Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Merhaba. Hoşgeldiiin. Tablonu sağlıklı yorumlayamayız çünkü her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan, mümkünse 6-7 arası, en az 3 saatlik uykudan sonra, ağızdan dil altından ölçmen lazım. Ben saati 6ya kuruyorum, dijital termometre de başucumda oluyor. Çalınca sadece kolumu kıpırdatarak ölçüyorum. Ama güzel çalışmışsınız inşallah hamişsindir.

Kızlar ben de gittim. Yine uykum geldi, gözlerim ağrıyor. Bu hamilelikten değilse göz doktoruna gitmem gerekecek PP

Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1*****
5 kasım 12.GÜN 36.0 ÇATLATMA ıĞNESı SAAT 3
6 kasım 13 GÜN 36.1*****
7 kasım 14.GÜN 36.3
8 kasım 15.GÜN 36.5*****
9 kasım 16.GÜN 36.6
10kasım 17.GÜN 36.6
SELAM CANLARRR nasılsınızz

teşekkür ederim canım arkadaşım bilmiyordum sayende öğrenmiş oldum bundan sonra öyle ölçerim artık ...

benim şeffaf akıntım geçen adet olmadan 1 gün önce başlamıştı ben hiç yumurtlamaya yormamıştım ama adetin son günü baktım devam ediyor ve daha dün yani 15. gün iyice azaldı. jusreader arkadaşımıza sormuştum meğer yumurtlama akıntısıymış çünkü geçen ay bal-çörekotu-tarçın kürünü uygulamıştım şimdi ben bu ay yumurtladım mı 15. güne kadar gelen şeffaf akıntı geçen aydan mı kaldı , bi daha 20. günlerde yumurtlar mıyım bilemiyorum ama çalışmaları bırakmadık tam gaz devam
akıntı olayını da ekliyim

7. gün 36.4 R (açık kahve uzayan akıntı + bal-çörekotu-tarçın )
8. gün 36.3 ( açık kahve uzayan akıntı + b-t-ç )
9. gün 36.2*** (şeffaf uzayan akıntı + b-t-ç )
10. gün 36.1 (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
11. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
12. gün 36.3*** (şeffaf uzayan akıntı +b-t-ç )
13. gün 36.4 (şeffaf uzayan akıntı)
14. gün 36.2 ***(şeffaf uzayan akıntı )
15. gün 36.4 *** akıntım azaldı
16. gün 36.5 *** akıntım çok azaldı
17. gün 36.5 *** akıntı bitti
18. gün 36.6
a.s.

2 gündür girememiştim K.K ya, şimdi son 2 günü ekledim , resimimis hamiş gibisin canım inşallah a.s

Süpper süpper gidiyooo lovelycim. İnşallah böyle artarak devam eder. Heyyyt be tabloya bak beee

Pretty, sen 10. veya 14. gün yumurtlamışsın bence. Ama hangisi bilemiyorum. Akıntı meselesine gelince, gavurlar bunu 4e ayırmışlar: kuru, yapışkan, krem gibi ve yumurta beyazı gibi. Adetten hemen sonra kuru, yapışkan veya krem gibi akıntın oluyor bir süre. Sonra yumurtaladan 2-3 gün öncesinden başlayarak şeffaf, uzayan yumurta akı gibi akıntı başlıyor. Yalnız seninki 14 gün sürmüş böyle. Bu demek ki bçt karışımı bunu etkiliyor. Herhalde faydası vardır ama şu durumda akıntından yumurtlamanı anlamamız mümkün değil. Değişmediği için. Ben sadece ateşine bakarak yorum yaptım. Zaten güzel çalışmışsınız. İnşallah hamişsindir sen de.hihoyyyt

nevetnacım çok teşekkürler yorumun için valla yorulduk artık kocişle, çalış çalış nereye kadar kaydirigubbakcemile3 bi kaç gün ara vericez , hiç bu kadar fikfik yapmamıştık heralde bebiş için takdir Allahımın artık beklicez ...

