Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hee yok cicekcikim artik zaten okulum kesinlestigi icin bebis olayini pek kafama takmiyorum sadece atesimi olcup malum gunlerde fikfik gerisini allahin takdirine birakiyorum,,,onceki aylarda daha cok takiyodum neden?? sorusu aklimdan hic cikmiyodu ama simdi okula baslayacagim kesinlesti sinavlarimi bitirdigim icin yani benim icin yeni bi mesgale basliyo 4 yillik bi mesgale,,,oyuzden suanda taktigim tek sey okulu basariyla bitirip polis yada ogretmen olabilicekmiyim onu dusunuyorum,,,cok saol hayatim allah razi olsun yazin bana moral oldu,,,bakali bu ayin 17 sinde jinekologumda randevum var cikmismi inmismi ne oluyo ne bitiyo soyler heralde canim yaa ,,,

ooh ohh çok sevindim canım takma tabii ne güzel şeyler yapmışın yapıcaksında inşallahhh bebişinde arada bir yerde sana eşlik edecek inşallahh
okuluda göz açıp kapayıncaya kadar bitirirsin merak etme insan başta telaş yapıyor ama sonradan bi bakıyorsun ne kadar çabuk geçmiş zaman
doktorunda sana güzel şeyler söylüycek inşallahh tatlım bekliyorum güzel haberlerini opuyorumnanaktan

merhaba çiçekçik çok sağol yorumun için inşallah bebiş gelmiştir bu ay .Yorumlardan okudum canım kimyasal gebelik geçirmişsin inşallah bu ay meleğin sana hayırlısıyla gelir ve hep seninle kalır kaydirigubbakcemile5
AMİNNNNNNNNn saol canımmm güzel dileklerin için çok teşekkür ederim tatlım allahım herbirimizin gönlüne göre versin inşallahhh opuyorumnanaktan

Arkadaşlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, cicekcik sana da canım.
Darısı başınıza arkadaşlar İnşallah en yakın zamanda.

Öğrendiğim ilk gün Pelly ile paylaştım, çünkü biz beraber gün sayıyorduk geçen ay ve bu güzel topici Pelly sayesinde keşfettim.Hepinize destekleri için tekrar teşekkür ederim.
Ben moralimi bozup ihtimal vermediğimde bile sizlerin hep iyi dilekleriniz vardı arkadaşlar.
Darısı başınıza canlarım. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Bu arada Renkly diye bir arkadaş eklemiş tablosunu, sanki bağırıyor ben hamileyim diye:))

aminnnn canımmm inşallahhhh herşeyin hayırlısıı tatlımm opuyorumnanaktan

günaydın kızlarrrrrr
tablomu yorumlarmısınııızzzzzz kaydirigubbakcemile2

16 Ekim --- 1.gün ---regl başlangıç
17 Ekim --- 2.gün ---
18 Ekim --- 3.gün --- regl bitiş

19 Ekim --- 4.gün --- ***
20 Ekim --- 5.gün ---
21 Ekim --- 6.gün --- ***
22 Ekim --- 7.gün ---
23 Ekim --- 8.gün --- ***
24 Ekim --- 9.gün ---
25 Ekim --- 10.gün --- ***
26 Ekim --- 11.gün ---
27 Ekim --- 12.gün --- ***
28 Ekim --- 13.gün --- 36.1 --- ***
29 Ekim --- 14.gün --- 36.1 ---
30 Ekim --- 15.gün --- 36.2 --- ***
31 Ekim --- 16.gün --- 36.1 ---
01 Kasım -- 17.gün --- 36.4 --- şeffaf uzayan akıntı
02 Kasım -- 18.gün --- 36.2 --- *** ***
03 Kasım -- 19.gün --- 36.3 --- *** akıntı arttı
04 Kasım -- 20.gün --- 36.5 --- *** akıntı arttı
05 Kasım -- 21.gün --- 36.5 ---
06 Kasım -- 22.gün --- 36.5 --- ***
07 Kasım -- 23.gün --- 36.6 --- akıntı fazla
08 Kasım -- 24.gün --- 36.4 --- akıntı devam
09 Kasım -- 25.gün --- 36.6 --- akıntı devam (herzamankinden yarım saat önce ölçtüm)

süper şekercimmm ateşin haydi inşallah bu sefer tutuncak sana sıkı sıkıı annesiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

