Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçekcik canım nasılsın
bende san adanışayım
ben bu ay düzenli ölçüm yapmadım derecem yokru
ama bir kaçgündür aynı saatte ölçüm yapıyorum he 36.5 çıktı ama bugün 36.8 sence bu ne reglimin 26.günüm çatlatma iğnesi olalı 15.günüm

et tabi çünkü bak ateşin çok belirleyici değil geç yumurtlama olabilir tekrar düşüp çıkabilir bu bi muamma regli tarihine kadan gün aşırı bence fikfik yapmakta fayda varrr şekercimm muhtemelen geçti yumurtanın çatlaması ama olsunn nolur nolmaz tatlımmmmm

tamam cnm ya sureklı sureklı oluyoya.calışıyorum bıde baya zorlandım valla oyuzden bıran once bıtsın ıstıyorumda:tomato:

çiçekcik canım nasılsın
bende san adanışayım
ben bu ay düzenli ölçüm yapmadım derecem yokru
ama bir kaçgündür aynı saatte ölçüm yapıyorum he 36.5 çıktı ama bugün 36.8 sence bu ne reglimin 26.günüm çatlatma iğnesi olalı 15.günüm

aa süper tatlım yaa yükselmişş ne güzell inşallah meleğin seninledirrr yaaa yani genelde düşer ısı regli günü yada bi gün önce her bünye farklı tabi genelde böyle olur amaa aslında test yapsan çıkabilir tatlım ama kesin değil tabiki bu tetslerede güven olmaz eğer istersen kan tetsi yaptırabilirsin yada biraz daha bekle bakalım yarın nolcak tatlım yarında yüksek çıkarsa vardır bişeyler gibi canım hadi hayırlısııı

tamam cnm ya sureklı sureklı oluyoya.calışıyorum bıde baya zorlandım valla oyuzden bıran once bıtsın ıstıyorumda:tomato:
bebek için yapmaaa canım yaa keyif için yapp fikirdemeyiiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 valla banada tak etti artık bebem mebek gözüm görmüyorr yeter yaniii işkence olmaya başlmaıştı çünküüü napalım yaa olursa olur olmazsa olmazz kafadan fırlatıp atmakta fayda varr canımcımmmm :lepi:

aa süper tatlım yaa yükselmişş ne güzell inşallah meleğin seninledirrr yaaa yani genelde düşer ısı regli günü yada bi gün önce her bünye farklı tabi genelde böyle olur amaa aslında test yapsan çıkabilir tatlım ama kesin değil tabiki bu tetslerede güven olmaz eğer istersen kan tetsi yaptırabilirsin yada biraz daha bekle bakalım yarın nolcak tatlım yarında yüksek çıkarsa vardır bişeyler gibi canım hadi hayırlısııı

canım test yaptım ama çıkmadı daah erken sanırım ama kan testi yaptırbileceğim bi yer yok malesef en yakın 60 km ötede beklemedeyim yarında ölçüp tekrar test yaparım
sabah 8 de ölçüyorum bunun bi önemi varmı

bebek için yapmaaa canım yaa keyif için yapp fikirdemeyiiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 valla banada tak etti artık bebem mebek gözüm görmüyorr yeter yaniii işkence olmaya başlmaıştı çünküüü napalım yaa olursa olur olmazsa olmazz kafadan fırlatıp atmakta fayda varr canımcımmmm :lepi:

gercekten artık gorevmış gıbı yapıyorum :umursamaz: ınsanın canı almıyo bı sure sonra

canım test yaptım ama çıkmadı daah erken sanırım ama kan testi yaptırbileceğim bi yer yok malesef en yakın 60 km ötede beklemedeyim yarında ölçüp tekrar test yaparım
sabah 8 de ölçüyorum bunun bi önemi varmı

