Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım benim ya... hakkında hayırlısı olur inş tatlım.... ben bu ay hep şu sözü söyledim kendi kendime "SEN ÇEKıLıRSEN ARADAN, TECELLı EDER YARADAN"....

zihnimizi toparlamaya hep olumlu şeyler düşünmeye ve stresten uzak kalmaya ihtiyacımız var işte olay burda bitiyor:KK66:

yumurta takibi yapılıyor muydu şanslı olmadan neden laparoskopi yapıyorki eşin haklı sen de bişey yoksa niye açılsın göbeğin ben burda dr başladığımda eşimden ve benden tahlil istedi ve takiibe öyle başladı ben rahim filmi çektirdim tüpleriin açık olup olmadığını anlamak için sanırım yurt dışında rahim filmi için çok geri bir teknoloji olarak bakıyorlar direkt laparoskopi yapıyorlar eğer tıkanıklık varsa anında açmak için

yumurta takibi yapılıyor muydu şanslı olmadan neden laparoskopi yapıyorki eşin haklı sen de bişey yoksa niye açılsın göbeğin ben burda dr başladığımda eşimden ve benden tahlil istedi ve takiibe öyle başladı ben rahim filmi çektirdim tüpleriin açık olup olmadığını anlamak için sanırım yurt dışında rahim filmi için çok geri bir teknoloji olarak bakıyorlar direkt laparoskopi yapıyorlar eğer tıkanıklık varsa anında açmak için

hayir tatlim yumurta takibi yoktu,,,en son temmuzda gitmistim hersey normaldi hormonum da normal seviyeye inmisti,,,aralika kadar hamile kalmassan yeniden goruselim demisti ama gecen ay 2 kere adet olunca kasima randvu aldim araligi beklemedim,,,bakarken biseyler soyledi biseyler zor dedi yumurtlamami catlamasimi biseylerde zorluk var dedi zaten hollandaca konustugu icin anlayamadigim yerler oluyo bide tip dili olunca dahada zorlasiyo isler,,,turkiyedeki gibi yumurtaysa yumurta demiyolarki onunda baska bi adi var oyuzden bakti bugun aksam iliski dedi,,,eger aralikda geldiginde hamile kalmamis olursan laparoskopi ameliyati olucaksin dedi,,,ama ben korkuyorum hayatimda hic narkoz yemedim hic ameliaythaneye girmedim bayiltilmadim cok korkuyorum umarim bu aksamki yumosla hamile kalirimda gerek kalmaz,,,ayrica estetik acidanda gobisimin delinmesini istemem hele bide gereksiz yere oldugu ortaya cikarsa cok kotu olurum ruhsal olarak,,,uuuuuuufff nolur dua edin kizlar benim icin,,,

canımmmm öncelikle geçmiş olsun.. Allah'ım biran önce bebiş verir inşallah!

şimdi laparoskopi tam olarak ameliyat değil sanırım.yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar..ucunda kamera olan bi aletle karın boşluğunu inceliyorlar.tüplerde tıkanıklık var mı, rahimde yapışıklık var mı falan diye.genelde 1 yıl sonunda bebiş olmazsa yapılıo diye biliyorum.bunu yaptıran pekçok kadın var..

bi de erkekler için genelde sadece spremiyogram istiyorlar onda sorun yoksa başka bişey istenmio sanırım.yanii dr.ların bütün işi gücü biz :sinifsinif:

siz ne kadar zamandır korunmuyorsunuz? inşallah bu ay olur da hiç bi işleme gerek kalmaz... :Saruboceq:

saol tatllim guzel dileklerin icin,,,iste bunlar ameliyat diyolar ama birazda oyle sanirim,,kucuk 2 cm lik bi kesikle iceri giriyolarmis 3-4 litre gaz verip karin icine sisirip bakiyolarmis,,,,eger problem varsa kesikleri buyutuup aletlerle iceri girip tedavi yapiolarmis..bizde 15 aydir bekliyoruz zaten 1 yili gectik yani tatlim,,,evet esim 2 kere yaptirdi iyi cikti turkiyedede urologa kontrol oldu oda temiz cikti ama oda hala kendine pay cikartiyo canim yaa bellki bende bisey vardir askm uzulme hamis kalirsin ins ins ins bu ay diyo...ne bilim kizlar yaaa biktim walla 15 aydir ugras ugras artik isteyip istemedigimi bile bilmiyorum isin dogrusu suan tek istedigim okuluma baslayip kendimi derslere verip kafami dagitmak baska hicbisey istemiyorum....15 aydir korunmuyoruz ama isi takibi ovulasyon takibi gibi ciddi islerle 2 aydir ugrsiyorum ondan once kac gunde bir adet olduguma bakmadan hep ortasini hesaplayip calisioduk yani denk geliyoduda tutmuyomuydu yoksa denkmi dusuremiyoduk yumurtlama gununu bilemiyorum tatlim,,,

canım benim ya... hakkında hayırlısı olur inş tatlım.... ben bu ay hep şu sözü söyledim kendi kendime "SEN ÇEKİLİRSEN ARADAN, TECELLİ EDER YARADAN"....