--------------------------------------------------------------------------------

1.gün 29 ekim 36.4 R
2.gün 30 ekim 36.7R
3.gün 31 ekim ölçemedım ( adetim bıttı gıbı bışıy hıc boyle kısa surmesdı)
4.gün 01 kasım ölçmedim (damla damla bıttı)
5.gün 02 kasım 37.1 bu neya nıye boyle normalde bıle boyle cıkmamıştı
6.gün 03kasım 36.8
07.gün 04 kasım 36.2
08.gün 05 kasım ölçmedim
09.gün 06 kasım 36.0 seffaf akıntı ****** Şeniz
10.gün 07 kasım 36.0 uzayan seffaf akıntı ****** Şeniz
11.gün 08 kasım 35.9 uzayan seffaf akıntı ***** Şeniz
12.gün 09 kasım 35.9 akıntı

az kalmıştır şekerim fikfikler süperr yarın sonraki gün çıkcak inşallah ateşinnn opuyorumnanaktan

Gunaydın Kızlar opuyorumnanaktan

1.gün – 21 Ekim – 36.4 (adet günü)
2.gün – 22 Ekim – 36.4
3.gün – 23 Ekim – 36.4
4.gün – 24 Ekim – 36.3
5.gün – 25 Ekim – 36.6 *** (adet bitti)
6.gün – 26 Ekim – 36.5
7.gün – 27 Ekim – 36.5
8.gün – 28 Ekim – 36.3
9.gün – 29 Ekim – 36.4
10.gün –30 Ekim –36.5
11.gün – 31 Ekim–36.1 ***
12.gün – 1 Kasım- 36.5
13.gün – 2 Kasım- 36.4
14.gün – 3 Kasım- 36.4
15.gün – 4 Kasım- 36.6
16.gün – 5 Kasım- ------
17.gün – 6 Kasım- 36.5
18.gün – 7 Kasım- 36.5 ***
19.gün – 8 Kasım- 36.7
20.gün – 9 Kasım- 36.7

kittymmmmmmmmmmmmmmmm maşallahhhhh ben senin ateşini ilk kez 36,i7 görüyorum sanırsam sendeee kuşum yaaa :nazar: :nazar: valla çıkmadık candan umut kesilmezmişş az çalışmış olabilirsin ama umut vaad eden bir tablo bebem yaa vallaaa inanamıyorum benn 36,5 ğu geçtin yaaaa harika tatlımmm :1hug:

Yeni ay yeni umut
25 ekim 1.GÜN 36.3
26 ekim 2.GÜN 36.2
27 ekim 3.GÜN 36.1
28 ekim 4.GÜN 36.1
29 ekim 5.GÜN 36.3
30 ekim 6.GÜN 36.5
31 ekim 7.GÜN -----
1 kasım 8.GÜN -----*****
2 kasım 9.GÜN 36.2
3 kasım 10.GÜN 36.1*****
4 kasım 11.GÜN 36.1*****
5 kasım 12.GÜN 36.0 ÇATLATMA İĞNESİ SAAT 3
6 kasım 13 GÜN 36.1*****
7 kasım 14.GÜN 36.3
8 kasım 15.GÜN 36.5*****
9 kasım 16.GÜN 36.6

GÜNAYDIN KIZLARRRR nasılsınız
justreaderim tebrikler tatlım hayırlısıyla kucağına aldığını da görürürüz inşallah
şekerim sen bugünü boş geçirme derim
tubişim ateş süper bebiş ateşidir inşallah
çiçeğim arkadaşım ateşimi yorumlamışşş canım yaaaa nasılsın çiçeğimmm

canım benim maşallah ateşin güzel gidiyor kuşummmm
ben iyiim tatlım regliyi bekliyorum dört gözlen şekerim ne zaman gelceği muallak şimdilik kaydirigubbakcemile3 ama kasıklarda iki gündür ağrım var ha geldi ha gelecek diyede bi gelemedi kaydirigubbakcemile3 onun dışında işlerlen uğraşıyorum tatlım telaşlan geçiyor işte nolsun
sen nasılsın iyimisinn opuyorumnanaktan

29 Ekim
1.Gün--------------36.3 R (femera+b-t-a-p-g)
2.Gün--------------36.5 R (femera+b-t-a-p-g)
3.Gün--------------36.5 R (femera+b-t-a-p-g)
4.Gün--------------36.3 R (femera+b-t-a-p-g)
5.Gün--------------36.2 R (femera+b-t-a-p-g)
6.Gün--------------36.3 (b-t-a-p-g)
7.Gün--------------36.2 (b-t-a-p-g) Şeniz
8.Gün--------------36.3 (b-t-a-p-g)
9.Gün--------------36.0 (b-t-a-p-g) - monitör 1. seviye - Şeniz
10.Gün------------36.6 - monitör 1. seviye -
11.Gün------------36.3 (b-t-a-p-g) - monitör 1. seviye - Şeniz
12.Gün------------36.5 - monitör 2. seviye - kaydirigubbakcemile

