Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

[ı]cnm bunu nasıl yapıyosun?[/ı]

seker aslında üst üste 3 gün yükselmesi tamam demek. Ama sen gene de gün aşırı devam et 2-3 gün. Nolur nolmaz.

[ı]tamam cnm anladım.ya ınsan herakşam herakşam tuhaf oluyo bıde erkenden ıs bası yapıyorum 7.30da baya yorucu oluyo ama bebış ıçın deger[/ı]

canım bu nasıl yapılıyor bende yapabilirmiyimki

Bu siteye üye oluyorsun. Üyelik bedava. Bazı ekstra fonksiyonlar var mesela ağrın sızın belirtin onları da ekleyebiliyorsun 1 ay süreyle. 1 ay sonra o ekstralar için paralı üye olman gerekiyor. Parası da 3 aylık 17 dolar. Benim Amerikada bi arkadaşım var benim yerime o ödedi internetten. Ama ona ihtiyaç yok bence. Üye olduktan sonra sana son adet tarihini soruyor, kaç günde bir adet oluyorsun falan. Sonra her sabah ateşini giriyorsun. Üst üste 3 gün artış olunca kendisi otomatik yumurtladığın günü seçiyor. Yalnız ilk başta biraz karışık. ıngilizce biliyorsan halledersin. Yoksa şunu yapabilirsin excel programı var ya. orada da grafik olarak görebilirsin. Aslında kagıt kalemle bile yapılır ne var. Bence grafik olarak görmek çok önemli. Listeden anlaşılmıyor. Ben bu program sayesinde bu ay yumurtladığım günden eminim.

Bir de bu sabah negatif testi girdim. Bana hemen pozitiften önce negatif olma olasılıkları diye bi başlık getirdi. Çünkü binlerce kadın üye bu siteye. Dünyanın dört yanından ve ellerinde müthiş veri var. Bana şu an hala yüzde 50 hamile olabilirsin diyor. Ben gene de çok umutlanmıyorum.

Kızlar isterseniz bu akşam işten dönünce adım adım nasıl üye olunur yazar profilime ve buraya koyarım. Belki o daha çok işinize yarar canlarım.

Şimdi canım siteye girdin. Sağda Join Now ıt's Free diye pembe bi tuş var oraya tıkladın. Karşına 3 boşluklu bi alan çıktı. ılki sitedeki adın oraya sekerkiz gir mesela. Altına email adresin, altındaki seçenekten de herhengi bi tanesini seç. Ben denedim olmadı çünkü bir bilgisayara sadece bir onay veriyorlarmış. Beni tanıdı yani. Hmm acaba seni neden almadı. Linke tıklama istersen fertilityfriend nokta com yaz dene. Belki benim linkimden girdin diyedir. Bir ihtimal de sayı çok artmasın diye tavsiye usulu çalışıyorlar sanırım. O zaman ben sana tavsiye göndermeyi denerim.

saol nevetnacım ama başka şeyler denemek istemiyorum heralde yarın bende test yaparım kırmızılar gelmezse resimimis tatlım senden naber test yaptınmı

canım benim neden ümitsizliğe düşüyorsun ki ateşin çok güzel kırmızılarda yok daha 10 gün sonra pozitif çıkanlar oluyoo.. ümitsiz olma canım..

saol nevetnacım ama başka şeyler denemek istemiyorum heralde yarın bende test yaparım kırmızılar gelmezse resimimis tatlım senden naber test yaptınmı

evet canım test yaptım.. dünküne göre çok çok az daha fazla belirgin bugün.. yani bugünde net çizgiyi göremedim ... adetimde gelmedi..

ateş tablom..

1- 36.2(bu ölçümü sabah almıştım adetim başlamamıştı. adetim akşam başladı)
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8
20-35.9
21-35.7
22-36.1
23-36.1
24-35.9
25-36.1
26-36
27-ölçemedim
28-35.2
29- 36.3 (beklenmeyen adet günüm)
30-36
31-36

1.gün......19 ekim......------
2.gün......20 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
3.gün......21 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
4.gün......22 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
5.gün......23 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı
6.gün......24 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı*****
7.gün......25 ekim......------bal tarçın çörekotu karışımı*****

8.gün......26 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı*****
9.gün......27 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı*****
10.gün....28 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
11.gün....29 ekim......35.9bal tarçın çörekotu karışımı
12.gün....30 ekim......36.0bal tarçın çörekotu karışımı
13.gün....31 ekim......36.0
14.gün....1 kasım......35.9*****
15.gün....2 kasım......36.0*****
16.gün....3 kasım......36.0*****
17.gün....4 kasım......36.0
18.gün....5 kasım......36.0uzayan akıntı*****
19.gün....6 kasım......36.0uzayan akıntı*****
20.gün....7 kasım......36.4
21.gün....8 kasım......36.4****
22.gün....9 kasım......36.4
23.gün....10 kasım....36.4****
24.gün....11 kasım....36.4
25.gün....12 kasım....36.5

selam kızlar varmı hamiş haberleri? şu yaptığınız soğan, keçiboynuzu pekmezi gibi kürler ne işe yarıyor?

herkese selamlar kızlar nasılsınız bakalımmmm

nevetnacımmm üzülme canım vardır bir hayır inşallahhh bidahaki ay güzel haberi alırız

resimiziz ateş çok iyi bence bebek var hee demedi deme

Resimmis canım insallah hamilesin. Çok güzel bi haber bu :))) Zaten daha çok erken. Bir de her test farklı derecede hcg algılıyor. Core marka mı deniyorsun? Bir de şu clearbluelardan dene istersen bikaç gün sonra. Bi de doktorunu bi ara istersen. Benim endokrinci hamile kalırsan mutlaka tshne bi daha baktır ve bişey varsa hemen bana gel demişti.

Cansen o zaman senden de güzel bi haber bekliyoruz :)) Akşama görüşürüz kızlar. Mcckkkk

tuğbişşşşşş inşallah senden duyarız güzel bi haberr hadi gel nerdesinnn

hamilesin işte canım gün gün artacak hemen belirginleşecek diye bişey yokki :) diyelimki birinde yalnış çıktı bu 3. testin kesin hamilesin:hooray:

canımmmm inşallah bebekin saklanıyodur sana sürpriz yapar inşallahhhhh

ama yoksada sakın üzülme yılmak yok çalışmaya dewammm annarsınyaa:jeyyar::jeyyar:

inş canım hadi görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…