Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ooh ohh çok sevindim canım takma tabii ne güzel şeyler yapmışın yapıcaksında inşallahhh bebişinde arada bir yerde sana eşlik edecek inşallahh
okuluda göz açıp kapayıncaya kadar bitirirsin merak etme insan başta telaş yapıyor ama sonradan bi bakıyorsun ne kadar çabuk geçmiş zaman
doktorunda sana güzel şeyler söylüycek inşallahh tatlım bekliyorum güzel haberlerini opuyorumnanaktan

AMİNNNNNNNNn saol canımmm güzel dileklerin için çok teşekkür ederim tatlım allahım herbirimizin gönlüne göre versin inşallahhh opuyorumnanaktan

aminnnn canımmm inşallahhhh herşeyin hayırlısıı tatlımm opuyorumnanaktan

süper şekercimmm ateşin haydi inşallah bu sefer tutuncak sana sıkı sıkıı annesiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

az kalmıştır şekerim fikfikler süperr yarın sonraki gün çıkcak inşallah ateşinnn opuyorumnanaktan

kittymmmmmmmmmmmmmmmm maşallahhhhh ben senin ateşini ilk kez 36,i7 görüyorum sanırsam sendeee kuşum yaaa valla çıkmadık candan umut kesilmezmişş az çalışmış olabilirsin ama umut vaad eden bir tablo bebem yaa vallaaa inanamıyorum benn 36,5 ğu geçtin yaaaa harika tatlımmm :1hug:

canım benim maşallah ateşin güzel gidiyor kuşummmm
ben iyiim tatlım regliyi bekliyorum dört gözlen şekerim ne zaman gelceği muallak şimdilik kaydirigubbakcemile3 ama kasıklarda iki gündür ağrım var ha geldi ha gelecek diyede bi gelemedi kaydirigubbakcemile3 onun dışında işlerlen uğraşıyorum tatlım telaşlan geçiyor işte nolsun
sen nasılsın iyimisinn opuyorumnanaktan

benimde bu ay sapıtık gitti valla ateşim güven olmuyor bu ateşe havalar bi garip geçen hafta deli bir soğuk vardı bu hafta biraz daha sıcak olduu dengesiz oldu iyice bizide dengesizleştirdii hakkımızda hayırlısı canım

yerim senin gariplikleriniiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 iyi iyi muz iyi gelmiştir inşallahhhhh şekercim fikfik diyonda gününde olmuş benceee yani tam isabet diyorum kuşummmmmmmmmmmm delikafadulden delikafadulden delikafadulden
ne enteresan demi kafayı boşaltınca nasılda düzene giriyor tatlım yaaa uzaklaştır sen hep bi şekildeeeeee

gunaydın hayatım boş gecırmıycem bu on gunu cnm:)opuyorumnanaktan buay noyle yapıcam bakalımoyle karar aldık

inşallah cnm opuyorumnanaktan

[ı]çiçekçik bişey sorucam gecen ay 15 gun ovulasyon demıştı doktor her ay aynımı olur degısırmı?[/ı]

ilginc dimi akannehirdişim apse yapmıstı ondanda olabilir diye duşünuyorum bu yukseliş cicegim kaydirigubbakcemile3 temmuzdan bu yana 36.7 görmemiştim hic ozmanlar 36.9 a kadar görüyordum :1hug: keşke fikfikte olsaydı bu ay belkide bebiş olabilirdi :1hug:

[ı]çiçekçik bişey sorucam gecen ay 15 gun ovulasyon demıştı doktor her ay aynımı olur degısırmı?[/ı]

canım benim değişebilir her ay aynı olucak diye bir kaide yok senin reglin hep aynı periyotta mı geliyor eğer aynı periyotta geliyorsa aynıdır ama arada değişebilir bi gün iki gün ileri geri gidebilir ben normalde 12 yada 13. gün yumurtluyorum ama bazen 10. gün bile olabiliyor kimyasal gebelikten sonra sanırsam 16. gün yumurtladım ama ondan da emin değilim yani havalara göre strese göre hormonel duruma göre değişiklik gösterebilir 10. günden itibaren günaşırı fikfik bence bu sorunu çözerrr kaydirigubbakcemile3

