Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bende bı benmıyım acaba dıye dusunuyodum,,esım bıle normal degıl senın bu yaptıgın dedı,,sevındım valla bı ben degılmısım demekkı ..ne zaman adet olcaksın..basladınmı testlere

Yok canım emin ol bir tek sen değilsin :)))
Adet tarihim 21-22 Kasım gibi ondan sonra başlıycam testlere ben..Tiroid sorunu var bende bazen sapıtıyor adet zamanı..

canım tablon süppeerrrr gidiyo inşallah :Saruboceq::Saruboceq:meleğiin seninledirrr

Yok canım emin ol bir tek sen değilsin :)))
Adet tarihim 21-22 Kasım gibi ondan sonra başlıycam testlere ben..Tiroid sorunu var bende bazen sapıtıyor adet zamanı..

hem hemserıyız,,hem aynı hastalıgı tasıyoruz hemde bebek ıstıyoruz.,,,bende troıd hastasıyım eurthtox 100 luk kullanıyorum kullanmama ragmen bu ay 8 lere cıkmıs,,troıd hastaları cok zor hamıle kalıyomus,,kalsa bıle dusukle sonuclanma ıhtımalı cok yuksek

:)) baya bir özelliğimiz aynıymış..
Evet tiroid hastalarının hamile kalma zorlugu tıp kitaplarında geçen bir durum ama TSH dediğimiz hormon normal sınırlarda( 1,5-2,5 arasında yani tabi bebek için normal sınırlar bunlar) oldugu sürece bir sorun yok ..Doktorumda aynı durumu söledi fakat evet bebek düşükleri normal kadınlara göre bizde biraz daha fazla görünüyor ..Allah hepimize yardımcı olsun..Ben haşimato hastasıyım ve az çalışanlardan hiptiroid..Ya senin tiroidin??
Hiç çocugun var mı bu arada,yoksa ilk bebek çalışmaları mı??
Bu arada bende 25'lik eurthtox kullanıyorum..En son ekimde baktırdım 2,67 iidi..3 aydır bebek denemelerim var..

ben hasımato degılım..benım cok calısıyo..benım 19 aylık bı kızım var ama kızımdan once 3 tane karnımda kaybettım hep 6.haftaya kadar ıyı gıdıyodu ya 7 de en fazla 8 e kadar dayanabılıyodu..bu aydakıyle beraber 3 tanede kımyasal gebelık oldu... nısandan berı ugrasıyoz gecen ay hamıle kaldım ama degerlerım hızla dustu ve kaybettım bu aydan ıtıbaren hem ovulasyon testı yaptım hemde atesımı olcuyorum gercı doktor troıd hastalarının ateslerı duzenlı olmaz normalden farklı olur dedı ama en azından bılmek ıcın takıp edıyorum..senın tahlılın cok ıyı cıkmıs benım ft4 bıle 4 lerde cıktı..bakalım cuma tahlılım var..3 ay daha yenı sayılır doktorlar 1 seneye kadar zaman verıyo

Allah yardımcımız olsun canım.
Evet daha çok yeni oldugu için zaten umudum var :)))
Bende ateş ölçmeye başlıycam ..Sonucta yataktan çıkmadan ölçtüğün bir ölçüm bu..Çok etkiliyceğini düşünmüyorum.hakkımızda hayırlısı ne diyim..

hadı bakalım hepımıze allah kolaylık versın,,senın gununune daha var belkı guzel haberler alırız sonucta 21 ıne daha var

1:2kasım:36,4
2:3kasım:36,2
3:4kasım:36,3
4:5kasım:36,0
5:6kasım:36,4(3de yattım 10da ölçtüm)
6:7kasım:36,1
7:8kasım:36,1 adetim bitti
8:9kasım2:hulya:
9:10kasım:36,2[/QUOTE]
10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1[/QUOTE]
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2:hulya: akşam 1de yattım
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...

canım bende hep giremiyorum mide bulantılarından yatıyom genelde ilk zamanlar gözüm arıyordu seni ama dedim herhalde toparlanmaya çalışıyor ..İyisin değil mi?

benim 9 haftalık oldu ilk 3 ay baya zorlu geçiyormuş bazılarında bana denk geldi .sağlıklı olsunda razıyım gerçi katlanacağız.Umarım forumdaki herkesin dileği olur ve sağlıkla bebişleri kucaklarımıza alırız

kendine dikkat et ve sabırlı ol canım benim:Saruboceq:

9:10kasım:36,2
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...[/QUOTE]

cnm benımde aynı bak istersen tbloma hayırlısı bakalım

canım sanırım yarınıda beklemelisin:))))sanki daha sabitlenmemiş ama doktora gideceksin zaten o sana adha detaylı anlatır herhalde yumurta çatlamışmı çatlamamış mı diye ? geçen ay beni en çokk şaşırtan kişisin valla hiç beklemiyordum baktım yeni tablonu koymuşsun baya kısa arqalıkla regl oldun bence doktora gitmekle iyi etmişsin en azından terslik varmı onu bilir ona göre hareket edersin umarım güzel haberle dönersin birtanem

asmecim geçmiş olsun o zaman ama bebişimiz için katlanacağız artık yeterki o sağlıklı olsun di mi, biraz sabır güzelim, evet ben çok zor toparlandım....

arkadaşlar nasılsınz
pelly, şekerkız, npsl ( şu an burda görünüyorsunuz orda mısınız?

yarın regl günüm biraz heyecan var ama çok korkuyorum... bugün bi test aldım yarın sabah ilk idrarla yapmak istiyorum inş... burdaki arkadaşlar adete 3-4 gün kala bile görmüşler beni umutlandırdılar... varsa çıkar zaten... çıkmaacağı varsa çıkmıyor o 2. çizgi....
dua edin kızlar ne olur Rabbim sabır versin inş... olumsuza hazırlamak istiyorum kendimi... hayal kırıklığına uğramak istemiyorum yine

9:10kasım:36,2
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...[/QUOTE]

evet bıraz tuhaf tablon her gun aynı saatte mı olcuyosun doktorlar genelde sabah erken den onerıyo ates olcumunu..eger duzenlı bı tablo cıkmadıysa gun asırı ılıskı de yeterlıdır sanırım,,bende troıd hastasıyım benımde tablom bıraz tuhaf doktorda benım ıcın ates olmenın pek ıse yaramıcagını soyledı ama hergun sabah 7 de olcuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…