Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

gulus üm sağol canım, inşallah diyorum ve dibi bulmak üzereyim sürünüyorum bezginlikten yılgınlıktan, çok kahrediyorum, biliyorum mevlam ne eylerse güzel eyler, belki bu ay böylesi hayırlıydı böyle olması gerekiyordu, ama ne olurdu bu kist değil de bebiş olsaydı, ben de dr de iken diğer hanımlar sonuçlarını aldığında 4+5, 5+6 dedikleri gibi ben de 3 cm kist değil de bebiş deselerdi bana da, ne yapayım nerelere gideyim adet bile olamıyorum, adetim bir gelse bir dahaki aylarda reglim geldiğinde hiç üzülmeyeceğim, sağlıklıyım ki oluyorum diyeceğim artık. Ama bu ay kist değil de bebişim olsaydı sağ kasığımda....

Allahtan ümit kesilmez canım daha adet olmadın hiç belli olmaz nasip bu işler.inşallah rabbim tez vakitte yüzünü güldürürr...

yok canım yok, psikopata bağladım var ya her allahın günü test yapıyorum ama yok işte, eşim artık test almak istemiyor eczacılardan utanıyorum diyor, elimde olsa değişik semtlerden gidip alıcam vallahi
adet olmadan bundan vazgeçemeyeceğim galiba, ah gelse artık eskiden gelmesin derdim şimdi de getirmek için uğraşıyorum..... gerçekten adet olabilmek bile bir lütufmuş da haberimiz yokmuş

kızlar bı cıktım bırsuru mesaj yazılmıs benım kızın ıkı gundur dıslerı cıkıyo uyandı yanındayım zor uyudu..ben eczaneden aldım 5 lı satılıyo 27 tl dı sanırım bende bu ay ılk kez kullandım tavsıye ederım

ya kızlar valla aklıma soktunuz yarın test yapsammı dıyom ama seytana uyma pınar dıyorum sonra..sende daha hastalanmamıssın belkı senden alırız guzel haberlerı

kaçıncı gün yapmaya başladın o testlerii ben pcoluyumda adetlerim düzenli değil benim 28 günlük bi periyodum yok benim

ınanmıyorum 46 gun ..tedavı olcakmısın hatun sultan aman ıhmale gelmez ...kontrollerını aksatma

bu test ısı hastalık resmen bagımlılık yapıyo..benımde kızıma hamıleyken her gun uc tane test yaptıgımı bılıyorum baska baska eczanelere gıdıp alıyodum ınsan utanıyo cekınıyo...

kaçıncı gün yapmaya başladın o testlerii ben pcoluyumda adetlerim düzenli değil benim 28 günlük bi periyodum yok benim

benımde duzenlı degıl kı zaten o yuzden basladım 35 tane test aldım adet bıttıgı gun basladım23 kasımda en net cızgıyı yakaladım ama esım o gun yurt dısına cıktı 1 hafta yoktu 22 kasımda beraberlık oldu ama zannetmıyorum sımdı hastalanmayı beklıyorum bu ay ılk tı ama cok ıse yaradı bu arada 4 kasım sat 23 kasım yumurtlama yanı duzensız

bende deniyeyim bakalım inş işe yarar sağol bilgilendirdiğin için

günaydınlar canlarım hatunum ne üzmüşsün kendini yıprtmışsın ahh şu keşkeler yok mu insanı mahfediyor canım doğru diyorsun keşke kist değilde bebek olsaydı ne desem bilemedim üzülme demek saçma olur ama yıpratma kendini
keşke ben de ovulasyon testi alsaydım kürtajdan beri ne zaman adet olacağımı bilemiyorum 24gnde bir oluyorum en son 27 günde oldum artık bilmiyorum ne zaman yumurtlayacağım ateşim dşünce ve ertesi gün biliktelik oluyor

Yeni ay yeni umut
1aralık 8.gün 36.3 ****
2aralık 9.gün 36.5
3aralık 10.gün 36.4****
4aralık 11gün 36.5****
5aralık 12gün 36.7
6aralık 13gün 36.6
evet durum ne sizce

npslcim aynı sen gibi bende şimdi ovulsayon testi yaptım vede iki çizgi çıktı çok şaşırdım yani benim bugün yarın adet olmam gerekiyo kafam karıştı neden çıktıki bu 2. çizgii
yani adet olacağımız zaman ovülasyonda 2. çizgi çıkıyomu kızlar yardımcı olunnn

gulus cum sımdı bende yıne ovulasyon testı yaptım cok koyu ıkı cızgı cıktı benmı kafayı yıyorum testlermı..anlamadım bu arada hastalanmadım daha...hıc hastalancak gıbı de bı halım yok...

canım şuan senle aynı duyguları paylaşıyorum aynen hastalanacak gibi bi belirti yok vede 2 çizgi var ne olacak bilmyorum hayırlsı bakalımm inşallah bebiş vardır göbişlerimizde::))))

ya benım hıc umudum yok guluscum ama ınsallah senın guzel haberlerını alırız benım en son bugun gelmesı lazım 4 kasım sat..gecıkmelerle en son bekledıgım tarıh bu sen nezaman beklıyosun

canım benim o kadar düzensiz kiii
geçen ay 25 ekimde oldum.ben herhalde 40 günde bi oluyorum o yüzden benim hesaplamama göre 1 gün geciktii.ama hiçte belli olmuyo yani bu 40 gün 50 günde olabiliyo 30 günde o yüzden pek umursamıyorum yani bu yüzden benimde pek ümidim yok hayırlısı bakalım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…