ya ben geçen ay belirti falan değil direk ateşimden anlamıştım hamiş olduğumu kimyasaldı ama hamişlikti sonuçta sen o zaman bi kaç gün daha devam et ateşe sonra test yap çünkü çatlatma iğnesinden hemen sonra çatlamıyor yumruta sanırım 3 güne kadar yolu var yani 11 gün olabilir yumurtan çatladıktan sonra ki buda çıkmaz zaten testlerde iki üç gün daha sabret canım sonra test yap gerekirsede kan testine gidersin inşallah meleğin seninledirr opuyorumnanaktan

gercekten artık gorevmış gıbı yapıyorum :umursamaz: ınsanın canı almıyo bı sure sonra
evet yaa ben öyle oldum ama artık topladım kendimiii yeterr ulenn diyerektennnn baş kaldırıyorummmm bu mevzularaaaaa şekerimm bence herbirimizin silkelenip hayatımıza dönmemiz gerekiyorr bebekimiz gelirse bu süreçte gelir bunu merkezimize yerleştirdiğimiz müddetçe akıl sağlığımız pek güvende değilll kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
yani zaman geçiyor gidiyor genciz daha yaşammız gerekenleri yaşayalım bebişte olurunda gelecektir elbette demi amaaaa opuyorumnanaktan

ya aslında çok takıyoz kafamıza yazık bize ya :KK43: bende bu hafta bir tuafım :KK43:yani böyle bir karamsar filan. Cumartesi doktora gittim ya doktorum bayan çok da tatlı bir kadın bana dediki;Ben hastalarıma fazla bağlanmayın diyorum 9 ay hiç bebekle ilgili birşey almayın ..ışte öyle dedi ya içim bir tuaf oldu bu hafta sanki içim bomboşmuş gibi geliyor hatta kızlar kızacaksınız ama düşük ihtimaline öyle alıştırdım ki kendimi kürtaja pskolojik olarak hazırlamaya başladığımı farkettim sanki hamile değilmişim de heran düşecek aldıracam filan gibi geliyor üzülmüyom sevinmiyom garip bişey oldu anlamadım gitti sanki düşüğü kabullendim gibi hayırdır inşallah valla bilmiyom dengemiz bozuldu bizim ya:KK43:bu hafta sonu yine gideceğiz 21 günlükmüş geçtiğimiz cumartesi bende hiç mide bulantısı kasık agrısı fılanda yok bir cumartesi oldu agrım oda alttan baktılar ya kastım sanki kendimi belki ondan pazardan beri hiçççç birşey hissetmiyom anne olacak gibi bile hissetmiyom :KK43:

ya aslında çok takıyoz kafamıza yazık bize ya :KK43: bende bu hafta bir tuafım :KK43:yani böyle bir karamsar filan. Cumartesi doktora gittim ya doktorum bayan çok da tatlı bir kadın bana dediki;Ben hastalarıma fazla bağlanmayın diyorum 9 ay hiç bebekle ilgili birşey almayın ..İşte öyle dedi ya içim bir tuaf oldu bu hafta sanki içim bomboşmuş gibi geliyor hatta kızlar kızacaksınız ama düşük ihtimaline öyle alıştırdım ki kendimi kürtaja pskolojik olarak hazırlamaya başladığımı farkettim sanki hamile değilmişim de heran düşecek aldıracam filan gibi geliyor üzülmüyom sevinmiyom garip bişey oldu anlamadım gitti sanki düşüğü kabullendim gibi hayırdır inşallah valla bilmiyom dengemiz bozuldu bizim ya:KK43:bu hafta sonu yine gideceğiz 21 günlükmüş geçtiğimiz cumartesi bende hiç mide bulantısı kasık agrısı fılanda yok bir cumartesi oldu agrım oda alttan baktılar ya kastım sanki kendimi belki ondan pazardan beri hiçççç birşey hissetmiyom anne olacak gibi bile hissetmiyom :KK43:

ay canım ya olumsuz düşünme lütfen herşeyin hakkımızda hayırlısı tatlımmm yaa bilmeiyoruzkii neler olucağınııı sen rahat ol sıkma canınıı lütfen poiztif düşün allah korusun bişey olsada hayat devam ediyor olmasadaa ama kötüyü düşünmee çünkü elden hiçbişey gelmiyorrrr tatlım

kızlarr selammm... ateşli hatunlar topppiiiii :)) benimki de böylee bugün:
6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7

