Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

tatlım ama listen çok güzel gidiyor dikkat ettim de...
inşallah güzel haberlerini alırız...
bu arada akıntım çok benim
inşallah gelmez kırmızılar...

Ezel sen bilirsin ama spermler bchg hormonu yaymaz kanaatimce. Kuzenin yanılmış. H,ç duymadım öyle bişey.

evet nevetna cım spermlerden dolayı pozitif çıkmaz.
bchg bir hormonun artmasından dolayı çıkar.

beklicez bakalım :)
bende zor geçiricem ama sizlerle olunca çabuk geçio... opuyorumnanaktan

Ayy naapsak elişine mi versek kendimizi? Çıldırmaya az kaldı doktorum nerde durumları yaniiiiiii laelaelaelaelae var mı kafaya takmama taktikleriniz? ben en son şöyle bi yöntem buldum. Sonuçta her döllenen yumurta bir sınavdan geçiyor ya. Yani düzgün yerleşemezse düzgün bölünemezse adetle atılıyor ya. Kimyasak gebelik durumu. Şöyle bi oyun oynuyorum gün içinde. Tamam diyorum ben hamileyim ama bu bebeğin bir imtihanı var kısmetse geçecek. Sorunluysa kalacak. Kendime hamile gibi davranıyorum. iyi besleniyorum ağır kaldırmıyorum. Adet olursam da sınavı geçemedi daha sağlamını Allah nasip eder diye düşünmeye çalışacağım. Ayy acaba cidden fıttırıyor muyum? Bunu bi tek burada yazabilirim yani :bbo:

anah aynı ben kaydirigubbakcemile3
bende aynen hamiş gibi davranıorum. yani zorunda kalıyorum...
pat düşüo bende hemen bebiş. şüphelendiğim zaman çok dikkat ediyorum.
ama gün nasıl geçio bende biliomusun?
akşama ne dizi var diorum, o diziyi izlerken ne yesek cokacimcoook ne içsek
sonrasında ne izlesek?
sabaha ateşim kaç olur derken bi bakıyorum yatmış uyumuşum zemuszemus
sabah olmuş gözümü açmışım ateş ölçüom. öle geçio yani opuyorumnanaktan

bugün kan testi yaptırcam diye bütün gece hamile olup olmadığımla ilgili karışık rüyalar gördüm sabah bi baktım 3 tane sivilce çıkmış yüzümde regl olcam diyemi sıkıntıdanmı bilmem ama gerçekten daha yeni evli olmamıza rağmen çok takıyorum bu kadar çalışma yaptık neden boşa gidiyor nasıl olsa yoktur diye test falanda yaptırmadım hiç umudum yok çünkü. bebekli yada hamile kadın görmek istemiyorum kendimi sorunlu gibi hissetmeye başladım istemeyenlerin oluyoda isteyenlerin niye olmuyo ööfff!!!

canııımm kittttyyyyymmmmmmmm senin ateşini hiç bööle görmediydim bacımm! maşalllaaahhh gelicek inşallah bebiş :Saruboceq: bak halayımı bilem çekiooommm :teytey: :teytey:

hep böyle gider inşallah!

ooohhh gezentiii dönmüş il sınırlarına yerimseniben umarım iyi geçmiştir tatilin canımmm..
bak bu ay bebişin gelicek benceee iyi gelicek tatil sanaaa delikafadulden

Hoşgeldin Sincap!!! Hamilelik nasıl gidiyor? Valla vefalı bizim topiğin insanları :))

Ezel yapma be yavrum. Allah'ın gücüne gider. Sen daha 22 yaşındasın değil mi? Hem yeni de evliymişsiniz. Ne kadar zamandır çocuk için uğraşıyorsunuz? Böyle stres yapma, sitem etme. Burada çok problemlerle uğraşan ama inşallah tez zamanda hamile kalacaklar var. Bak ayıp olur sonna klava: Döverler kız bizi PPP

sincapım beni de yorumla gız :kedi:

ay kuşum pardon görmemişim seninkini :)

tubim gayet güzel gidiyor ateşinnn..bebiş haberlerini alırız inşallahhhhhhhhhhh!!

