Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sekerım yokoyle olurum felan .hem sabıtlenmış atesın sekerım hayırlısı:içelim:
saol canım yaaa ama üstüste mucize gibim bişey olması gerekirr kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sende olmaya taktın :mymeka::mymekalmicaksın diyorum sana cicegim tablonda guzel gidiyor niye durduk yere bayan negatif oluyorsun bakalım klava: bebeişimiz gelecek allahın izniyle :Saruboceq::1hug:
tamam şekerimm olmam bendee aaa sizimi kırcammm kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
cankuşum biraz zor bi ihtimall yani üstüste olmasıı hamişlik kimyasal belkim yine olabilirr kimyam bozuldu çünküü kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
şaka bi yana hayırlısıı kuşum geç yumurtladığım için gecikti gelmesi ki daha 27. gün yarın ola hayrolaa

olsun kuşum belkim gerek kalmaz bir dahaki ayyyyyaaaa alkisalkisalkis

inşallah öyle olur cicegim :Saruboceq:enazından gittigimde millet bebek yokmu dediginde ahanda var diyebilirim :roflol::roflol:

birde diş icin film cekildi ulen dedim bugunu bulmak zorundamıydık :roflol: neyse elden gelen birsey yok mecburen bekleyip görecegiz çiçegim :1hug:

haaaaaaaaahhh işte böyle söz dinle biraz:1hug:Şeniz ayrıca ne kadar acayiplik varsa sende yasadıgımız icin üstüste olsa hic sasırmayız meraketme sen çiçegim :roflol::roflol:

oyyyy muhabbet süper ben temizlik yapıyım yemek yapıyım siz konuşun lülülülülülü

haaaaaaaaahhh işte böyle söz dinle biraz:1hug:Şeniz ayrıca ne kadar acayiplik varsa sende yasadıgımız icin üstüste olsa hic sasırmayız meraketme sen çiçegim :roflol::roflol:

heheheheeeeeeeeeeee çok doğru diyosun tatlım yaa valla artık olmaz olmaz demiycem hiçbirşeye kuşum yaaa kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
be4n ama bebekten vazgeçeyim kesin hemen kalırım hamişşş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

oyyyy muhabbet süper ben temizlik yapıyım yemek yapıyım siz konuşun lülülülülülü

bırak işi gücü sende gel canım :1hug:

bencede cok dogru söyluyorsun cicegim korunmaya calısırsan sen kesin hamile dönersin aramıza :roflol::roflol:

ozman sen işlerini hallet canım okulda varmıs ancak bitirirsin işlerini opuyorumnanaktan

kızlar teşekkür ederim tablomu yorumladıgınız için...
inşallah bu ay bebişim gelir ve bana sıkı sıkı utunurrrr :Saruboceq:
rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

kızlar merhaba
bende bu ay ateşimi ölçücem saat 6.30 a kuruyorum saati ideal sanırım
24 Ekim 1.gün Ölçmedim (Regl)
25 Ekim 2.gün Ölçmedim (Regl)
26 Ekim 3.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına başladım
27 Ekim 4.gün Ölçmedim (Regl) Adaçayına devam eşimede keçiboynuzu pekmezi içiriyorum
28 Ekim 5.gün 37.8Şeniz(Reglim bitti) Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam
29 Ekim 6.gün 35.9ŞenizAdaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 1.günü
30 Ekim 7.gün 36.0 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 2.günü
31 Ekim 8.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 3.günü(sümüksü akıntım oldu ovü.testi yaptım negatif)
01 Kasım 9.gün 36.0Şeniz Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 4.günü
02 Kasım 10.gün 35.9 Adaçayı ve keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün 5.günü(sümüksü akıntım hala var bugün ovülasyon testi koyu silik)
03 Kasım 11.gün 35.6Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam.Soğan kürünün ve adaçayını tavsiyeniz üzerine bıraktım(ovülasyon testi dünden daha silik)
04 Kasım 12.gün 36.1 Şenizkeçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi neredeyse birinci kadar koyu).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
05 Kasım 13.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam.(ovülasyon testinde ikinci çizgi silikleşti ben hiçbişey anlamadım ya bu işten hayırlısı).Yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
06 Kasım 14.gün 36.1 keçiboynuzu pekmezine devam kızlar ateşim sabitlendi sanki.Ovülasyon testi dünki gibi birincisi kadar koyu değil.Çok yoğun yumurta akı şeklinde sümüksü akıntım var
07 Kasım 15.gün 36.1Şeniz keçiboynuzu pekmezine devam (ovülasyon testi negatif)
08 Kasım 16.gün 36.2 keçiboynuzu pekmezine devam
09 Kasım 17.gün 36.3keçiboynuzu pekmezine devam(ateşim birazda olsa arttı kasık ağrılarım son sürat devam ediyor sanki adet olacakmışım gibi bide belim kopuyor)

yorumlarınızı bekliyorum kızlar

tubilosh bence tablon süper inşallah yerleşmiştir bebişin hayırlı haberlerini bekliyorum

günaydın arkadaşlar..

bugünkü ateş tablom..

