Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Npsl senin durumun nasıl canım geçmişi okudum ama o kadar çok yazılmışki kafam karıştı :) yaşlandık galiba of of

can sen cım yaslanmadık kafalar dolu,,benım 13.gunum ates olcuyom tablomuda koydum bugun ama doktor troıd hastalarında ates olcme yontemı yanıltıcı olabılır dedı,,ovulasyon testlerı yapıyorum bugun ıkı cızgı hemen hemen aynı cıktı adet bıtımının ıkıncı gunude boylr cıkmıstı ne anlama gelır bılmıyorum,,,galıba benımde kafam karıstı,,sen neler yapıyosun nasıl gıdıyo

valla nasıl gitsin bende hamiş değilim yeni ay yeni umut ama bişeyi fark ettim ayaklarım gece dışarda kaldımı sabah ateşim düşük çıkıyo beş dk ısındımı ateşim yükseliyo bu ateş ölçmeyi anlayamadım galiba:uhm: herkesin aynımı oluyo acaba ben geceleri genelde hep açık yatarım onun için ateşim ayarsız tıpkı benim gibi :)

canım birazda canım yandı belki ufak bi yırtılmada olabilir
hayırlısı herkes için hepimiz için

aysecım her ay kendımızı en ufak bıseyde hastalancam herhalde ondan dıye,,hazırlıyoz,,gecen ay ayagımı burkmustum gunume yakın ,,esıme hastalancam ondan herhalde bı sakarlık var ustumde dedım,,ne alakaysa,,halbukı hamıleymısım tabı sonu yıne husran oldu ama,,aslında hayal kırıklıgı yasamamak ıcın hep hastalancakmısım gıbı hazırlıyorum kendımı alıstırıyorum yanı

bende baslarda farkettım sonra her gece evın aynı derecede olmasına dıkkat ettım her gece ayaklarıma corap gıydım,,gıydıgım seylerınde ıncelık kalınlık olarak aynı olmasına dıkkat ettım,,hatta sabaha karsı falan esımle sarılmıssak uyanıp hemen arkamı donuyom,,,allahım sen koru aklımı neler yapıyorum ben boyle,,kafamçokkarıştı

bendede mide bulantım var karnımda şişlik var bak gene kilo aldım takıntıları oldu ilk hamileliğimde birden kilo almıştımda mesela 4 haftalıkken 9 aylık gibi görünüyodum dr bile şaşırdı meyer mayi birikimi oluşmuş 8 haftalığa kadar hastaneden gelemedim en sonunda olan oldu tutunamadılar bende şimdi kilo aldımmı kesin hamileyim gözüyle bakıyorum

süper ya bende bunları deniyim benimde tek yaptığım ateş ölçmeden bi saat önce uyanıp yorganın altına girmek oluyo kaydirigubbakcemile3
bu arada son günlerde nevetna hiç gelmiyo yazılardada yok

aralık 21 olcek yeni tarih sanırım günlerim çok belirsizdirde bakalım görcez bu ay 36. gün geldi

ya sorma be canım site bazen çok yavaş ilerliyor. nasılsın tatlım iyi misin?
beni soracak olursan KORKUYORUM

ıyıyımcnm korkmaya setress yapmamaya calış hayırlısı rabbımden .senın ıçın hangısı hayırlıysa o olsun cnm

cnm bı arkadasım demıştı adetıne 2-3 gun kala ılışkıyı kes dıye.cunku o adetıne 2 gun kala falan ılışkıye gırse ertesı gun sokuluyomuş artık ara ver derım ben oylede aklına getırme gelcek melcek dıye

aralık 21 olcek yeni tarih sanırım günlerim çok belirsizdirde bakalım görcez bu ay 36. gün geldi

senın gunune daha varmıs calısmalara devam,,bı arkadasım var hamıle,,uzun sure olmadı cocugu kayserıdekı akrabası cevız sucugumu ne getırmıs cok yemıs,,o ay da hamıle kalmıs,,pekmezden falan yapılıyomus denesekmı acaba

nasıl yanı ne sokuluyomus adetmı,,,ılk defa duydum

cok uzuldum gecmıs olsun,,uzulme allah saglıkla kucagına alcak bebek nasıp etsın sana,,hepımız kayıplar yasıyoruz allah sana esıne saglıklı uzun omurler versın ınsallah,,benımde hemen belım kalınlasır.hemen hemde ,

prettycim çok sıkı çalışmışsınız olsun artık dimi ya
şanslı da çok çalışmış maşallah hadi bakalım bu ay bbek patlaması olur inşallah

evet tatlim baya bi calistik ama ise yarayip yaramamis olmasi onemli demi tatlim tutmadikdan sonra hergun calissaak neye yarar,,,,,,dava acicam turk sinemasina leeeyyynnnn niye kandirdiniz yillarca bizi tek fikfikde hamis kalarak,,,diye kaydirigubbakcemile3

sağol canım benim. inşallah.. herşeyin bir vaktii var onuda yüce rabbim biliyor..

