Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

yarın regl günüm biraz heyecan var ama çok korkuyorum... bugün bi test aldım yarın sabah ilk idrarla yapmak istiyorum inş... burdaki arkadaşlar adete 3-4 gün kala bile görmüşler beni umutlandırdılar... varsa çıkar zaten... çıkmaacağı varsa çıkmıyor o 2. çizgi....
dua edin kızlar ne olur Rabbim sabır versin inş... olumsuza hazırlamak istiyorum kendimi... hayal kırıklığına uğramak istemiyorum yine

ay ben cok heyecanlandım bana noluyosa,,Allahım ınsallah karnına o mucızeyı yerlestırmıstır,,olmazsa da uzulme,,,ates durumun nasıl tahmınde bulunabılıyomusun

canım bende hep giremiyorum mide bulantılarından yatıyom genelde ilk zamanlar gözüm arıyordu seni ama dedim herhalde toparlanmaya çalışıyor ..İyisin değil mi?

benim 9 haftalık oldu ilk 3 ay baya zorlu geçiyormuş bazılarında bana denk geldi .sağlıklı olsunda razıyım gerçi katlanacağız.Umarım forumdaki herkesin dileği olur ve sağlıkla bebişleri kucaklarımıza alırız

kendine dikkat et ve sabırlı ol canım benim:Saruboceq:

asme ncm gecmış olsun

ay ben cok heyecanlandım bana noluyosa,,Allahım ınsallah karnına o mucızeyı yerlestırmıstır,,olmazsa da uzulme,,,ates durumun nasıl tahmınde bulunabılıyomusun

ben ara sıra bakıyorum ateşime aklıma estikçe, not etmiyorum zaten... 1-2 aydır çok hırpaladım kendimi canım, bunun içindir ki bu ay hiçbişey yapmadan düşünmeden beklemek istedim... ateşim yumurtlama dönemimde bi düştü uzun süre düşük çıktı. tabi düzenli ölçmediğim için bişey diyemeyeceğim... ama son günlerde iyi ateşim... ama geçen ayda iyiydi birden düştü. boşver be kardeş ben iyisi mi ölçüm işine pek kafa yormuyayım:)

ya sorma be canım site bazen çok yavaş ilerliyor. nasılsın tatlım iyi misin?
beni soracak olursan KORKUYORUM:KK66:

merhaba tuba, korkuyorum demişsin ya doğru vallahi benim de günüm bugün, ben de korkumdan sabah test yapamadım, öyle bekliyorum vallahi, ama heyecan çok gerçekten, bugünü geçirebilirsem yarın yapmayı düşünüyorum ama bakalım inşallah bu ay alırız meleklerimizin müjdelerini

merhaba tuba, korkuyorum demişsin ya doğru vallahi benim de günüm bugün, ben de korkumdan sabah test yapamadım, öyle bekliyorum vallahi, ama heyecan çok gerçekten, bugünü geçirebilirsem yarın yapmayı düşünüyorum ama bakalım inşallah bu ay alırız meleklerimizin müjdelerini

EVET canım ya... 1 ay boyunca (kafama takmayacağım, düşünmeyeceğim vs vs desemde) bugünü sabırla bekledim. şimdi ise o gün geldi çattı ve ben korkuyorum... ÇOK KORKUYORUM arkadaşlar... rahatlayamıyorum... regl olmaya korkuyorum.. test yapmaya korkuyorum... ALLAHIM ne olur yüzlerimizi güldür MEVLAM

EVET canım ya... 1 ay boyunca (kafama takmayacağım, düşünmeyeceğim vs vs desemde) bugünü sabırla bekledim. şimdi ise o gün geldi çattı ve ben korkuyorum... ÇOK KORKUYORUM arkadaşlar... rahatlayamıyorum... regl olmaya korkuyorum.. test yapmaya korkuyorum... ALLAHIM ne olur yüzlerimizi güldür MEVLAM