banami dedin anlayamadim tatlim ama bana dediysen diye cvp yazim dedim cok saol allah razi olsun ...dedigim gibi artik isteyip istemedigimide bilemiyorum 22 yasinda boyle seylerle ugrasmak cok skci gelmeye basladi esiminde kabul edicegini bilsem hemen birakicam bu isleri istemicem cocuk mocuk ama onada hak veriyorum 36 yasinda 6 yillik evli bi erkek ve baba olmak istiyo oyuzden onada bisey diyemiyorum zaten beni cok zor ikna etmisti 6 yil icinde cocuk icin,,,

saanslıcım inşallah laparoskopiye gerek kalmadan bu ay hamiş olursun :)) Allah yardımcın olsun...

28ekim 36.4 R.baslangici (1.gun)
29ekim 36.2 R.2.gun
30ekim 36.1 R.3.gun (bitiyo gibi sanki)
31ekim 36.1 R.4.gun (sadece peceteyle sildigimde bide oksurgumde geliyo)
1kasim 36.1 R. bitti
2kasim 36.1 Şeniz (saat 8 de olctum)
3kasim 36.3 ( saat 8 de olctum ondan mi yuksek cikti acep gerci dunde 8 de olcmustum ama)
4kasim 36.1 Şeniz (saat 7 de olctum)
5kasim 36.1
6kasim 36.1
7kasim 35.9 Şeniz
8kasim 35.9 Şeniz
9kasim--------- (olcemedim)
10kasim 36.1
11kasim 36.1 Şeniz
12kasim 36.1
13kasim 36.1 :roflol: :roflol: :roflol:
14kasim 35.9 Şeniz
15kasim 36.1
16kasim 36.3 (20.gun) ustelik bikac gundur sicak basiyo diye dun gece atletle yatmistim ona ragmen boyle cikti anlamadim gitti.,,,
17kasim 36.2 (bi tane yumosum varmis) Şeniz

bugunki tablomda boyle kislaar...

saol tatllim guzel dileklerin icin,,,iste bunlar ameliyat diyolar ama birazda oyle sanirim,,kucuk 2 cm lik bi kesikle iceri giriyolarmis 3-4 litre gaz verip karin icine sisirip bakiyolarmis,,,,eger problem varsa kesikleri buyutuup aletlerle iceri girip tedavi yapiolarmis..bizde 15 aydir bekliyoruz zaten 1 yili gectik yani tatlim,,,evet esim 2 kere yaptirdi iyi cikti turkiyedede urologa kontrol oldu oda temiz cikti ama oda hala kendine pay cikartiyo canim yaa bellki bende bisey vardir askm uzulme hamis kalirsin ins ins ins bu ay diyo...ne bilim kizlar yaaa biktim walla 15 aydir ugras ugras artik isteyip istemedigimi bile bilmiyorum isin dogrusu suan tek istedigim okuluma baslayip kendimi derslere verip kafami dagitmak baska hicbisey istemiyorum....15 aydir korunmuyoruz ama isi takibi ovulasyon takibi gibi ciddi islerle 2 aydir ugrsiyorum ondan once kac gunde bir adet olduguma bakmadan hep ortasini hesaplayip calisioduk yani denk geliyoduda tutmuyomuydu yoksa denkmi dusuremiyoduk yumurtlama gununu bilemiyorum tatlim,,,

canım inşallah tüm bu dediklerine gerek kalmaz ve bugün 12 den vurursunuz:))) bol şans bolllll moral:))

arkadaşlar ateşimi ölçmeye 12. günümde başladım. bana doğru bir sonuç verir mi sizce? ölçtüğüm günden itibaren buraya yazıyorum. yorumlarınız bekliyorum ...
12.gün 36.2
13.gün 36.1
14.gün 36.1
15.gün(bugün) 36.2

döngüm normalde 30 gündü ama geçen ay 1 hafta geçti 38 gün oldu.

şanslıcığım minikim benim korkma hiç bak görürsün bu akşam senin meleğin gelecek hiç üzülme daha çok da stres yapma canım, zaten yeterince sıkıldın son zamanlarda lütfen hiç olmazsa bu akşam kafanı dağıt bakalım sen merak etme, önce Allah'a sığın, her şeyin iyisini o bilir, bak üzülüyordun bir ayda iki kez adet oldum diye bunda da bir hayır vardır, belki laparoskopi sonrasında hemencecik hamile kalıcaksın, belki de buna faydalı oldu en azından dr a daha erken gittin ve sorunu öğrendin di mi, ayrıca ben derim ki bir de şu btç karışımını denesen eğer yumurtanın çatlamasında sorun varsa iyi gelir belki dediklerine göre çok faydası oluyormuy, hadi bakalım üzme kendini opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
cnm benımde aynı bak istersen tbloma hayırlısı bakalım[/QUOTE]

tekrar koyarmısın tablonu canım şimdi yumurtlama oluşmadımı buay ben birde incir suyu yapıyorum

evet bıraz tuhaf tablon her gun aynı saatte mı olcuyosun doktorlar genelde sabah erken den onerıyo ates olcumunu..eger duzenlı bı tablo cıkmadıysa gun asırı ılıskı de yeterlıdır sanırım,,bende troıd hastasıyım benımde tablom bıraz tuhaf doktorda benım ıcın ates olmenın pek ıse yaramıcagını soyledı ama hergun sabah 7 de olcuyorum[/QUOTE]

evet canım hergün sabah 6 ölçüyorum aksatmadan bu ay yumurta oluşmamış olabilirmi acaba :gitme: geçmiş olsun troid hastalarında dogru yanıt vermiyormuşmuki neden yaramayacagını söylediki...

