Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Ayy ya çok zor bi durum. Eltim yok benim, şanslıyım. Elti olunca hep karşılaştırma oluyor. Ama üzülme Tuba373, Allah herşeyin hayırlısını nasip eder. Bu da senin imtihanın ve inşallah yüzakıyla çıkacaksın. Onların bebeği olduğunda kıymetini sizin kadar bilmeyecekler. Halbuki siz bebişinize harika birer anne-baba olacaksınız inşallah. Bence de test yaptırma. Ayrı ayrı da girseniz yüzün düşer, bu sefer adın kıskandı olur. Boşver az daha sabret. İmplantasyonda derecenin biraz düştüğünü ben de duymuştum. Ama sorun şu ki bazı hatunlarda zaten ovulasyondan sonraki 7. günde hafif düşüklük olurmuş, yani hamilelik belirtisi olabilir de olmayabilir de. Önceki çizelgelerine bi baksana, durum ne? Yani bu aralar hep düşüyor mu ateşin çok az da olsa. Düşmüyorsa bu implantasyon düşüklüğü olabilir. Allah yardımcın olsun.

kızlar sımdılavaboya gırdım ıkı gundur dıkkat edıyorum cok su ıcmeme ragmen ıdrarımda degışık bı koku var ve akıntım var usutmekten olurmukı?

Üşütmekten de olur hamilelikten de :))))) Bi arkadaş bahsetmişti ilk olarak idrarının koyu ve tuhaf kokulu olmasından anlamış hamile olduğunu. Hadi bakalım hayırlısı, inşallah hamilesindir.

Üşütmekten de olur hamilelikten de :))))) Bi arkadaş bahsetmişti ilk olarak idrarının koyu ve tuhaf kokulu olmasından anlamış hamile olduğunu. Hadi bakalım hayırlısı, inşallah hamilesindir.

amin cnm inşallah sabah sabah azından bal damlıyo

ben de de idrarda koyluluk bulanıklık olmuştu kokuda oldu ben enfeksiyon sanıyordum ama hamileydi,m
tubacım şu an seni çok iyi anlıyorum inan içim fışkırmak derecesinde kötüü

ben de de idrarda koyluluk bulanıklık olmuştu kokuda oldu ben enfeksiyon sanıyordum ama hamileydi,m

cnm senın bebeıgın varmıydı ne zaman hamış kalmıştın cnm ıkıncı bebegımı ıstıyosunB]

sağol canım benim. o kadar güzel yazmışsın ki zaten dokunsalar ağlıyorum bu ara, çok duygulandım canım . çok doğru yazmışsın inan umut oldun moral oldun bana...

ınşallah üşütme değildir, ama üşütme olsa tuvaletini yaparken yanar.

Neyse benim dişçiye gitmem lazım kızlar, keşke ben dönene kadar birileri güzel hanerler verse. Moralimiz düzelirdi. Secret yapayım yol boyu :)

geçen ay benimde öyleydi ama hamile değildim canım... yani değişebiliyor...
ayrıca beni anlayan birilerinin olduğunu blmek rahatlatıyor. teşekkürler canım

evet cnm herhangıbır yanma yok cnm sadece hafıf akıntı var.

22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün 36.7
25. gün 36.8
26. gün 36.6
27. gün 36.7
28.gün 36.7
29. gün 36.7 (regl günü)
30. gün 36.8
31. gün 36.7
32. gün 36.6 (bugün)
bu ne şimdi ben anlayamadım.. sabit giderken 36.8 çıktı, sonra eskisine döndü 36.7 e, şimdi ise 36. 6....
2 gündür gün içersindeki ateşimde sabitlendi 36.7 çıkıyordu en son 37.0 dün uyurken. normalde gün içinde hep değişirdi ama iki gündür yüksek devam ediordu.
daha önce ısı takibi yapmadığım için çözemiyorum durumumu:) hayırlısı...

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik )

arkadaşlar noluyoo bana anlamadımm neden 2. çizgi bugün dah silik koyulaşması gerekmiyomu?

değerelendirir misiniz arkadaşlar lütfen..

sanırım benim durumum yarın sabah çözülür tabi o saate kadar olmasam:) yarınki ateime göre bişey söylemek daha kolay olacak sanırım..
eşimden test istedim cesaret edersem yaparım. 3 gün gecikti. aslında en az 5-6 gün bekleyecektim ama bugün eltimi dr.a götürdüğümde en azından ruh halim iyi olsun var ya da yok evde öğreneyim...
arkadaşlar çıkar mı 3 gün gecikmeyle... yaptınız mı daha önce. aslında beklemek istiyordum ama belki yaparım

adeti gelmeden test yapan ve çıkan arkadaşlar var yap testi yoksa dr gidersin varsa ne güzell

inşlallah vardır cnm benım

canlarım ilk idrarım olmayacak ama. sabah 8:30 da girmiştim. o zman 4 saat bekleyeyim mi hani 4 saat geçmesi lazımmış ya gün içine yaparsan

resiimmş darılma kız gitme... cevaplar çok geç açlıyor ondandır canım yada görmemişlerdir. benim bilgim yok yenyim ısı takibinde

hadi bakalım canım nezman yumurtlicaksın bekliyorum :1hug:

7.gun acayip bir dusus olmus canım ya sonra birden fırlamıs tablona göre acaba o 34.8 degilde 35.8 mi?:uhm:CADIARZU eger ölcumlerin dogruysa canım sanki dun yumurtlamıs gibisinCADIARZU

moralini bozma hemen canım ya :teselli:

iki kez yumurtlamıs olabilirsin canım 19.gün 08 eylül 35.6 eger öyle olduysada 19+14= 33
29.gunku dusus yerleşmeden dolayıda olabilirki inşallah öyledir :Saruboceq:

23.gün 12 eylül 35.1 sanırım o gunde yumrutlamıssın canım sen cunku o gunden sonra atesin yukselişe gecmiş 23+14=37 gec yumurtladıgın icin gununde gecikiyor olabilir canım :sm_confused:

1 hata sonra guzel haberini alırız inşallah canım :Saruboceq::Saruboceq:

inşallah yerleşmeden dolayı olmustur bu dusus canım :Saruboceq:

20 Ekim 18.gün 35.7

kızlar bende tık yok yaww
benim yumurtalar taş valla
adetten sonrada hiç akıntım olmadı niye acaba fisfisfis
benim aşaki mahalle kurudu galiba:umursamaz:

bol bol incir ye canım :1hug:

guzel sonunda atesin yukselişe gecmiş canım inşallah hep böyle yukselmeye devameder:Saruboceq:

inşallah yerleşmedir yarın yükselirse test yapsam mı acaba kan testi ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…