Kızlar ben de gittim. Yine uykum geldi, gözlerim ağrıyor. Bu hamilelikten değilse göz doktoruna gitmem gerekecek PP

inşallah hamileliktendir canım..

2 gündür girememiştim K.K ya, şimdi son 2 günü ekledim , resimimis hamiş gibisin canım inşallah a.s

inşallah canım inşallah hamileyimdir.. :Saruboceq:

pretty hayran kaldım çalışma azmmine eğer bu çalışma ile kalmazsan artık bu işleri bırakalım gitsin inşallah hamiş olursun arkadaşım

28ekim 36.4 R.baslangici (1.gun)
29ekim 36.2 R.2.gun
30ekim 36.1 R.3.gun (bitiyo gibi sanki)
31ekim 36.1 R.4.gun (sadece peceteyle sildigimde bide oksurgumde geliyo)
1kasim 36.1 R. bitti
2kasim 36.1 Şeniz (saat 8 de olctum)
3kasim 36.3 ( saat 8 de olctum ondan mi yuksek cikti acep gerci dunde 8 de olcmustum ama)
4kasim 36.1 Şeniz (saat 7 de olctum)
5kasim 36.1
6kasim 36.1
7kasim 35.9 Şeniz
8kasim 35.9 Şeniz
9kasim--------- (olcemedim)
10kasim 36.1

slm kiiissllaaar nassssinizzz ???ben geldim,,.

Son düzenleme:
Kızlar iyi akşamlar. Ben bugün işyerinde çok yoğundum arada girip okuyabildim biraz ama hiç yazamadım.

Aysecim ateşin güzel yükselmiş, inşallah devam eder ve bu ay hamilesindir canım.
Sanslıcım sen dün ölçememiştin ama bugün 0,2 derece yükselmiş. yumurtlama oldu demekki. hadi hayırlısı bakalım.
Nevetna bu uyku hayra yani bebişe alamettir inşallah

Benim burnum da kaşınmaya başladı bugün, herhalde ayakta hafif bir soğukalğınlığı geçireceğim. ilaç kullanmayı düşünmüyorum. bol sıvı alıyorum, şimdi de tavuksuyu çorba pişiriyorum, onu içeceğim afiyetle. Kafam hala karışık, ateşim yüksek ama monitöre göre bugün düşmesi lazımdı. Akıntım bolca var ama yumurta akı kıvamında değil. Anlamadım gitti bu ay. Bol bol çalışıyoruz eşimle, inşallah bu ay tutar artık yaaaaa acilen moralimi düzeltecek bir haber lazım bana...

tubacım bu kişiden kişiye değişiyor, hatta siklustan siklusa bile farklı olabiliyor. Mesela benim adete 1 hafta kala çok kuruduğum da olur, bazı aylar da çok akıntı oluyor ama ben yine regl oluyorum. Kesin bir belirti değil maalesef ama yine de akıntı olması olmamasından iyidir bence

Valla sanırım kuru oluyordum. Ya da çok az yapışkan tip olandan. Öff iyice iğrençleştim. Yalnız adetten 1-2 gün önce kahverengi lekelenme başlar bende. Bir de kabızlık ve beynimin sağ tarafında bir baş ağrısı. Görücez bakalım.

Pelly sen monitöre güven gerisini merak etme. O monitör süper bişey. Termometren ne marka? Om ile başlayan benimki. Acaba pili mi zayıfladı?

Ay ben yatıcam artık. Üff yaa. Yapılacak bir dolu iş var ve akşam 8de uykum geliyoo. Psikolojikse ben böyle psikolojinin %+^&/(+^ Sabaha görüşürüz kızlar. Bakalım Resimmis ne diyecek, benim ateşim 36.6dan devam mı edecek, Tubilosh ilk iş lavaboya mı koşacak bulantıdan (Türk filmlerindeki gibi), arkası yarın.

ıyi geceler, iyi uykular, tatlı rüyalar Nevetna. mirmirmirmir
ben de yıllardır ilk defa eve iş getirdim. Tablo yapacğım excel'de.. Ne heyecanlı ama değil mi gamyoncuiremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…