evet ben de eylüldeki kimyasal gebelikten sonra siteye bile yazmadım, ateş bile ölçmedim, gerçi siteyi arada yokladım ama, şimdi 3 gündür devamlı buralardayım, iki gündür aklımda sürekli test yapma fikri, ama her seferinde sabır dedim, günüm geçsin diye bekledim eğer yoksa erkenden regl olayım dedim ama bugün bu saat itibarıyla olmadı daha çok akıntım var ama, ben de ilk defa oluyor gebelik belirtisi mi, regl belirtisi mi anlayamıyorum da.... Testi yarın yapmayı düşünüyorum ama korkumu yenersem tabii, hakkımızda hayırlısı nasıl olacaksa öyle olsun inşallah bu ay gelmiştir meleklerimiz

hatunsultan, canım inşaallah bu ay da çok hamile çıkar bu siteden... kendim için istediğimi kardeşlerim için de istiyorum...

ben ara sıra bakıyorum ateşime aklıma estikçe, not etmiyorum zaten... 1-2 aydır çok hırpaladım kendimi canım, bunun içindir ki bu ay hiçbişey yapmadan düşünmeden beklemek istedim... ateşim yumurtlama dönemimde bi düştü uzun süre düşük çıktı. tabi düzenli ölçmediğim için bişey diyemeyeceğim... ama son günlerde iyi ateşim... ama geçen ayda iyiydi birden düştü. boşver be kardeş ben iyisi mi ölçüm işine pek kafa yormuyayım:)

haklısın aslında cok yogunlasmak ıyı degıl,,zaten rahat olan hamıle kalıyo sanırım stress ve baskı bu ısı bıraz etkılıyo,,

hadı aysecım hayırlı haberler ver ınsallah bıze test yapcakmısın yoksa beklıcekmısın

canım çok umudum da yok doğrusu o yüzden her ay 5 6 test yapan ben test yapmamakta ısrarlıyım birde dün eşimle birlikte olduktan sonra 2 3 damla kan geldi sanırım sökülür yakında ama eğer gelmez ise perşembe yada cuma yaparım

hayırlısı olsun ayşeciğim hakkında hakkımızda:KK66:
arkadaşlar günü gelenler bizi habersiz bırakmayın olur mu

hayırlısı olsun ayşeciğim hakkında hakkımızda:KK66:
arkadaşlar günü gelenler bizi habersiz bırakmayın olur mu

canım ben hep hayırlı zamanda hayırlı bebk diye dua ediyorum Raabim en iyisini bilir
bana bişey oldu her ay zırıl zırıl ağlayan ben hiç takmıyorum alıştım herhalde

canım çok umudum da yok doğrusu o yüzden her ay 5 6 test yapan ben test yapmamakta ısrarlıyım birde dün eşimle birlikte olduktan sonra 2 3 damla kan geldi sanırım sökülür yakında ama eğer gelmez ise perşembe yada cuma yaparım

haklısın ınsan ust uste hayal kırıklıgı yasayınca,,beklemek daha dogruca bı davranıs oluyo,,ama senın en azında umıdın var daha hastalanmadın,,bırlıktelık anında kan gelmesı normal bazen damarlar cok kılcallasıyo yırtılma olabılıyo,,

resmimis daha dr dan gelmedinmi yahu bari bizim olmuyo günleri tutturamıyoz seninkinden haberleri alalım merakta kalmayalım zaten bu ayda boşa çalıştık :)

Npsl senin durumun nasıl canım geçmişi okudum ama o kadar çok yazılmışki kafam karıştı :) yaşlandık galiba of of

tuba cım sakın ol dıcem ama sen yıne korkcaksın,,ınsallah duaların kabul olur melegın senınledır,,her gunu sabırla gecırıyoruz,,cabucak bıtıyo koskoca ay,,ama o son uc dort gun gecmek bılmıyo sankı,,ben bıle yarılamısın ay ı bugun 13.gun..yaklastıkca yıne stress

haklısın ınsan ust uste hayal kırıklıgı yasayınca,,beklemek daha dogruca bı davranıs oluyo,,ama senın en azında umıdın var daha hastalanmadın,,bırlıktelık anında kan gelmesı normal bazen damarlar cok kılcallasıyo yırtılma olabılıyo,,

canım birazda canım yandı belki ufak bi yırtılmada olabilir
hayırlısı herkes için hepimiz için

X