Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

inşallahh önümüzdeki haftaya hamile olduğumuzu öğrenerek gireriz canım..

valla olabilir haa benimde bir arkadaşım yeni doğum yapmıştı, eşi bebeği getirdi kucağıma koyuverdi. telaşlandım panik oldum, ay ben nası tutcem bunu dedim hatta. veee arkadaşın tahlilini doğruluyorum; ertesi ay hamile kaldım.:CüvCüv:

süpperr bişey buuu... inşallahhh kucağıma aldığım bebişlerde bana uğur getirir... inşallahh.. :Saruboceq:

sevındım ben buna cunku kuzenıuım dogumyaptıonun oglunu aldım.arkadsımında ıkızı oldu dun akşamda onları sevdım ınsallah bu ay bende hamış kalırım:kedi:

kızlar bende geçen ay yakın arkadaşımın kızını almıştım kucagıma...
bana da şans getirsin inşallahhhhhhh :Saruboceq:
inşallah meleğim benimlediiirrr :lepi:

Bana hemen bi bebek bulun leyyynnnnn kucağıma alıcammmmmm sırnaşık şeydelikafaduldendelikafadulden

Sayfa 1654te canım yazdım sabahın köründe kalktım test yaptım arkasından da yazdım görmedin mi? Benim de tek çizgi. Şaşıbeş oldum bakarken. Sarı ışık beyaz ışık gün ışığı her türlü baktım. Şimdi arkadaşların dediği gibi 14. günümü bekliyorum. Ablalarımı dinliycem. Pek umutlu değilim. Tek belirtim bir haftadır devam eden hafif adet sancısı benzeri sancılar. Artık bugün dedim acaba uyduruyor muyum? Ama var işte. Ve ben normalde adetten bir hafta önce tek bir gün bunu hissederim hatta takvime bakarım hah bir hafta sonra adetim derim sonra geçer ve adetimin 2. günü başlar sancılarım. Bir de bugün sizin gibi ben de 3 kere tuvalete koştum. Aynı adet oldum hissi. Sancı arkasından ıslaklık tamam diyorum oh kırmızılar geldi, yok. Ben anlamıyorum artık.

bende ateş ölçmeye başlayacağım yarından itibaren ama yumurtlamam olduğunu nasıl anlayacağım yardım edermisiniz lütfen???*

ezelcım yazmıstım sana cok uzuldum dıye okumadın sanırım.. bende ıstedım arkadaslardan kecıboynuzu tarcın corekotu karısımını ama kımseden ses cıkmadı

canım bal-çörekotu-tarçın mucizesi diye bi topic var oradan ayrıntılı bilgi alabilirsin, ben göz kararı karıştırıyorum bu üçünü, çiçek balı kullanacakmışsın ve adetin 2. günü başlayacaksın hersabah aç karnına ve yatmadan önce 1 tatlı kaşığı yiceksin. adetin 12. gününe kadar devam et.. çörek otunu ezip karışıma katan da var de var ama ben ezmeden koyuyorum yerken dişlerimle çiğniyorum ... hem yumurta sayısını attırıyor hem kalitesini kolay gelsin :1hug:

geçmişe pek bakamadım kuşum ya...
test negatif olunca bende sarı ışık beyaz ışık gün ışıgı hepsini denedim kaydirigubbakcemile3
yaşın kaçtı kuşum? o da aynı olsun tam aynı oluruz :roflol:
ikimiz de pazartesi yapalımmı tatlım?

ya lütfen ateş ölçmeyle ilgili bilgi verirmisiniz arkadaşlar?ovulasyon olduğunu nasıl anlarım ?

ya lütfen ateş ölçmeyle ilgili bilgi verirmisiniz arkadaşlar?ovulasyon olduğunu nasıl anlarım ?

canımben de bu topic te yeniyim pek bi bilgim yok, sen adetin 1. gününden itibaren ateşini hersabah 6-7 arası aynı saatte ölçüp bi kağıda not al. ve yine hergün ateş tablonu bu topice ekle arkadaşlar sağolsunlar yardımcı oluyolar. :teselli:

Canım sen benden gençsindir sesin öyle geliyoo dermişim. Yaş 30 güzelim. Valla ben pazartesiye kadar sabredemem Tubişciiim. Pazar yapıcam bi tane. Hatta ateşim düşmezse cumartesi sabahı da yaparım. Dişçiye gidicem canım.

Jarnana merhaba. Bi kendini tanıtsan, merhaba desen... Ondan sonra gidip ilk sayfaları bi okusan yani çalışsan. Kırılma lütfen ama kimse eskileri okumuyor gelip pat diye soruyorlar. Ben bu foruma yazmadan önce 1 hafta okudum da okudum güzelim. Tabii ki birbirimize yardım edicez ama böyle de aynı şeyler iki sayfada bir anlatılmış oluyor. cadı cadı konuşuyorum belki hormonlardandır kusura bakma. Ama öyle selamsız sabahsız dalıp bana anlatın hadi deyince ben şahsen kendimi kötü hissediyorum. klava:

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
19. gün 36.6
20. gün 36.7
yorumlarmısınz kızlarr :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…