Son düzenleme:
arkadaşlar doktordan yeni geldim.. ama ne olumlu ne de olumsuz bir sonuç var.. doktorum kan testi idrar testi ve ultrason istedi.. yanlız beta hcg istememiş anlam veremedim.. bunu sonuçları alınca öğrendim.. kanda ve idrarda gebelik hariç bir sürü şey istemiş.. 5 tüp kan aldılar.. tiroit.. şeker..kansızlık.. vs vs.. ultrasondada bişey görünmedi. ama erken olduğu için görünmüyo olabilir dediler.. betayıda verdim yarın belli olacak..doktorum birde folik asid verdi..

saol tatlim yorumun icin evet bende gecen aydan cok umitliydim ama 2.kez adet olunca umidimin kirilmasi biyana korkmustumda neden boyle oldu diye bugun gittim doktora birazdan detayli olarak ayrica bi iletimde yazicam olanlari,,,saol tatlim gititk geldik bakalim allah razi olsun merak etmissin guzel dileklerini yazmissin,,,

resımımıs hosgeldın guzel hamişş,,sen bakma doktorlara ,,artık beta hcg yı cok dıkkate almıyolar onlar kese gozukmeden bısey soylemıyo,,tahlıllerını ne guzel yaptırmıssın,,benımde testte pozıtıf cıkmıstı ıkı hafta sonra hatta ucuncu haftada gozuktu kese,,yarın haber vermeyı unutma olurmu

canım benimde 5. hafta kese görülmüştü biliyorsunuzki yumurta il gelişmeye başladığı hafta 1. hafta olarak sayılıyor kişinin yumurtlama günleri farklı olduğundan kesenin oluşma günleride farklı merak etme canım inş kesede en kısa zamanda görülür ama bu sıralar kendine çok dikkat et çünkü bebek ilk yerleşme aşamasında kayıplar çok yaşanıyor dinlen bol bol

amin canım inş biz sağlıklı bebekleri kucağımıza alırız ben çok fazla üzülmedim dr sağlıksız yumurta ve spermden oluşan çocuk düşer dedi bana sağlıklı yumurta ve spermden oluşan çocuk düşmezmiş ben keçiboynuzu pekmezi yiyorum onuda denesek sorun olmaz folik asite de bu ay başladım inş bu aylarda hamile kalcaz hepimiz göbüşlerimiz bu sefer gerçekten büyücek:CüvCüv: bunun gibi olcaz inş

mrb kisslaar bugun benimde jinekologumda randevum var demistimya,,,sabah gittim oglen geldim,,,doktorum guleryuzlu bi sekilde karsiladi beni oturdum konustuk 1 ay icinde 2 kere adet oldugumu soyledim nasildi diye sordu bende ilki normaldi 4-5gun surdu ama ikincisi 2 gun normal daha sonrasi siyah ve koyu kahvrengi gibi geldi ve bittti dedim,,,son gorustugumuzde hormonlarin iyidi bi problem yoktu dedi,evet dedim bide son 1 aydir parlodeli eczanemdeki anlasmazlik nedeniyle alamadigim icin kullanamadim dedim hormonum yukselmismidir dedim yok dedi ama icmeye devam et dedi yeniden yazimmi varmi evde dedi bende yok dedim yazdi tekrardan,,,sonra gel bi bakalim dedi o sac masasi gibi olan seyi soktu icime yine bakti evirdi cevirdi bende gozlerimi dikmis bakiyorum ekrana o ara bisey yakaladim bu ne dedim,,,bebek olusmasi icin gereken sey dedi bi tane yumosum vardi kocaman gordum icindede ince cizgi gibi bisey vardi catlakda olabilir bilemiyorum cizgi gibi gordum ben,,,en son ne zaman iliskiye girdiniz dedi 2-3 gun onceydi sanirim dedim o an aklim gitti yumosu gorunce hatirlayamadim birden,,,tamam dedi bugun aksam iliski veriyorum dedi baya bi buyuktu -------------------- bu cizgi kadar vardi ebati ekrani oynaattikca buyuyup kuculuyodu,,,ama ortada tutunca masayi bu cizgi kadardi bugun aksam is basi yapiyoruz yani,,,,bi problem yok simdilik ama beni cok korkutan bisey soyledi doktorum cok cnm skldi basina gelen arkdslarim varsa tecrubelerinizi paylasin lutfen benimle ,,,bu ay hamile kalmamis olursan dedi aralikda randevu verdi tekrar goruselim eger aralikda geldiginde hamile kalmamis olursan laparoskopi ameliyati yapicaz dedi,,,brosurleri verdi cok cnm skldi boyle iste arkdslar bu yumosu degerlendirebilirsek tutturabilirsek obur aya ameliyata gerek kalmaz ins ins ins,,,esimde yazik diyoki askim belki bende bi problem vardir bana niye bakmiyolar 2 sperm testi yaptilar baska bisi demediler bellkide bende bisey var niye hep sana yukluyolar olaylari diyo canim yaa oda korktu ameliyat fln deyince,,,,boyle iste kissslar yorumlariniz bekliyorum aciliyetinden,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…