inşallah cnm

sekerkız cok sevındimm cnm sen gec yumurlamıssın bu ay ama tablonu bılıorum bende 27 gunde bır adet oluodum nrmalde 13.gun fılan catlıodu bu ay 18 19.larda catlamış dr ultrasonla baktı yanı boyle dusuk cıkması normal aslında senın daha aregl gunun bıle değil yumurta catladıktan 14 gun sonra regl gunun oluo benımde 32.gun olacak bu ay mesela hadii rabbım saglıkla kucagına aldırsın cnm rabbım hem bebısı hem senı korusun

amın cnm amın rabbım tum ısteyenlerın gonlune goreversın Rabbım

Pretty tebrikler:)
Ve simdiden sana da tebrikler sekerkiz :)
Dilerim herkes 2010 yilinda cok istediklerine kavusurlar.

benim bir sorum olacak, kafamn karisti cok. Masal da yazmisti ovulasyon testlerinin oldugu yere, ya simdi benim pazar pozitif cikti test, dun de pozitifti, bugun daha olcmedim ama artik negafit olsun istitorum ama sabah ates olctum hala cok dusuktu. Yoksa benim yumurta da mi gec oluyor ya, aman simdi ne yapacagim.. yine hergun mu calisacagiz? Cok kafam karisti, umartim bugun ovulasyon testi negatif cikar, bunu hic diyecegimi dusunmezdim:KK43:

Pretty canım tebrikleeerrr!!!! Allah tamamına erdirsin.

mrb kk. ya benim iyice kafam karıştıkafamçokkarıştı.bugün adetimin 24. günü.bugüne kadar yumurtlama dönemim harici ateşim 36 lardaydı.1 defa 37 oldu ve yeniden düştü.ta ki bugüne kadar.bugün ölçtüğümde yine 37 ydi.sizce neden bu dengesizlik?

Merhaba. Anlamadım ben. Düzenli ölçüyor muydun? Yumurtlayana kadar 36lardaydı, yumurtlamadan sonra 3 gün üst üste artış gördün mü? Görmedinse çatlamamıştır. O zaman belki daha yeni çatladı. Düzenli midir adetin?

arkadaşlar bu arada hepinizi çok özlemişim ya, navetna, şekerkız, loveli, a&s, sitare, tubliş, abeyazmelek ve aklıma gelmeyen buradaki tüm arkadaşlar.... hiç yoksunuz ya. 2 günde 2 sayfa bile ilerlemiyor artık başka topikler mi buldunuz yoksa:KK66:

Canım buralardayız ama herkes biraz senin gibi kafa dinlemeye gitti. Düzenli ateş ölçen az kaldı. Olsun sen gene de gel özleriz biz.

Pretty tebrikler:)
Ve simdiden sana da tebrikler sekerkiz :)
Dilerim herkes 2010 yilinda cok istediklerine kavusurlar.

benim bir sorum olacak, kafamn karisti cok. Masal da yazmisti ovulasyon testlerinin oldugu yere, ya simdi benim pazar pozitif cikti test, dun de pozitifti, bugun daha olcmedim ama artik negafit olsun istitorum ama sabah ates olctum hala cok dusuktu. Yoksa benim yumurta da mi gec oluyor ya, aman simdi ne yapacagim.. yine hergun mu calisacagiz? Cok kafam karisti, umartim bugun ovulasyon testi negatif cikar, bunu hic diyecegimi dusunmezdim:KK43:

Sabırsızcım, kural şu: Ov. testi ne derse desin ateş yükselene kadar çalışmaya devam. Hatta ben ilk pozitiften sonra test yapmıyorum. Gerek yok. Şu olmuş olabilir: bazı kadınlarda LH birden artmıyor, iki üç günde artıyor. Bazı kadınlarda da bi artıyor, araya stres giriyor, LH gene düşüyor, sonra gene artıyor. Hani arabanın gazına basarsın da almaz ya bazen onun gibi vücut yumurtlamaya çalışıyor ama olmuyor önce, sonradan oluyor. Onun için sen ilişkiye devam et ateş yükselene kadar.

ŞEKERKIZIM Yavrrriiiiimm inşallah hamilesin canım. Arkadaşlara katılıyorum. Sen zaten doktora gitmiştin, yumurtan var demişti sana, geç yumurtlamıştın. Aslında adetine daha 5-6 gün var. Eee hesapla: Yarın 10 olsa, 4. gün 20, 6. gün 40 yani adet zamanı tam 40 civarı oluyor. İnşallah tutunur bebişin inşallah. Zor biliyorum ama hem sevinçli hem umutlu olman hem de temkinli olman lazım. Bekliyoruz güzel haberlerini.

evet düzenli adetim nevetna.30-31 günde bir.3 gün üstüste değil de bir kez 37 oldu düştü 2 gün filan normaldi.dün yeniden 37 oldu.ama ben ilk 37 olduğunda çatladığını düşünüyorum.çünkü dr ondan bi gün önce çatlayacak olgunlukta çatlatma iğnesi yazmıyorum dedi.ve belirtileri de vardı.

ooo prettyyyyy hamiş miiii ne güzelllllll inşallah sıkı sıkı tutunur kucağına alır
şekercim bişeyler çıkmış hadi bakalım yarın yükselir inşallah çok sevindim şekerim haadiiii bebiş şekerin göbüşüne sıkı sıkı tutunnnnn

X