Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

2 ekim 1.gün 36.1
3.ekim 2.gün 36.1
4 ekim 3.gün 36.2
5 ekim 4.gün 36.2
6 ekim 5.gün 36.1***** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
7ekim 6.gün 36.4**** *normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8 ekim 7.gün:36.3
9 ekim 8.gün.36.3
10 Ekim 9.gün 36.1
11 ekim 10.gün 36.6*****
12 ekim 11.gün 36.7****
13 ekim12.gün 36.6
14 ekim 13.gün 36.6*****
15 ekim 14.gün 36.6
16 ekim 15.gün 36.5*****
17 ekim 16.gün 36.7*****
18 ekim 17.gün 36.5
19 ekim 18.gün 36.6*****
20 ekim 19.gün 36.4

yumurtlama ne zamannn kitty hangisi ya da hangisi

ah şu kazayla hamile kalanları kıskanıyorum valla biz amuda kalkıyoruz yokkk

idrar testi için erken
hoş ne zaman adet olacağımı bilsem ne zaman yumurtladım ne oldu ne bitti bir anlasam kürtajdan beri düzensiz

10 Ekim 9.gün 36.1 sonrasında cok net bir artıs olmus canım ve sabitlenmişte yani yumurtlaman cok net bir sekilde anlasılıyor canım opuyorumnanaktan

kittycat canım benim yazdığımada bi yorum yaparmısın

görmemişim canım kusura bakma emi :1hugpuyorumnanaktan
kızlar günaydın ben bu ay düzenli ateş ölçmedim derecem yoktu
ama bir kaç gündür aynı saatte ölçüyorm 36.5 du bugün 36.9 bu ne demek sence
reglimin 26.günü

gunaydın canım :1hug: cok guzel bir artıs olmus canım acaba bebişmi geliyor dersin inşallah öyledirrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: kac gunde bir adet görüyorsun canım ?

idrar testi için erken
hoş ne zaman adet olacağımı bilsem ne zaman yumurtladım ne oldu ne bitti bir anlasam kürtajdan beri düzensiz

10 Ekim 9.gün 36.1 yumurtladıysan canım 14+9= 23 canım yerimseniben bu ay erken olacak gunun yumurtlamaya göre :1hug: inşallah melegin seninledir canım inşallahhh:Saruboceq::Saruboceq:

ben de öyle düşünüyorum da dr gittim 16 ekimde ve bir yumurtam olduğunu ve bu aralar çatlar dedi perşembeye gün verdi
eğer adetin 9.günündeki çatlama sol taratan olduysa solda hafif tıkanıklık varmış tutmaz hamile kaldığımda sağdan hamile kalmıştım

görmemişim canım kusura bakma emi :1hugpuyorumnanaktan

gunaydın canım :1hug: cok guzel bir artıs olmus canım acaba bebişmi geliyor dersin inşallah öyledirrrrr:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq: kac gunde bir adet görüyorsun canım ?[/QUOTE]

kusura bakmam canım sen herkese yorum yapıyosun görmemişsindir
canım ben pkoluyum adetim garif son 3 ay iyic şaştı 34 günde oldum sonra 26 şimdide klomen tedavisi gördüm bugün reglimin 26. iğnenin 15. günü en geç perşembe olmam gerekiyormuş ama test negatif erekn sanırım bi arkadaşımında 28.gün ancak çıktı ki hamileliğini knada öğrendi
inşallah hamişimdir Allah herkese versin aminnnnnn

üzülme canım belki yerleşme düşüşüdür bakalım yarın ne olacak

canım senin yumurta çatlamadı mı daha yoksa anlamadım gerçi bugün düne göre daha iyi bakalım yarın nasıl olacak

amin canım :Saruboceq:inşallah melegin göbüşündedir :Saruboceq::Saruboceq: atesin guzel gidiyor böyle devameder inşallah :Saruboceq::Saruboceq: idrarda cıkması icin erken daha ancak kanda belli olur ama bende idrarda görmedikten sonra kanda baktırmaya karsııyım buyuk yıkım yasıyor insan olmayınca :1hug:

canııııım valla test yaptım bugun yine,silik cıktı gec yumurtlucam sanırım. bekliyelim bakallııımmmm :lepi::1hug:

sanki bana erken yumurtlamıssın gibi geldi canım ama bekleyip görecegiz :1hug:

ozman sen birkac kez yumurtladın canım ama en net belli olanı dedigim gibi 9.gün 36.1 den sonrası ama doktorun catlar dedigide ertesi gun catlamıs :1hug: o gunude degerlendirmissin cok guzel :1hug: cosmosumunda tek tupu vardı onunla bu ay hamiş kaldı takma kafana canım :1hug:

canım ateşin güzel gidiyor inşallah karında ki şişlik bebek olarak döner:Saruboceq:

sen dün fikfik yaptın mı canım yok yapmadıysan bugun 12 saat şansın var sanırım belki bugün çatlamıştır bazıları reglden hemen sonra hamile kalıyor

bence endişelenme olabilir çok bir düşüş yok ki vücüdünda hissettiğin farklı bir belirti var mı? bide kızlar bişey diycem çok emin değilim ama bundan benim regl günüm geçtikten sonra şöyle birsey hissettim belki yanılıyorda olabilirim aşagıda renk koyuluğu hissetmiştim baya bir koyu olmuştu rengi daha önce hiç öyle dikkatimi çekmemişti belirti mi bilmem de bir kontrol edin sizde

üzülme canım ya konuşulanlara kapa kulağını birtanem densiz densiz konuşurlar bazıları sanki biz istemiyoz kim istemez ki ama kısmet işte herseyin zamanı var sabır bak gelecek senin kuzunda meleyerek

kızlar sımdılavaboya gırdım ıkı gundur dıkkat edıyorum cok su ıcmeme ragmen ıdrarımda degışık bı koku var ve akıntım var usutmekten olurmukı?

benim idrarım biraz bulanıktı mesela bir kontrol etsene senınkını daha önceki ay test yaptığımda parlak renkteydi hamile değildim belki bir işarettir kontrol et istersen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…