1- 36.2(bu ölçümü sabah almıştım adetim başlamamıştı. adetim akşam başladı)
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )
9- 35.9(ovülasyon testinde 2. çizgi dünkünden silik)
10- 35.4(ovülasyon testinde 2. çizgi çok az koyulaştı)
11- 35.9(ovülasyon testinde 2 çizgi hala silik ( sanırım koyu çizgi olmayacak )
12- 34.4(ovülasyon testinde 2 çizgi çok silik )
13- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi çok az koyulaşmış)
14- 34.8(ovülasyon testinde 2 çizgi biraz daha koyulaşmış)
15- 34.9(ovülasyon testinde 2. çizgi 1. çizgiyle aynı koyulukta)
16- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
17- 35.8(ovülasyon testinde 2. çizgi biraz silikleşti)
18-36.1
19-35.8
20-35.9
21-35.7
22-36.1
23-36.1
24-35.9
25-36.1
26-36
27-ölçemedim
28-35.2 ( çok düşmüş ateşim bu ay yine olmadı :gitme: :gitme: )
29- (beklenmeyen adet günüm)

mafoldumben

tubilosh bence tablon süper inşallah yerleşmiştir bebişin hayırlı haberlerini bekliyorum

teşekkür ederim bitaneciğim...
haber vericem tabi...
perşembe test yapmayı düşünüyorum bakalım.
senin tablonu yorumlmak isterdim ama bende ilk yapıyorum pek anlamıyorum :kedi:

teşekkür ederim bitaneciğim...
haber vericem tabi...
perşembe test yapmayı düşünüyorum bakalım.
senin tablonu yorumlmak isterdim ama bende ilk yapıyorum pek anlamıyorum :kedi:

canım önemli değil önemli olan yorum yapman değil inşallah herkeşler hamile haberi verir inşallah varmı belirti filan

canım şimdiden kendini üzme kırmızılar gelemden umutsuzluk yok

Aysecim ateşin artmaya devam ediyor. Yumurtlama oldu bitti ne güzel. Ağrılar olabilir, çok fazla dinleme kendini, usutmus te olabilirsin. Aman dikkat et, ayaklarını ve belini sıcak tutman şart. Sana önerim sıcak sutorbasi hazırlayıp beline koy ve ayağına yunlu çorap giy. Oralar çok soğuk olur malum. Döllenme olduysa embriyoya yardımcı olmak lazım. Kuluçkaya yatiyormussun gibi duşun canım :)))

canım önemli değil önemli olan yorum yapman değil inşallah herkeşler hamile haberi verir inşallah varmı belirti filan

tatlım tam bişey diyemiyorum.
yani ne olursa hamileliğe yormamaya çalışıyorum.
çünki bu ay umursamicam dedim.
o yolda ilerliyorum bakalım nolucak.

oyyy kuşum ne güzle yazmışsın.
sen cidden uzmanı olmuşsun bu işin opuyorumnanaktan
ben geç yumurtladım die o zaman tam bişi diemioz.
inşallah hepimiz güzel haberlerle inletiriz burayı :Saruboceq:

su torbasını deniyim canım ayağımdan hiç patiği çıkarmam zaten evden dışarı çıktığımda yok evde sıcak Allahtan kendimi dinlememem gerek biliyorum ama ne mümkün senin tatilin nasıl geçti bakim

Merhaba kızzzlarrr!!!! Daha kaçırdıklarımı okumadım bakalım bebiş haberi var mı? İşte tablom. Ben geçen ay adetten önce ölçmeye başlamıştım. O zaman da böyle olmuş, baktım da. 36.5tan 36.6 olmuş sonra da 36.4 ve 36.2ye düşmüş son günlerde. Bakalım hayırlısı.

1-16 Ekim 36.5
2-17 Ekim 36.3
3-18 Ekim 36.2
4 - 19 Ekim 36.2
5 - 20 Ekim 36.2
6 - 21 Ekim 36.1
7-22 Ekim 36.2
8-23 Ekim 35.9 Negatif test kaydirigubbakcemile
9-24 Ekim 36.2
10-25 Ekim 36.1 Negatif test
11-26 Ekim 36.3 Negatif test
12-27 Ekim 36.1 Negatif test
13-28 Ekim 35.9 Negatif test
14-29 Ekim 36.2 Çok silik ikinci çizgi
15-30 Ekim 36.1 İkinci çizgi daha koyu kaydirigubbakcemile
16-31 Ekim 35.9 Hafif kanlı yumurtamsı akıntı kaydirigubbakcemile
17-1 Kasım 36.2 kaydirigubbakcemile
18-2 Kasım 36.1
19-3 Kasım 36.5
20-4 Kasım 36.6 (biraz erken ölçtüm)
21-5 Kasım 36.4
22-6 Kasım 36.5
23-7 Kasım 36.5
24-8 Kasım 36.5
25-9 Kasım 36.6
26-10 Kasım
27-11 Kasım
28-12 Kasım
29-13 Kasım inşşaaalllah gelmesinler kırmızı cadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…