1:2kasım:36,4
2:3kasım:36,2
3:4kasım:36,3
4:5kasım:36,0
5:6kasım:36,4(3de yattım 10da ölçtüm)
6:7kasım:36,1
7:8kasım:36,1 adetim bitti
8:9kasım:KK36:2:hulya:
9:10kasım:36,2[/QUOTE]
10:11kasım:36,1:hulya:
11:12kasım:36,1:hulya:
12:13kasım:36,1[/QUOTE]
13:14kasım:36,2
14:15kasım:36,3:hulya:
15:16kasım:36,1:hulya:
16:17kasım:36,2:hulya: akşam 1de yattım
ben bu tabloma aklım sırrım ermedi :umursamaz:yardımcı olurmusunuz...[/QUOTE]

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 0 2 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 36.8
7.gün 04 kasım 36.2
8.gün 05 kasım ölçmedim
9.gün 06 kasım 36.0 seffaf akıntı ******
10.gün 07 kasım 36.0 uzayan seffaf akıntı ******
11.gün 08 kasım 35.9 uzayan seffaf akıntı *****
12.gün 09 kasım 35.9 akıntı *****
13.gün 10kasım 36.0 akıntı yok *****
14.gün 11 kasım 36.1 ıslaklık hissi var ovulasyon testi ıkıncı cızgı sılık ******

15.gün 12 kasım 36.1 ıslaklık hissi
16.gün 13kasım 35.9 akıntı var ******
17.gün 14 kasım 36.1 akıntı var *****
18.gün 15 kasım 36.1 akıntı cok yumurta akı gıbı ****
19.gün 16 kasım 36.1 akıntı var*****
20.gün 17 kasım 36.1 akıntı var

evet benziyor canım düşüşler çıkışlar ne garip yaa :umursamaz:

kızlar tablom yorumsuz kaldı cok ıstıkrarlı gıdıyorum

canım inşallah tüm bu dediklerine gerek kalmaz ve bugün 12 den vurursunuz:))) bol şans bolllll moral:))

cok saol tatlim yaa walla acayip moral oluyosunuz bana cok tesekkurler allah razi olsun hepinizden seviyorum sizleri opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

şanslıcığım minikim benim korkma hiç bak görürsün bu akşam senin meleğin gelecek hiç üzülme daha çok da stres yapma canım, zaten yeterince sıkıldın son zamanlarda lütfen hiç olmazsa bu akşam kafanı dağıt bakalım sen merak etme, önce Allah'a sığın, her şeyin iyisini o bilir, bak üzülüyordun bir ayda iki kez adet oldum diye bunda da bir hayır vardır, belki laparoskopi sonrasında hemencecik hamile kalıcaksın, belki de buna faydalı oldu en azından dr a daha erken gittin ve sorunu öğrendin di mi, ayrıca ben derim ki bir de şu btç karışımını denesen eğer yumurtanın çatlamasında sorun varsa iyi gelir belki dediklerine göre çok faydası oluyormuy, hadi bakalım üzme kendini opuyorumnanaktan
ayyy hatun ablacim yaaa cok saol ne guzel yazmissin allah razi olsun,,,
biz cabamizi sarfettik takdiri allaha biraktim diyorumya ne zaman hayirliysa bizim icin ozaman versin rabbim gercektenn artik dusunmek istemiyorum sadece okula gidip kafami rahatlatmak istiyorum oda cani ne zaman isterse ozaman gelsin,,,ama iste kimsem yok yanimda eger ameliyat olursa belki hastanede yatmam gerekebilirmis ozaman naparim kim yardimci olur bana bilemiyorum bugun ablama anlatirken tutamadim kendimi agladim,,, mafoldumben mafoldumben mafoldumben ama o yumurtlaama oldukdan sonra zararli diye duymustum doktorda bugun aksam iliski oneriyorum dedi deemkki catlamak uzere diye dusunuyorum,,,ee adet olursan ozaman basla dersen ozamnda zaten aralik ayi icin hamile kalamamis olucam ve is ameliyata kalicak ama yineede denerim eger adet olursam gerci artik cocuk icin biseyler yapmak istemiyor herseyi oluruna birakmak istiyorum artik isteyip istemeedigimden de emin degilim yani suan icin ,,,tabiki bebegim olsun istiyorum ama cok yoruldum,,,saol ablacim yaaa destek oluyosunuz allah hepinizden razi olsun,,,, opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

X