9 ekim :36.1
10ekim :36.1
11ekim :36.1
12ekim :ölçmedim
13ekim :36.1
14ekim :36.5*
15ekim: 36.0
16ekim :36.3
17ekim :36.2*
18ekim :36.1
19ekim :36.2* erken ölçtüm
20ekim :36.4 erken ölçttüm

kızlar çatlamışmıyım sizce...
15ekim :36.0

kızlarr selammm... ateşli hatunlar topppiiiii :)) benimki de böylee bugün:
6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5 pozitif
13. gün 15 ekim...36.5
14. gün 16 ekim...36.7
15. gün 17 ekim...36.7
16. gün 18 ekim...36.7
17. gün 19 ekim...36.7
18. gün 20 ekim...36.7

ooh oohh yandan yandannnnn yerim senin tablonu bennnnnn süper canım benimm inşallah güzel olur sonucudaaaaaaaaaaaa opuyorumnanaktan

merhaba canım sanki çatlamış gibi tatlım 15 ekimdee sanki ateş düşmüş 16 ekimde çıktığı gün çatlamış tatlım ama 19 ekimde de olabilir yine iniş çıkış var belkide iki kez yumurtladın tatlım hadi hayırlısı inşallah

canım sanırım daha olmamış.. ama dün yumurtlamış olabilirsin.bunu da tam net olarak yarın anlayabiliriz ancak. inişli çıkışlı gitmiş ateşin.yarın da yüksek kalırsa bil ki dün yumurtladın opuyorumnanaktan

ooh oohh yandan yandannnnn yerim senin tablonu bennnnnn süper canım benimm inşallah güzel olur sonucudaaaaaaaaaaaa opuyorumnanaktan

canımmmm kuzuuum benniiim kaydirigubbakcemile2 sağol bidenemmm.. bu ay takıldı 36.7 ye ya.. 4 gün üst üste 36.7 olabiliodu ama bu ay 5 gün sürdü benm termometre bozuldu herhalde kafamçokkarıştı 36.8 olması lazımdı bugün...
amaaaan neyse süreç değil sonuç önemlii diimiiiii kaydirigubbakcemile3 8 gün sonra çıkacak ak mı kara mı :jeyyar:

merhaba canım sanki çatlamış gibi tatlım 15 ekimdee sanki ateş düşmüş 16 ekimde çıktığı gün çatlamış tatlım ama 19 ekimde de olabilir yine iniş çıkış var belkide iki kez yumurtladın tatlım hadi hayırlısı inşallah

inşallah canım 9 ekim adetim bitti * olan yerlerdede ilişki:kedi:

canım sanırım daha olmamış.. ama dün yumurtlamış olabilirsin.bunu da tam net olarak yarın anlayabiliriz ancak. inişli çıkışlı gitmiş ateşin.yarın da yüksek kalırsa bil ki dün yumurtladın opuyorumnanaktan

erken ölçttüm oyüzden olabilirmi acaba:hulya:

canımmmm kuzuuum benniiim kaydirigubbakcemile2 sağol bidenemmm.. bu ay takıldı 36.7 ye ya.. 4 gün üst üste 36.7 olabiliodu ama bu ay 5 gün sürdü benm termometre bozuldu herhalde kafamçokkarıştı 36.8 olması lazımdı bugün...
amaaaan neyse süreç değil sonuç önemlii diimiiiii kaydirigubbakcemile3 8 gün sonra çıkacak ak mı kara mı :jeyyar:

akkk olucakkk ak olucakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hihoyyyt

inşallah canım 9 ekim adetim bitti * olan yerlerdede ilişki:kedi:

erken ölçttüm oyüzden olabilirmi acaba:hulya:

canım her gün aynı saatte ölç ateşini.. mesele ben saat 6 da kalkmak zorundayım o saatte ölçüyorum ama saat 8de de kalksam aynı gün ateşim değişmio yine aynı çıkıo..

X