Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

resiimmş darılma kız gitme... cevaplar çok geç açlıyor ondandır canım yada görmemişlerdir. benim bilgim yok yenyim ısı takibinde

teşekkürlerr..

benim idrarım biraz bulanıktı mesela bir kontrol etsene senınkını daha önceki ay test yaptığımda parlak renkteydi hamile değildim belki bir işarettir kontrol et istersen

cnm pet bardakla baktım rengı bıras koyu kokulu ve sankı ıcınde tortu vargıbı cok ta su ıcıyorum ama bılmıyorum

canım senin yumurta çatlamadı mı daha yoksa anlamadım gerçi bugün düne göre daha iyi bakalım yarın nasıl olacak

cnm bılmıyorumkı ıste hep dusuk gıttı sıcaklıgım ıkı gundur yukselışte hayırlısı bakalım

amin cnm:Saruboceq:

asme canım bugünde fikfik yapmamız gerekiyor mu? :kedi: :kedi: ama bugün ovülasyon testinde 2. çizgi daha da silikleşmiş.. (

tatlım geliyor yumoşlar yavaşl yavaşş aman haaa fikfikk günaşırı tam gazzzzz ileriiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

canım du bakalım test yaptığımda geçen ay bendede başta silik çıktı sonra yok oldu sonra birden koyuldu çizgim yani sen fikfiklerle değerendimelere devam ett inşalalhhh tutunurr bu ay meleğin sanaaaaa streste olma sakin olll gelecekse zatenn gelicek tatlımm

tatlım daha önce yapmadığın için durumu bilemeyiz benim mesela regliye yakın böyle 36,6 gelir ertesi gün regli olurum ama her bünyede farklı sonuçta bu senin için tecrübe olucak tatlım inşallah hamişsindir ama beklemekten başka seçeneğin yok kuzum opuyorumnanaktan

tatlım doktorun sana ikinci yumurtan var demişti sanırım o belki çatlıyor kuşum yada yerleşmeden dolayı düşmüş olabilir biraz bekleyelim bi kaç güne ateşinin durumuna göre anlarız inşallahh meleğpin seninledirrrrr opuyorumnanaktan

asme canım bugünde fikfik yapmamız gerekiyor mu? :kedi: :kedi: ama bugün ovülasyon testinde 2. çizgi daha da silikleşmiş.. (

olsun canım neydi bizim sloganımız boynaaaaa fikfik opuyorumnanaktansonra gelsin bebiş :dance:

ayseyildirim, cicekcik, Gulus_ss, hatunsultan, pelly1, resimimis kızlar kımse bışıy yazmıyomu yoksasorun var nette

inşallah canım inşallah.. opuyorumnanaktan teşekkürler yorumun için..

olsun canım neydi bizim sloganımız boynaaaaa fikfik opuyorumnanaktansonra gelsin bebiş :dance:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 evet haklısın boyuna fikfik ...gelsin bebikkk.. kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

inşallah canım yaa sakin olmakta her zaman fayda varrr şekerimm opuyorumnanaktan

canım sen doktorunu dinlemişin sanırsammmm eferinnn ateşinden çok anlaşılmıyor ama yükselişe geçtiğine göre 19 gün çatlamış olabilir yumoşun tatlımm ve yükselmekte inşallahh böyle gider ama sen geç yumurtlamışın muhtemelen 33. 34.gün anlaşılır sonuç şekercimm yaa hadi hayırlısıııı opuyorumnanaktan

normal şartlarda yumurtlama çatlamadan önce düşüyor ogünü mutlaka değerlendırmek lazım sende değerlendirmişsin sonraki günde artış gösteriyor oda yumurta çatlamış demek oluyor yumurta 12 saat sanırım kendini koruyor o zaman içinde fikfik yapmak faydalı olur ama bir önceki gün yaprıgın için ve vücutta sperm daha uzun kaldığı için bugünüde iş görür. şimdi senin tablonda yumurtladın mı bilmiyorum ama sen yinede değerlendir derim fırsatın varsa bakalım yarın k tablondada atein yüksek çıkarsa yumurtladın diyebiliriz akıntın var mı ?

tesekkur ederım hayırlısı cnmcm

bide cnm hala devam edıyımmı? fikfiklere?

bide cnm hala devam edıyımmı? fikfiklere?

et tabi çünkü bak ateşin çok belirleyici değil geç yumurtlama olabilir tekrar düşüp çıkabilir bu bi muamma regli tarihine kadan gün aşırı bence fikfik yapmakta fayda varrr şekercimm muhtemelen geçti yumurtanın çatlaması ama olsunn nolur nolmaz tatlımmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…