yinede belli olmaz kuşumm allahım büyükkk ama düzeni güzel yünde değişti gibimm inşallah bu ay olmazsa bile bir dahaki aya gelecek minik kuşumuzzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

ama ben o fikfikten sonra 1 hafta antibiyotik kullanmak zorunda kaldım çiçegim :çok üzgünüm: bebegin olacagı varsada olmamıstır :roflol: zaten sanki normal zamanda oluyorda antibiyortik kulandıgımda olacak :roflol::roflol: neyse bidenem yuzum şişince mecburen icmek zorunda kaldım içmesem kanal tedavisi olan dişimide cekmek zorunda kalacaktı tercih yapmak zorunda kaldım :roflol::roflol:

gunaydın hayatım boş gecırmıycem bu on gunu cnm:)opuyorumnanaktan buay noyle yapıcam bakalımoyle karar aldık

güzel düsünmüssün canım:1hugpuyorumnanaktan inşallah herkesin gönlündeki göbüşünde olur bu ay :Saruboceq::Saruboceq:

SEKERIM AYNI TARIHTE OLUYORUM ADETLERIM DUZENLIDIR.VE BU ON GUNU BOŞ GECMEDEN HERAKŞAM FIKFIKLERE DEVAMEDICEM HAYIRLISI ARTIKIN :lepi: :lepi: kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı opuyorumnanaktan

amin cnm amin

1 - kimyasal gebelik
2 -
3 36,3
4 36,3
5 36,5
6 36,4
7 36,6 *
8 36,3
9 36,4 *
10 36,5
11 36,4
12 36,4 *
13 36,3 *
14 36,6
15 36,5 *
16 36,4 *
17 36,6
18 36,7 *
19 36,5
20 36,5
21 36,7 *
22 36,8
23 36,8 *
24 36,7
25 36,9
26 36,7 *
27 36,7
kasıklarda fena ağrı var göğüsler bomba gibi 5 gündür acı ve şiş durumdalar yumurta akı kıvamında akıntımda gelmiş bembeyaz yarın olurum herhalde gibime geliyor şekerler

yinede belli olmaz kuşumm allahım büyükkk ama düzeni güzel yünde değişti gibimm inşallah bu ay olmazsa bile bir dahaki aya gelecek minik kuşumuzzzzzzzzzzzz kaydirigubbakcemile5

inşallah cicegim :Saruboceq::Saruboceq:gelecek ay Adanaya ucuyorum 5 aralıkta gidip 9 ocakta geri dönecegim bebek işi ertelenmiş olacak mebcuren :1hug:

varyaa hiç öyle düşünme tatlımmm allah büyük
benim kayınvalideme annesi hamileyken 3 ay penisilin vurulmuş biliyormusun hamile olduğunu bilmeden sonra hatta istememiş kayınvalidemin doğmasını devam etmiş iğneyi vurlumaya ama kayınvalidem penisiline alerjisi dışında sapasağlammmmm maşallahhhh yani bu işler cidden belli olmazzz delikafadulden

Son düzenleme:
inşallah cicegim :Saruboceq::Saruboceq:gelecek ay Adanaya ucuyorum 5 aralıkta gidip 9 ocakta geri dönecegim bebek işi ertelenmiş olacak mebcuren :1hug:

olsun kuşum belkim gerek kalmaz bir dahaki ayyyyyaaaa alkisalkisalkis

o zaman aynı gün yumurtluyorsundur ama yinede belli olmaz sen düzenli fikle şekerimmm gerisi allaha havaleeee kaydirigubbakcemile5

sekerım yokoyle olurum felan .hem sabıtlenmış atesın sekerım hayırlısı:içelim:

sende olmaya taktın :mymeka::mymekalmicaksın diyorum sana cicegim tablonda guzel gidiyor niye durduk yere bayan negatif oluyorsun bakalım klava: bebeişimiz gelecek allahın izniyle :Saruboceq::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…