Benim ateş sapıttı ama Allah'tan monitör kullanıyorum. Hava değişikliğinden olduğunu düşünüyorum. Dün gece döndük Istanbul'a, havalar ısınmış, bizim ev de bayağı sıcaktı. Bugün 2. seviyeyi gördüm ahyırlısıyla, yarın da 2. seviyede olur ve Çarşamba ateşimin düşeceğini tahmin ediyorum :lepi: Bekleyip göreceğiz :nazar:

benimde bu ay sapıtık gitti valla ateşim güven olmuyor bu ateşe havalar bi garip geçen hafta deli bir soğuk vardı bu hafta biraz daha sıcak olduu dengesiz oldu iyice bizide dengesizleştirdii hakkımızda hayırlısı canım

bu ay gariplik var bende bunu hissediyorum cicegim kaydirigubbakcemile3 diş agrısından herbirseyi unuttum ondan böyle oldu galiba aylardır uzayan akıntımı hic bu kadar cok görmemiştim aklım seyimden dişime kayınca oda ortaya cıkmaya karar verdi sanırım :roflol::roflol:ama fazla fikfik olmadı o ayrı konu kaydirigubbakcemile3 birde normalde meyve yemiyorum ben midemdeki rahatsızlıktan dolayı bu ay diş kötü olunca yumusak olsun diye bol bol muz yedim oda yumurtlamama yardımcı oldu galiba :1hug:

yerim senin gariplikleriniiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi iyi muz iyi gelmiştir inşallahhhhh şekercim fikfik diyonda gününde olmuş benceee yani tam isabet diyorum kuşummmmmmmmmmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden
ne enteresan demi kafayı boşaltınca nasılda düzene giriyor tatlım yaaa uzaklaştır sen hep bi şekildeeeeee

bugun atesin yukselmiş cok guzel tubişimŞenizopuyorumnanaktan yerleşmeden dolayı dusup yukselmedir o inşallah kuşum yaaaaaaaaaaaaa :Saruboceq::Saruboceq:

şekercim gunaydın canımopuyorumnanaktan sanırım yumurtluyorsun sen bugunude bosgecirme derim ben bakalım yarın yukselişe gecerse daha net anlarız yumurtladıgını :1hug:

gunaydın hayatım boş gecırmıycem bu on gunu cnm:)opuyorumnanaktan buay noyle yapıcam bakalımoyle karar aldık

ooh ohh çok sevindim canım takma tabii ne güzel şeyler yapmışın yapıcaksında inşallahhh bebişinde arada bir yerde sana eşlik edecek inşallahh
okuluda göz açıp kapayıncaya kadar bitirirsin merak etme insan başta telaş yapıyor ama sonradan bi bakıyorsun ne kadar çabuk geçmiş zaman
doktorunda sana güzel şeyler söylüycek inşallahh tatlım bekliyorum güzel haberlerini opuyorumnanaktan

AMİNNNNNNNNn saol canımmm güzel dileklerin için çok teşekkür ederim tatlım allahım herbirimizin gönlüne göre versin inşallahhh opuyorumnanaktan

aminnnn canımmm inşallahhhh herşeyin hayırlısıı tatlımm opuyorumnanaktan

süper şekercimmm ateşin haydi inşallah bu sefer tutuncak sana sıkı sıkıı annesiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

az kalmıştır şekerim fikfikler süperr yarın sonraki gün çıkcak inşallah ateşinnn opuyorumnanaktan

inşallah cnm opuyorumnanaktan

[ı]çiçekçik bişey sorucam gecen ay 15 gun ovulasyon demıştı doktor her ay aynımı olur degısırmı?[/ı]

kittymmmmmmmmmmmmmmmm maşallahhhhh ben senin ateşini ilk kez 36,i7 görüyorum sanırsam sendeee kuşum yaaa :nazar: :nazar: valla çıkmadık candan umut kesilmezmişş az çalışmış olabilirsin ama umut vaad eden bir tablo bebem yaa vallaaa inanamıyorum benn 36,5 ğu geçtin yaaaa harika tatlımmm :1hug:

ilginc dimi akannehirdişim apse yapmıstı ondanda olabilir diye duşünuyorum bu yukseliş cicegim kaydirigubbakcemile3 temmuzdan bu yana 36.7 görmemiştim hic ozmanlar 36.9 a kadar görüyordum :1hug: keşke fikfikte olsaydı bu ay belkide bebiş olabilirdi :1hug:

