Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Aysecim sabah yaptım ya yorumumu akannehir yanlış mı hatırlıyorum. Ben bugün işten başımı kaldıramadım. Gün boyunca girip okuyamadım bile. şimdi de geçmişi okumaya daldım, ancak bitti. Evde değilim, teyzeme yemeğe geldik. Çıkacağım şimdi.

kaçırdımmıki canım yorulmuşsundr tatlım kuusruma bakma sen benim belirsizlik çok kötü herksein bişiyler demesini bekliyorum

resmimis adete 3gun vardı canım:)
sen daha kanda baktırmadın dimi canım
bugun test yaptınmı?

Uff bilmiyorum yaa. Buralara girer, işte 5 gün geçti daha test yapmadım diyenlere şaşardım şimdi aynı durumdayım. Yapmasam mı diye kıvırıyorum resmen. Böyle hamile olma ihtimalim var sonuçta, ama test olunca herşey kesinleşecek. Ve de bende gram belirti kalmadı. Sıfır. Zero zero. Ama tabii kendimi biliyorum yapıcaz el mecbur :)

Ezelciiim canım kendine gel lütfen. Bebek için buradayız hepimiz. Allah kısmet ederse anne olursak doğumdan başlayarak bir dolu acı çekeceğiz, hepsine katlanacağız, çünkü ucunda bebek var. Aslında annelik hamile kalmadan önce başlıyor. Yani sen şimdi bir annesin. Sen sağlıklı olmazsan, kendine bakmazsan içindeki bebeğinin gelmesi gecikir. Sonra çok basit birşey olduğunu öğrenirsin, boşa vakit kaybettim diye üzülürsün.

Biz de utanıyoruz, bizim de canımız biraz yanıyor. Ama inan o içine soktukları aletlerin acısı yok bile. Adet sancısından kat kat az. Lütfen daha çok bekleme ve birşeyden şüpheleniyorsan, akıntın falan varsa doktora git. Aslında bebiş düşününce kesin gitmek lazım. Nolur ihmal etme.

Ya Ayşecim ben karışığım. Bi an sabah olsa da test yapsam diyorum bi an yapmasam diyorum. Ortaya karışık halde hiçbir işin ucundan tutamıyorum. Üstelik yalnızım. Yani iyi ya da kötü haberi sizden başka paylaşacak kimsem yok. Eşim cuma günü gelecek telefonda da söylemek istemiyorum. Anneme de söylemek istemiyorum sonuçta üzülür bişey olursa. Ayy bak sanki varmış gibi konuşuyorum.

canım Rabbim yüzünü güldürsün temiz ve güzel bi kalbin var hiçbir çıkarın yokken insanlara yardım etmeye onlara moral vermeye çalışıyosun başarılıda oluyorsun
bu güzel yüreğin sahibinin dualarını Rabbim karşılıksız koymaz eminim bu ay değilse hayırlı zamanda gelicek inşallah bebişin ben buna inannıyorum
belkide geldi annesi
leylekler kapıya bırakmış yarın inşallah içeri alırsın send e
test yap bence çıkarmıydı demek çok daha kötü tabi benim fikrim

aynı durumdayız nevetna cım kaydirigubbakcemile3
yapmasammı aceba diyorum. ama sonuçta gerçekle karşılaşmış olucaz opuyorumnanaktan
rabbim hayırlısını versin... eger halen adet olmazsak pazartesi tekrar test yaparız negatif çıkarsa. ama çift çizgi çıkarcazzzzzzzzz zemuszemus

oy yarın bi sürü hamiş olcekkkk nevetna tubiş

inşallahhh :Saruboceq:
lavaboya gitmeye korkuyorum kafamçokkarıştı
geçen ay 5 gün erken oldum. şükür kuru zamanlara girmedim. ama korkuyoomm
kırmızılardan tırsar oldum

Allah daha buyuk dert vermesın ezelcım..doktorlar 1 seneye kadar gebelık olmamasına normal dıyolar kac aydır ugrasıyosunuz bılmıyorum ama bıraz daha bekle suphelendıgın bı rahatsızlık varsa da gecıktırme gıt...bu hamıle kalma ısı cok karmasık ben kızıma 1 gecede hamıle kaldım hemde bekledıgım adet gununden bı kac gun once esımle 1 ayda sadece 1 gece gorustuk..sımdıde ugrasıp duruyorum allah verdımı verıyo ıstemedımı de ne yapsan olmuyo..an ıyısını allah bılır vardır bı bıldıgı..gorursun bak bı kac ay ıcınde yazcaksın buraya mujdelı haberını

1- 36.2(bu ölçümü sabah almıştım adetim başlamamıştı. adetim akşam başladı)
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8
20-35.9
21-35.7
22-36.1
23-36.1
24-35.9
25-36.1
26-36
27-ölçemedim
28-35.2
29- 36.3 (beklenmeyen adet günüm)
30-36 ( ateşim yine düşt kırmızılar geliyo galiba )

resmimis şimdi baktım tablon çok enteresan, ben şimdi grafiği yapp bakacağım bir

justreader cim. ben sabah test yapsam çıkarmı sence eger varsa??
sen nezaman yapmıştın testi??

16 Ekim --- 1.gün ---regl başlangıç
17 Ekim --- 2.gün ---
18 Ekim --- 3.gün --- regl bitiş

19 Ekim --- 4.gün --- ***
20 Ekim --- 5.gün ---
21 Ekim --- 6.gün --- ***
22 Ekim --- 7.gün ---
23 Ekim --- 8.gün --- ***
24 Ekim --- 9.gün ---
25 Ekim --- 10.gün --- ***
26 Ekim --- 11.gün ---
27 Ekim --- 12.gün --- ***
28 Ekim --- 13.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 14.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 15.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 16.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 17.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 18.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 19.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 20.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 21.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 22.gün --- 36.5 --- ***
07 Kasım -- 23.gün --- 36.6 --- akıntı fazla
08 Kasım -- 24.gün --- 36.4 --- akıntı devam
09 Kasım -- 25.gün --- 36.6 --- akıntı devam
10 Kasım -- 26.gün --- 36.5 --- bulantı çok
11 Kasım -- 27.gün --- 36.7 --- akıntı devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…