Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Hadi bakalım Guluss hayırlısı.

NPSL, evet canım benim 22. günüm bugün, ovulasyondan sonraki 8. gün. Klasik bekleme modundayım. Bi olabilir diyorum bi olamaz diyorum. Anneannemlerdeyken iyiydim. ınternet yoktu. Belirtileri googleda arayamıyordum yani hihoyyyt ve de kafam oradaki işlerle meşguldü. Şimdi gene evdeyim ve de ister istemez kuruyorum. Allah hepimize sabır versin.

iyi akşamlar kızlar, kaç gündür siteye zor giriyordum, şimdi düzelmiş.
Benim 12. günüm bugün. Yarın LH pik yapacak diye düşünüyorum. Bugün monitörde 2. seviyeyi gördüm. Ateşim 5 gündür 36.3. Düz çizgi halinde gidiyor. Salı günü yükselecek inşallah.
Benden haberler böyle. ışler çok yoğun, gündüz giremiyorum pek. Vakit bulursam iphone'dan okuyup çıkıyorum. Bazen burada görünüp yazmıyorsam ondan. Akşamları da çok uzun süre kalmamaya çalışıyorum.. Fazla kaptırıyorum sonra :)))
Nevetna'cım çizelgene baktım, 8 DPO ateş düşüşü belki yerleşmedir canım, inşallah diyorum. Zamanlama çok iyi yani..

Kısmet Pellycim, bakalım göreceğiz. Hadi bakalım yarın 3. seviyeyi görürsünüz inşallah ve de bu monitörü 9 ay kadar bi yana bırakırsın :)

nevetna ınsallah ıyı haberler alırız senden..aslında ınternet olmaması ıyı olmus dedıgın gıbı baska seylerle mesgulmussun..dınle dınle vucudu nereye kadar...kac aydır vucudumda aa bu da oluyomus dedıgım kac seye sahıt oldum ..tamamen psıkolojık baskı..sonrada sınırler alt ust ee normal hem kadın hem ınsanız

Ayy haftasonu anneannemdeydi giremedim. Ben yeni duyuyorum ikiz haberini Allah bağışlasın ayyy ne güzelll ya çok sevindim :))))))) Maşallah Maşallah :) Bizi habersiz koma güzelim, cinsiyetleri belli olunca da yaz. :lepi:
saol nevetnacım, arada girip okuyorum zaten, sizlerden güzel haberle bekliyorum.
inşallah bebişleriniz gelir bu ay.
senin grafiğe baktım, bana çok güzel göründü valla:))
benimde 8.gun düşüşüm olmuştu,umarım yarın veya öbürün ateşin yeniden artar.
inan sen ayın zor kısmını geçirmişsin, en heyecanlı kısmına gelmişin.
inşallah bu ay mutlu haberin gelir.

NPSL umarım bebişin gelmiştir canım, ateşin düşmüş gibi görünüyor ama hiç belli olmaz.
ov.testini pozitif çıkaran anneler gördük daha önce:))

YENİ AY YENİ UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım ****Şeniz
8.gün 06 aralık 36.2

YENı AY YENı UMUT HAYIRLISIYLA

1.gün 29 kasım 36.2 regl
2.gün 30 kasım 36.1 regl
3.gün 01 aralık ölçmedım regl
4.gün 02 aralık ölçmedim regl
5.gün 03 aralık 36.2 regl (bitti gibibişiy)
6.gün 04 aralık 36.3 regl bıttı
7.gün 05 aralık ölçmedım **** Şeniz
8.gün 06 aralık ölçmedim
9.gün 07aralık 36.2

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6****
7aralık 14gün 36.5

kızlar bir yorum yapsanıza yumurtlama olmuş mu aolmak üzere mi
hadi bu topiğe hamiş lazım hadi kızlarrrrrrr

Valla bilemedim lovelicim, 36.4 olduğu gün Lh pik yapmış olabilir. 0,1 derece düşmesi bile yetiyor biliyorsun. Yarın da 36.5 üstü olursa yumurtlama bitmiş deriz bence. Sen ovulasyon testi yapmıyorsun, keske yapsaydin. Gün asiri çalısmaya devam edin. Gerisi kısmet zaten

Lovelicim evet pellye katılıyorum. Şu anki durumda gün aşırı devam edin. ben geçen ay 16. gün oldum mesela. Belli olmaz.

Ateşim çıktı 2a3bac Ovulation Charts

Ama bu sabah bi test yaptım negatif. Tabii saçmaydı, dün yerleşme olmuş olsa bugün mü çıkacak? Allah en hayırlısını biliyor. Bekleyip göreceğiz.

kızlar nihayet adet oldum ben ya çok mutluyum, 48 günde ancak ilaçla oldu, bir daha adet oldum diye üzülmeyeceğim vallahi en azından sağlıklıyım diyeceğim her şey normal ki olabiliyorum diyeceğim, inşallah hepimizin meleği yeni yılda bizimle olur

Ahh hatun çok sevindim. Hadi Allah hamiş müjdeni almayı da nasip etsin. Bak sen bize örnek oldun gerçekten artık kırmızılar gelince hiçbirimiz abartılı üzülmeyelim. ınşallah Allah bir daha yaşatmasın.

nevetnacım çok sevindim ateşin yükselmesine, umarım düşmez tekrar.
bir yerde okudum yerleşme günü 10 gibi bir değere ulaşırmış, sonra iki günde ikiye katlayarak devam edermiş canım. benimki de bunu kanıtladı gibi.
ben hep merak ederdim, ne zaman yükselir diye:))

hatunsultan gözün aydın canım, ben aylarca adet görmeyen biri olarak çok iyi anlıyorum seni.bu sıkıntılı ayı geride bırak canım, umarım yeni yıl uğurlu gelir sana(ve tüm ateşli bacılarıma)

kkızlar eskıden herkes bı sekılde yorum yapardı ve muhabbet ederdı sımdı kımse gırmıyo dogru durust cıcekcık.pelly.nevetna.justreader.hatun sultan a&s nerdesınız daha ısmını yazamadıgım arkadaslar

burdayız canım yaa. nasılsın napıyorsun? ben senin çizelgeni takip ediyorum ama daha heyecanlı yerine gelmediniz ki :))))

burdayız canım yaa. nasılsın napıyorsun? ben senin çizelgeni takip ediyorum ama daha heyecanlı yerine gelmediniz ki :))))

cnm sadece cızelge ıcın degılkı artık kımse gırmıyo eskıden ben ısyerıne gırınce bı acardım sadce tablolarımız degıldı konu herseyden konuşuyorduk sımdı gıren sayısı azaldı onun ıcın dıyorum:kedi:

Kızzz Şekkkerr nereye gittin? ış arkadaşlarınla mı konuşuyorsun, müşteri mi geldiiii?

cnm atesın gayet gusel yukselmış.bende bu cızelgeyı yapıyorum sayende gercekten degerlerı gormek daha ıyı oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…