[ı]çiçekçik bişey sorucam gecen ay 15 gun ovulasyon demıştı doktor her ay aynımı olur degısırmı?[/ı]

canım benim değişebilir her ay aynı olucak diye bir kaide yok senin reglin hep aynı periyotta mı geliyor eğer aynı periyotta geliyorsa aynıdır ama arada değişebilir bi gün iki gün ileri geri gidebilir ben normalde 12 yada 13. gün yumurtluyorum ama bazen 10. gün bile olabiliyor kimyasal gebelikten sonra sanırsam 16. gün yumurtladım ama ondan da emin değilim yani havalara göre strese göre hormonel duruma göre değişiklik gösterebilir 10. günden itibaren günaşırı fikfik bence bu sorunu çözerrr kaydirigubbakcemile3

ilginc dimi akannehirdişim apse yapmıstı ondanda olabilir diye duşünuyorum bu yukseliş cicegim kaydirigubbakcemile3 temmuzdan bu yana 36.7 görmemiştim hic ozmanlar 36.9 a kadar görüyordum :1hug: keşke fikfikte olsaydı bu ay belkide bebiş olabilirdi :1hug:

yinede belli olmaz kuşumm allahım büyükkk ama düzeni güzel yünde değişti gibimm inşallah bu ay olmazsa bile bir dahaki aya gelecek minik kuşumuzzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

yerim senin gariplikleriniiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi iyi muz iyi gelmiştir inşallahhhhh şekercim fikfik diyonda gününde olmuş benceee yani tam isabet diyorum kuşummmmmmmmmmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden
ne enteresan demi kafayı boşaltınca nasılda düzene giriyor tatlım yaaa uzaklaştır sen hep bi şekildeeeeee

ama ben o fikfikten sonra 1 hafta antibiyotik kullanmak zorunda kaldım çiçegim :çok üzgünüm: bebegin olacagı varsada olmamıstır :roflol: zaten sanki normal zamanda oluyorda antibiyortik kulandıgımda olacak :roflol::roflol: neyse bidenem yuzum şişince mecburen icmek zorunda kaldım içmesem kanal tedavisi olan dişimide cekmek zorunda kalacaktı tercih yapmak zorunda kaldım :roflol::roflol:

gunaydın hayatım boş gecırmıycem bu on gunu cnm:)opuyorumnanaktan buay noyle yapıcam bakalımoyle karar aldık

güzel düsünmüssün canım:1hug:eek:puyorumnanaktan inşallah herkesin gönlündeki göbüşünde olur bu ay :Saruboceq::Saruboceq:

canım benim değişebilir her ay aynı olucak diye bir kaide yok senin reglin hep aynı periyotta mı geliyor eğer aynı periyotta geliyorsa aynıdır ama arada değişebilir bi gün iki gün ileri geri gidebilir ben normalde 12 yada 13. gün yumurtluyorum ama bazen 10. gün bile olabiliyor kimyasal gebelikten sonra sanırsam 16. gün yumurtladım ama ondan da emin değilim yani havalara göre strese göre hormonel duruma göre değişiklik gösterebilir 10. günden itibaren günaşırı fikfik bence bu sorunu çözerrr kaydirigubbakcemile3

SEKERIM AYNI TARIHTE OLUYORUM ADETLERIM DUZENLIDIR.VE BU ON GUNU BOŞ GECMEDEN HERAKŞAM FIKFIKLERE DEVAMEDICEM HAYIRLISI ARTIKIN :lepi: :lepi: kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı opuyorumnanaktan

ama ben o fikfikten sonra 1 hafta antibiyotik kullanmak zorunda kaldım çiçegim :çok üzgünüm: Bebegin olacagı varsada olmamıstır :roflol: Zaten sanki normal zamanda oluyorda antibiyortik kulandıgımda olacak :roflol::roflol: Neyse bidenem yuzum şişince mecburen icmek zorunda kaldım içmesem kanal tedavisi olan dişimide cekmek zorunda kalacaktı tercih yapmak zorunda kaldım :roflol::roflol:

