Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Valla yazmıştım ben ovulasyon dönemi girmiyorum, ovulasyondan sonra 2 haftalık beklemede de buralardan çıkmıyorum :)))) Hatta burası bozulunca yabancı forumlara girdim. Biraz gıcık oldum Amerikan karılarına, karı çocuğum olmuyo diye ağlıyo sonra profiline bi baktım 5. için uğraşıyormuş. Yuh dedim yani.

Kızzz Şekkkerr nereye gittin? İş arkadaşlarınla mı konuşuyorsun, müşteri mi geldiiii?

yokkıs burdayım gecemışe bakıodum.bışey sorcam ovulasyon testıne baslıycam bende ne zaman baslamam gerekı 30-31 gun arası adet goruyorum ve duzenlı.

Ya çok umutlanmak istemiyorum. Mesela 4-5 gündür kremsi akıntım var, tiksincim ama idare et :) Bugün de peçeteye açık kahve geldi oysa ben adetten iki önce böyle lekelenirim. Daha 5 gün var. Üff işte tam bi işkence. Diyorum ya koca yanımda olsa ateş mateş ölçm,ycem keyfime bakıcam. Ama bu tablolar sayesinde adama şu tarihte burda olucan diyorum geliyor. Sana yardımcı olduğuna sevindim canım.

Valla yazmıştım ben ovulasyon dönemi girmiyorum, ovulasyondan sonra 2 haftalık beklemede de buralardan çıkmıyorum :)))) Hatta burası bozulunca yabancı forumlara girdim. Biraz gıcık oldum Amerikan karılarına, karı çocuğum olmuyo diye ağlıyo sonra profiline bi baktım 5. için uğraşıyormuş. Yuh dedim yani.

ciddimisin ya hakıkaten gıcık bı durum ben ılkımolsun dıye yırtınıyoum rabbım hayırlı velat nasıp eylesın tum ısteyenlere

Canım teste yeni başlayacaksan ilk ay çok test yapmayı göze al bence. Ben 11. günden sonra her gün yapmıştım ilk ay. Bu ay 12-13-14-15 yaptım.

Ya çok umutlanmak istemiyorum. Mesela 4-5 gündür kremsi akıntım var, tiksincim ama idare et :) Bugün de peçeteye açık kahve geldi oysa ben adetten iki önce böyle lekelenirim. Daha 5 gün var. Üff işte tam bi işkence. Diyorum ya koca yanımda olsa ateş mateş ölçm,ycem keyfime bakıcam. Ama bu tablolar sayesinde adama şu tarihte burda olucan diyorum geliyor. Sana yardımcı olduğuna sevindim canım.

cnm ınsallah yerleşme belırtısıdır ya ama sanıyorumkı oyle.esın nerdeydı cnm senı?

Canım teste yeni başlayacaksan ilk ay çok test yapmayı göze al bence. Ben 11. günden sonra her gün yapmıştım ilk ay. Bu ay 12-13-14-15 yaptım.

anladınm suan elımde ıkı tane var ıyı bı markanın bıde ınternetten sıparış verdım baya uygun ama nekadar guvenılır bılmıyorum onlarla basıycam beklıyorum kargomu sımdı

Eşim ankarada çalışıyor ben istanbuldayım. Bu 1 yıllık geçici bir iş sonra ben de ankaraya dönücem. Ailem de burada ondan rahatım. Bi yandan da diyorum Allah'ın nasip ettiği zaman en hayırlısıdır. Çünkü şimdi hamiş olsam ağustos sonu doğar, o zaman da gelecek yıl çalışacağım yere dert anlatmam lazım. Yani gerçekten Rabbime bıraktım, o en iyisini bilir.

Eşim ankarada çalışıyor ben istanbuldayım. Bu 1 yıllık geçici bir iş sonra ben de ankaraya dönücem. Ailem de burada ondan rahatım. Bi yandan da diyorum Allah'ın nasip ettiği zaman en hayırlısıdır. Çünkü şimdi hamiş olsam ağustos sonu doğar, o zaman da gelecek yıl çalışacağım yere dert anlatmam lazım. Yani gerçekten Rabbime bıraktım, o en iyisini bilir.[/Q

evet rabbım en ıyı ne ıse bızlerı onu nasıp eder.dogru dusunuyosun bı bakıma işyerı acısından ama yınede beklenılıyo cnm be

evet onlar. Hatta onların yanında gelen gebelik testleri eczanelerdekilerden daha hassasmış diye duydum.

evet onlar. Hatta onların yanında gelen gebelik testleri eczanelerdekilerden daha hassasmış diye duydum.

ıyı bakalım cnm.benımde resmen uzayan akıntım oldu dun ılkdefa boylydı afedersın ama resmen sarktı böyk :tomato: .ama degerlendırme yapamadık dun kocışle bıras hasta gıbıydı bu akşam artıkın

navetna
sende benim gibisin benimde eşim ankarada bende geçici olarak iş nedeni ile adanadayım .ailemin yanında kalıyorum. ankaraya gitmelerimi hep ovülasyon testlerine göre o dönemlere denk getirmeye çalışıyorum. tabii bazen denk gelmiyor işte. 8 aydır ayrıyız böyle. bir 6-7 ay daha böyle olacak gibiyiz.

navetna
sende benim gibisin benimde eşim ankarada bende geçici olarak iş nedeni ile adanadayım .ailemin yanında kalıyorum. ankaraya gitmelerimi hep ovülasyon testlerine göre o dönemlere denk getirmeye çalışıyorum. tabii bazen denk gelmiyor işte. 8 aydır ayrıyız böyle. bir 6-7 ay daha böyle olacak gibiyiz.

hayırlısı olsun cnm .

Ayy evet aynıymış. Allah yardımcın olsun Aren. Zor oluyor di mi?

eevt canım zor oluyor. mesela bu ay denk getiremeyeceğim. hafta içine denk gelecek ovülasyon zamanı. zaten artık doğal yolla uğraşmaktan bıktım. aşılama falan düşünüyorum. bakalım hayırlısı.

X