çiçççeeeeeeemm konuşamadık seninle ne zamandır ateşin süper gidiyorr kuzummmmm! geliyor mu acepp mercimekkk :)) senden de güzel haberler alcez inşaaalllaaaaaaaaaaahhh :lepi: :Saruboceq:

nevetnacımmm, ben hamile değilim ne yazık ki opuyorumnanaktan
içine doğmuştur inşalllaaah :)))) umarım en yakın zamanda hamiş kalırızzzz :lepi:

sincabımmmmmmmmmmmmm saol kuşum yaa hayırlısı diyorummmmm bakalım gün ne zamannnn dört gözlen bekliyorum kuşummmm

canım benimmm bence çok güzelllllllllllllllll maşallahhhh ama önemli olan regli gününden sornada bu şekilde devam etmesi canımm inşallah edecekkkkk

ezel 22 ınsallah hamılesındır belırtım yok hıssetmıyorum demıssın..bende gecen ay hamılelıgımı ogrendıgımde sok olmustum ne bı hıs nede belırtı vardı..o kadar emındımkı olmadıgına ama hamıleydım..bellı olmaz ınsallah guzel haberler verırsın bıze

canım benimmm bence çok güzelllllllllllllllll maşallahhhh ama önemli olan regli gününden sornada bu şekilde devam etmesi canımm inşallah edecekkkkk

canım çok sağol senin bu moral verici yorumların olmasa geçmicek zaman

bence durum çok güzel bebekkkk kaydirigubbakcemile5

tatlım sağol bütün kızlar sende dahil hem fikiriz ki ben 11.gün yumurtladım bu durumda beklenmeyen regl tarihim 25.gün mü oluyor

Tubıloshh ınsallah guzel haberler verırsın ..belırtılerın tutuyo..gercı ben bu hamılelıgımde ne hıssettım nede belırtı vardı..dıger hamılelıklerımde en cok goguslerımden anlıyodum goguslerım sısıp acımaya basladımı gogustekı damarlar da belırgın oldumu tamam kesın hamıleyım dıyodum..olmazsada uzulme hep beraber sayrız yıne gunlerı

canım çok sağol senin bu moral verici yorumların olmasa geçmicek zaman

tatlım sağol bütün kızlar sende dahil hem fikiriz ki ben 11.gün yumurtladım bu durumda beklenmeyen regl tarihim 25.gün mü oluyor

canım benimm yaa elbette birbirimze destek olucaz yoksa burda olmamızın ne anlamı var birbirimizi en iyi anlayan bizlerizz valla normalde bu kadar gebelik üzerine konuşsam arkadaşlarımla falan kafayı yemişim muamelesi görebilirim burda rahat rahat döküyoruz içimizi zevklide oluyor ben çok mutlu oluyorum paylaştıkça

valla tatlım ben uzundur ateş ölçmelerimden şunu anladım ateşim yükseldikten sonra 13.gün regli oluyorum benim luteal fazım 14 gün sürmüyor birçok yerde ve kişide 14 gün ama benim 12 gün sürmüş oluyor bu değişebilir bikaç gün kişiden kişiye ama 14 gün eklersen 25. günde 26. gündede olabilirsin çünkü ateşin çıktıktan sonraki günleri sayıyorsun bu yüzden hadi bakalım az kaldııı alkisalkisalkis sabırla bekliycez artıkınnn

valla canım haklısın bende azcık söylesem ne çok kafana takıyon diyolar ama biz birbirimizin halinden anlıyoruz dertleşiyorum iyiki üye olmuşum buraya:enbuyukkk:

tatlım yaa ateşin güzel gidiyormuş düşüş yerleşmeden de olabilir ben inan yüzlerce tablo inceledim bir sürü yabancı siteden o kadar çok olmuşki böyle düşüşlerr du bakalım regli gelmeden umut kesilmezz tatlımmm

hadi bakalım az kalmış belli olmaz ateş her an herşey yapabilir her yeni gün sürpriz bizim için inşallah meleğin seninledir canım

tatlım ya ateşin gayet güzel bu saydığın beliritlerle hamişlik belirtileri zaten hep aynıkii niye canını sıkıyorsun çoğu hamiş reglim gelicek diye beklerken diye başlıyor belirtilerini anlatırken du bakalım çıkmadık candan umut kesilmez

canııımm kittttyyyyymmmmmmmm senin ateşini hiç bööle görmediydim bacımm! maşalllaaahhh gelicek inşallah bebiş :Saruboceq: bak halayımı bilem çekiooommm :teytey: :teytey:

inşallah sincapım inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh:Saruboceq::Saruboceq: erkenden basladın halaya bellimi olur belkide allah söyletiyordur sana :1hug::Saruboceq:Şenizopuyorumnanaktan

evet canım haklısın :1hugpuyorumnanaktanbir cok seye faydası vardı onların sadece tek bir seyi tedavi etmiyordu inşallah faydası olmustur :1hug:Şenizopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…