Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

[ı]tuĞbıŞ resımıs hadıııı cabuk yapın Şu testlerınızı merakla beklıyoruuuzzz halay cakalımmmm[/ı]

günaydın kızlar hala güzel haberler yok resmimis gelmemiş nevetnacım üzülme hala adet olmadın bir umut var illki hemen çıkacak diye bişey yokki
11. gün 36,4
12. gün 36,2
13. gün 36,1
14. gün 36,2
15. gün 36,3
16. gün 36,1
17. gün 36,2
18. gün 36,0
19. gün 36,1
20. gün 36,2
21. gün 36,2
22. gün 36,2
23. gün 36,2
24. gün 36,2
25. gün 36,4
26. gün 36,2
27. gün 36,3
28. gün 36,4
29. gün 36,0
30. gün 36,1
31. gün 36,5
32. gün 36,4
yorumlarınızı bekliyorum hala kırmızılar piyasada değil

neveetna bence kan testi yaptırmadan dişçiye gitme sanki sende var bişeyler bana öyle geliyor

Günaydın arkadaslar, ben bu ay ateş ölçmeye devametmeyecegim, oturp günümü bekleyeceğim artık. Monitöre göre dün ve evvelsi gün yumurtlama gunlerimdi ama biz bu 2 gunü de boş geçtik. Moralim çok bozuk. 3 yıldır her ay aynı sonucu görmekten, gün saymaktan, ilaç yutmaktan, ateş olcmekten, hepsinden bıktım artık. Bu ay da bütün cabalarım bosa gitti. Doktora, ilaçlara, testlere verdigim onca para, çektiğim acı,sıkıntı, cevremdeki tüm kadınların birer birer hamile kalması... 35 yasını bitirdim ben, tek istediğim anne olmak. Söyleyin bana daha ben ne yapayım???

cnm karamsar olma lütfen klava: ateşin güzel gidiyor ama biraz daha bekle bencede kırmızılar gelene kadar olumsuz düşünmek yok bekle bakalım güzel düşün opuyorumnanaktan

cnm yapma lmaz: böyle düşünme sen değilmisin bana olumsuz düşünme diyen hayırlısı neden boş geçtiniz koçişmi yoktu takma diyeceğim ama olmuyor belki buay böylesi hayırlıdır aynı şeyleri bende yaşıyorum ama yinede herşeye devam diyorum bazen eşimle bile kavga ediyoruz bazen boşanmayı düşünüyorum ama sonra hepsi geçiyor tamam bu ay bırak tafana göre takıl yeni ay yeni umut demek üzülme ne olursun bozma moralini tmm lmaz:

kızlar merhaba
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8(Reglim bitti) ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0 ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.gün 36.1 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi silikleşti ben hiçbişey anlamadım ya bu işten hayırlısı).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
06 Kasım 14.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam kızlar ateşim sabitlendi sanki.Ovülasyon testi dünki gibi birincisi kadar koyu değil.Çok yoğun yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
07 Kasım 15.gün 36.1Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam (ovülasyon testi negatif)
08 Kasım 16.gün 36.2 keçiboynuzu pekmezine devam
09 Kasım 17.gün 36.3keçiboynuzu pekmezine devam(ateşim birazda olsa arttı kasık ağrılarım son sürat devam ediyor sanki adet olacakmışım gibi bide belim kopuyor)
10 Kasım 18.gün 36.4 keçiboynuzu pekmezine devam Ateşim istikrarla artıyor(su gibi bi akıntım var kasık ve bel ağrıma bide göğüs acısı eklendi ama şiş değil.sabaha kadar sl tarafıma giren sancılardan uyuyamadım
11 Kasım 19.gün 35.9 kızlar ateşim düştü neki bu yaaaaa
12 Kasım 20.gün 36.6 kızlar ateşim yükseldi:lepi:inşallah bbeişim yerleşmiştir
sol kasığımdaki ağrı devam karnımın alt tarafındada böyle değişik bi sancı var göğüslerim acıyor akıntım var ama az

yorumlarınızı bekliyorum kızlar

cnm süpersin ateşin çok ii yükselmiş bebiş göbüştedir inş :Saruboceq: :Saruboceq:

Şekercim insan kendinden anlıyor bence. Yani hiç anlamadım diyen arkadaşlar var ama onlar böyle ateş mateş ölçmüyor kendilerini dinlemiyorlardı bence. Benim vücudum bi sinyal verir hassastır PPP ehehe. Yani yumurtlarken veriyo haspa. Neyse işte ilk ay diye 28. günümü bekleyeyim dedim. Kan testi yaptırmayı düşünmüyorum. Belki çok az da olsa çıkar ama gidicidir falan öğrenmek istemiyorum. Zaten Cumartesi bi daha test yapıcam. Herkesinki 5 gün kala çıkıyor olsa çıkardı bence. Ama moralim bozuk değil merak etmeyin. Ben de güzel haberler bekliyorum arkadaşlardan. Bu arada seninki bu kadar yükselecek herhalde belki yavaş yavaş artar. Yabancı sitelerde gördüm yavaş artanlar diye bi grup var lol. Yavaş olsun emin olsun canım.

Valla canım bi ovulasyon testi yapsana. Sen herhalde iki kere çatladın dediğin gibi.

