Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hadi kızlar bende kaçtım bugün çok işim var okul kaydımı yaptırcam yarın görüşürüz

herkese selamlar kızlar nasılsınız bakalımmmm

nevetnacımmm üzülme canım vardır bir hayır inşallahhh bidahaki ay güzel haberi alırız

resimiziz ateş çok iyi bence bebek var hee demedi deme

neresi güzel canım yaa 36.3 ü bi kere gördüm en yüksek ateşim hep düşük :sinifsinif:

inşallah canım inşallah hamileyimdir.. evet core marka testi yapıyorum..

hamilesin işte canım gün gün artacak hemen belirginleşecek diye bişey yokki :) diyelimki birinde yalnış çıktı bu 3. testin kesin hamilesin:hooray:

inşallah inşallahhhh diyorum... :Saruboceq: buna inanmayı öyle çok istiyorum ki..

benim istikrarda bozuldu yükseliyi ateşimmm:hulya::hulya:

selam kızlar varmı hamiş haberleri? şu yaptığınız soğan, keçiboynuzu pekmezi gibi kürler ne işe yarıyor?

ezelcım yazmıstım sana cok uzuldum dıye okumadın sanırım.. bende ıstedım arkadaslardan kecıboynuzu tarcın corekotu karısımını ama kımseden ses cıkmadı

resımımıs ates tablon hastalancakmıssın gıbı..ama testın sılık cıkmıs yıne o zaman sen kesın hamılesın..belkıde yenı hamıle kaldın eger yenı kaldıysan ıkı uc gun sonra atesın yukselır ..aman sen hamıle olda ates yukselmesede olur..

ezelcım yazmıstım sana cok uzuldum dıye okumadın sanırım.. bende ıstedım arkadaslardan kecıboynuzu tarcın corekotu karısımını ama kımseden ses cıkmadı

canım benim ben görmedim sanırım o yazını yazını.. ben geçen ay kullanmıştım çörek otu tarçın bal karışımını.. bildiğim kadarıyla yumurtlama için kullanılıyor.. keçiboynuzuda sperm azlığı için sanırım..

evet canım düştü malesef ateşim.. belkide bu gün adet olurum..

nerden alcam ben bunları ve nasıl kullancam bılgılendırırsen cok sevınırım hıc anlamam boyle seylerden..tablon ıcın yorum yaptım ve senın basından berı hamıle oldugunu dusunuyorum ınsallah bebegın senınledır..oyle degılsede uzulme beraber sayarız yıne gunlerını..

kızlar dün yaptıgım hesaplama sonucu beklenmeyen günümün pazartesi oldugunu öğrendim.
yani şu durumda günüme 5 gün görünüyor. ama ben sabah test yaptım silik bile çıkmadı.
bugün ateşim düşüşte yine :çok üzgünüm:
offf çok karışık dugular iindeyim.
eger adet olmazsam pazartesi tekrarlicam testi...

16 Ekim --- 1.gün ---regl başlangıç
17 Ekim --- 2.gün ---
18 Ekim --- 3.gün --- regl bitiş
19 Ekim --- 4.gün --- ***
20 Ekim --- 5.gün ---
21 Ekim --- 6.gün --- ***
22 Ekim --- 7.gün ---
23 Ekim --- 8.gün --- ***
24 Ekim --- 9.gün ---
25 Ekim --- 10.gün --- ***
26 Ekim --- 11.gün ---
27 Ekim --- 12.gün --- ***
28 Ekim --- 13.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 14.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 15.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 16.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 17.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 18.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 19.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 20.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 21.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 22.gün --- 36.5 --- ***
07 Kasım -- 23.gün --- 36.6 --- akıntı fazla
08 Kasım -- 24.gün --- 36.4 --- akıntı devam
09 Kasım -- 25.gün --- 36.6 --- akıntı devam
10 Kasım -- 26.gün --- 36.5 --- bulantı çok
11 Kasım -- 27.gün --- 36.7 --- akıntı devam
12 Kasım -- 28.gün --- 36.5 --- akıntı +bulantı GELMESıN KIRMIZILAAAR :a015:

bal çörek otu tarçın..

bir kase ufak kasenin içine bir tatlı kaşığı çörek otunu toz haline getirerek yada tozu satılıyomuş ve bir tatlı kaşığı tarçın.. adetin 1. gününden başlayarak 12 gün sabah açkarnına bir tatlı kaşığı yeniyor.

keçiboynuzu...

Hareketli sperm sayısını ve kalitesini artırıcı ve de erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı
Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6–7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.
alıntı

uzulme canım ya beklemek cok zor ama az daha sabır..bugun 28. gunun 32 gunde bır mı oluyosun..

canım benim üzitsizliğe kapılma.. inşallah gelmeyeck kırmızılar bebişin inşallah seninledir..kaç gün sürüyor adet siklusun?

canım benim üzitsizliğe kapılma.. inşallah gelmeyeck kırmızılar bebişin inşallah seninledir..kaç gün sürüyor adet siklusun?

tatlım ben adet başlangıç günlerini saymıyordum hiç
bitiş gününden sayyordum 26-27 oluyordu
başlangıç gününü de bu ay da içine katmaya başladım...
öyle olunca 30-31 oluyor.
geç yumurtlamışım. ondan 32 yani pazartesi oluyor

cok sagol canım benım sevaba gırdın valla..bugun hemen alıp yapcam bunları..ben uygularım ama esım doktoruna sormadan gunluk hayatta yedıklerımızın dısında bısey kullanamıyo..o da sorar oyle baslar..cok cok sagol

yani yumurtlama gününden kaç gün sonra adet günü oluyor ki?

BU AY GEC YUMURTLADIM CANIM...
32 DE OMAM GEREK...
ÇOK MU ÜMİTSİZ TABLOM SENCE mafoldumben

hayır tam tersı ben hıc umutsuzlancak bı tablo gormuyorum..dususun cok degıl bıraz kafanı dagıt..cok yogunlastın normal olarak..ınsallah guzel haberlerını alcaz ben coook umutluyum senden...hastalansanda uzulme senın ve esının saglıgı yerınde olsun yeter..Allah baska dertler vermesın derdımızde bu olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…