Güzel düsünmüssün canım:1hug:eek:puyorumnanaktan inşallah herkesin gönlündeki göbüşünde olur bu ay :saruboceq::saruboceq:

amin cnm amin

1 - kimyasal gebelik
2 -
3 36,3
4 36,3
5 36,5
6 36,4
7 36,6 *
8 36,3
9 36,4 *
10 36,5
11 36,4
12 36,4 *
13 36,3 *
14 36,6
15 36,5 *
16 36,4 *
17 36,6
18 36,7 *
19 36,5
20 36,5
21 36,7 *
22 36,8
23 36,8 *
24 36,7
25 36,9
26 36,7 *
27 36,7
kasıklarda fena ağrı var göğüsler bomba gibi 5 gündür acı ve şiş durumdalar yumurta akı kıvamında akıntımda gelmiş bembeyaz yarın olurum herhalde gibime geliyor şekerler

yinede belli olmaz kuşumm allahım büyükkk ama düzeni güzel yünde değişti gibimm inşallah bu ay olmazsa bile bir dahaki aya gelecek minik kuşumuzzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

inşallah cicegim :Saruboceq::Saruboceq:gelecek ay Adanaya ucuyorum 5 aralıkta gidip 9 ocakta geri dönecegim bebek işi ertelenmiş olacak mebcuren :1hug:

ama ben o fikfikten sonra 1 hafta antibiyotik kullanmak zorunda kaldım çiçegim :çok üzgünüm: bebegin olacagı varsada olmamıstır :roflol: zaten sanki normal zamanda oluyorda antibiyortik kulandıgımda olacak :roflol::roflol: neyse bidenem yuzum şişince mecburen icmek zorunda kaldım içmesem kanal tedavisi olan dişimide cekmek zorunda kalacaktı tercih yapmak zorunda kaldım :roflol::roflol:

varyaa hiç öyle düşünme tatlımmm allah büyük
benim kayınvalideme annesi hamileyken 3 ay penisilin vurulmuş biliyormusun hamile olduğunu bilmeden sonra hatta istememiş kayınvalidemin doğmasını devam etmiş iğneyi vurlumaya ama kayınvalidem penisiline alerjisi dışında sapasağlammmmm maşallahhhh yani bu işler cidden belli olmazzz delikafadulden

Son düzenleme:
inşallah cicegim :Saruboceq::Saruboceq:gelecek ay Adanaya ucuyorum 5 aralıkta gidip 9 ocakta geri dönecegim bebek işi ertelenmiş olacak mebcuren :1hug:

olsun kuşum belkim gerek kalmaz bir dahaki ayyyyyaaaa alkisalkisalkis

SEKERIM AYNI TARIHTE OLUYORUM ADETLERIM DUZENLIDIR.VE BU ON GUNU BOŞ GECMEDEN HERAKŞAM FIKFIKLERE DEVAMEDICEM HAYIRLISI ARTIKIN :lepi: :lepi: kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı opuyorumnanaktan

o zaman aynı gün yumurtluyorsundur ama yinede belli olmaz sen düzenli fikle şekerimmm gerisi allaha havaleeee kaydirigubbakcemile5

1 - kimyasal gebelik
2 -
3 36,3
4 36,3
5 36,5
6 36,4
7 36,6 *
8 36,3
9 36,4 *
10 36,5
11 36,4
12 36,4 *
13 36,3 *
14 36,6
15 36,5 *
16 36,4 *
17 36,6
18 36,7 *
19 36,5
20 36,5
21 36,7 *
22 36,8
23 36,8 *
24 36,7
25 36,9
26 36,7 *
27 36,7
kasıklarda fena ağrı var göğüsler bomba gibi 5 gündür acı ve şiş durumdalar yumurta akı kıvamında akıntımda gelmiş bembeyaz yarın olurum herhalde gibime geliyor şekerler

sekerım yokoyle olurum felan .hem sabıtlenmış atesın sekerım hayırlısı:içelim:

1 - kimyasal gebelik
2 -
3 36,3
4 36,3
5 36,5
6 36,4
7 36,6 *
8 36,3
9 36,4 *
10 36,5
11 36,4
12 36,4 *
13 36,3 *
14 36,6
15 36,5 *
16 36,4 *
17 36,6
18 36,7 *
19 36,5
20 36,5
21 36,7 *
22 36,8
23 36,8 *
24 36,7
25 36,9
26 36,7 *
27 36,7

sende olmaya taktın :mymeka::mymeka:eek:lmicaksın diyorum sana cicegim tablonda guzel gidiyor niye durduk yere bayan negatif oluyorsun bakalım :eek:klava: bebeişimiz gelecek allahın izniyle :Saruboceq::1hug:

X