Pelly biz tabii ki seni anlayamayız. Biz ne yaşıyorsak sen kaç katını yaşıyorsun. Ama kendini bırakma. Tamam ateş ölçme ama monitörüne güvenerek yoluna devam et. Yaşın çok geç değil ki. Yurtdışında kadınlar hep 35 yaşlarında anne oluyor artık. 40ta olan da var 42de olan da. Önemli olan Allah sağlıklısını versin. Geçenlerde forumlarda okudum. Kızcağız 23 yaşındaymış ama Allah korusun yumurtalık rezervleri azıcıkmış. Sen hamile kalamazsın demişler. Ve şu anda ikizleri var. O arada boşanmış ama çünkü kendini çok yıpratmış. Kendinizi yıpratmayın lütfen. Aslında bu üreme meselerinde sorun yaşayan herkese devletin psikolojik desteği vermesi lazım. Biz de işte birbirimize terapi yapıyoruz. :teselli:

[ı]tuĞbİŞ resımıs hadİİİİ cabuk yapın Şu testlerınızı merakla beklıyoruuuzzz halay cakalımmmm[/ı]

Evet ya nerdeler gelsinler moralimizi düzeltsinlerrrr :)))

Ooo Ayşe tamam bu iş bitmiş. İnşallah bebeğin yoldadır. Süper yükselmiş roket mübarek maşallah.

Seyyal çok teşekkürler. Dur senin tablonu eklememişim salak ben.

haklısın cnm okdar kaptırıyoruzkı kendımızı aslında stres yaparak kendımız bazı seylerı engellıyoruz.rahat olmaya calış.bırde ogunlerde olmadı dıyosun vardır bır hayır bellımı olur belkıde dıger gunlerden bırınde tutucak rabbım hersyın hayırlısını versın. En azından herseyın yolunda gıdıyo saglıklısın.nekadar takmıyoruz desekte takıyoruz.istersen bır sure farklı seylerle takılmaya calış nete gırme demıyorum ama kafanı dagıtacxak bı meskale bul kendıne ne bılıyım kıtap oku fılm seyret arkadaslarınla cık dolaş burda bızlerle konuş suan senın halını cok ıyı anlıyorum cnm.anladıgım kadarıylada esın senın kadar dusmuyo bebk ısıne yada bu aralar oyle oldu ve evde huzursuzluk oluyo gıbı tahmın ettım ne derece dogru onu bılemem ama bırazda allaha havale etmemız gerekıo bence cnm benım cok sevıyorum senı uzme kendını boyle isyanda yok

TÜTÜTÜ MAŞŞALLAH COK IYI GIDIYOSUN NAZAR DEGMESIN :içelim:

cnm süpersin ateşin çok ii yükselmiş bebiş göbüştedir inş :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah gbüştedir tatlım :CüvCüv::CüvCüv: bende böyle olurum sonra

ya sabah ölçtüm sevinçten uyuyamadım inşallah gelmiştir eşime hiçbişey demiyorum her ay ben hamileyim diyip sonu hüsran olunca çok züzüldü şimdi yumurtlama günümüzü kaçırdığımızı sanıyor olursa bomba bi sürpriz olur

TÜTÜTÜ MAŞŞALLAH COK IYI GIDIYOSUN NAZAR DEGMESIN :içelim:

canım allah razı olsun Allahım isteyen herkese versin inşallah

justreader günaydın nasılsın bbeiş nasıl dün sen bi grafikten bahsetmiştin nedir o
banada yardımcı olurmusun bu konuda merak ettim

[ı]amin cnm amin rabbım göbişelrimiz boş bırakmasın [/ı]

Kızlar ovulasyon testı yaptım bugun ıkıncı gunumdu dun sılıktı bugun dahada sılıkvarla yok arası sanırım yımırtlama donemımbıtıyo azaldıgına gore dımı kafam karıŞtı

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 0 2 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 36.8
7.gün 04 kasım 36.2
8.gün 05 kasım ölçmedim
9.gün 06 kasım 36.0 seffaf akıntı ******
10.gün 07 kasım 36.0 uzayan seffaf akıntı ******
11.gün 08 kasım 35.9 uzayan seffaf akıntı *****
12.gün 09 kasım 35.9 akıntı *****
13.gün 10kasım 36.0 akıntı yok *****
14.gün 11 kasım 36.1 ıslaklık hissi var ovulasyon testi ıkıncı cızgı sılık ******
15.gün 12 kasım 36.1 ıslaklık hissi ovulasyon testi cok sılık varla yok arası

ŞİMDİ BENIM YIMIRTLAMA DONEMIM BITTIMI O ANLAMAMA GELIO KIZLRA ILKKEZ KULLANDIM BUAYDA PEK BILGIM YOK ARTIK GUN ASIRIMI YAPSAM CALIŞMALARIMIZI

Justreader bundan mı bahsediyordun? Fertilityfriend sitesine giriyorum her gün belirtilerimi. Bu da grafiğim. Ortadaki ateşimin ortalama çizgisi onun üzerindeyse yüksek demek. Dikey çizgi de ovulasyon tarihim. Artış görünüyor. Grafik olunca insan günlük alçalmalara çok takmıyor.

Eklentiler

• $nevetna1.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:
Seker aslında üst üste 3 gün yükselmesi tamam demek. Ama sen gene de gün aşırı devam et 2-3 gün. Nolur nolmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…