Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

günaydın kızlar, lovelicim şimdi senin 10.-11 günlerde ovülasyon olmuş. yumurta çatladıktan sonra ilişki olmuş ama sonuçta işe yaramış olabilir. normalde ovülasyondan 8-9 gün sonra döllenme varsa rahme tutunması beklenir. sen de tam o günlerdesin. yani döllenme olmuş ve dün rahime tutunmuş olabilir. inşallah öyledir canım. ateş tutunma olduğunda da düşüyor deniyor, yarın yükselirse umutlanabiliriz.

lovelicim sonradan yazdıklarını da okudum. doktorun çatlamamış yumurta var demiş ama çatlayanı görmedi mi? belki 2. yumurta da yeni çatlıyordur dediği gibi. bu nasıl takip ben anlamadım, sana daha açık anlatması lazım. ovülasyon testi de yap bence gelecek ay.

kızlar günaydın ben bu ay düzenli ateş ölçmedim derecem yoktu
ama bir kaç gündür aynı saatte ölçüyorm 36.5 du bugün 36.9 bu ne demek sence
reglimin 26.günü

günaydııınnn

1.7ekim - ölçmedim(regl günü)
2.8ekim- ölçmedim
3.9ekim- ölçmedim
4.10ekim-ölçmedim
5.11ekim-ölçmedim
6.12ekim-36.7 ( reglimin son günü )
7.13ekim-36.3
8.14ekim-36.3
9.15ekim-36.5 *
10.16ekim-36.5
11.17ekim-36.6
12.18ekim-36.4 *
13.19ekim-36.2 (ov.test.tek çizgi)
14.20ekim-36.3*

günaydın arkadaşlar..

bugünkü tablom..

1- 36.2
2- 35.7
3- 35.4
4- 35.2
5- 35.5
6- 35.9
7- 34.8(regl in son günü)(ovülasyon testinde 2. çizgi çok silik)
8- 36 (ovülasyon testinde 2. çizgi dahada silik :gitme: )

arkadaşlar noluyoo bana anlamadımm neden 2. çizgi bugün dah silik koyulaşması gerekmiyomu? mafoldumben

22. gün 36.4
23. gün 36.5
24. gün 36.7
25. gün 36.8
26. gün 36.6
27. gün 36.7
28.gün 36.7
29. gün 36.7 (regl günü)
30. gün 36.8
31. gün 36.7
32. gün 36.6 (bugün)
bu ne şimdi ben anlayamadım.. sabit giderken 36.8 çıktı, sonra eskisine döndü 36.7 e, şimdi ise 36. 6....
2 gündür gün içersindeki ateşimde 36.7 ve 37.0 dı. normalde gün içinde hep değişirdi..

teşekkürler kızlar iyi değilim aslında dünden beri... dün eltimin hamile olduğunu öğrendim yeni evli ve korunurken nasıl iyi layım düşünsenize benm durumumu.... ve nasıl büyük bir imtihandır ki sadece benimle paylaşıyoır bazı şeyleri, ben anladım belirtilerden, bugün de hastaneye götüreceğim onu, kaderime bakar mısınız nasıl da büyük bir imtihanın içersindeyim.. ruh halimi düşünün artık, insanların bakışları sözleri nasıl olacak acaba bundan sonra.. hep laf sokacaklar bana... sen 3 yıllık evli o 3 aylık vs vs

cnm test yapmışmıydın sen?cadıarzu bu arada bebeış tutunurkende 1 veya 2 duşuyomuş sıcaklık bellımı olur oyle duymuştum

cnm benım gıtmışken sende baktır kendıne bu arada herseyın hayırlısı cevrenın sozlerını takmadesemde taklıyo ama bu senın hayatın.esınde kontrolden gecmışmıydı? Bende sorun vardı kıst falan tedavı oldum duzeldım.gene olmadı en son esım gıttı hem ıltıhap hemde sayı dusuklugu hemde hareketsızlık cıktı suan ıyı gıbı bakalım sayı yukseldı ama hareketlılık bellı degıldı bu ay umutluyum ama hayırlsı

canım benim doktor sorun yk doğal yolla kalabilirsiniz diyor. 1 defa kaldık düştü zaten...
bugün bende baktırmayı düşündüm aslında ama şu an sadece 3 günlük bir gecikme var baksa da görmez ki.. test yapsa çıkmasa kızın yanında çok kötü hissederi kendimi. ağlarım falan olmaz sevincini yaşayamaz benim yüzümden. hoş zaten istemeyerek lmuş dediğine göre:) biraz daha düşeneyim belki görünürüm. zaten taş oldu çıktı yüreğim kimseye görmesin hüznümü diye

20 Ekim 18.gün 35.7

kızlar bende tık yok yaww
benim yumurtalar taş valla
adetten sonrada hiç akıntım olmadı niye acaba fisfisfis
benim aşaki mahalle kurudu galiba:umursamaz:

üleeeeeeennnn ateşlii hatunlaaaaaaarr beni niye almıyosunuz listeye klava: ben ateşli değil diyemiiiii: :kedi::enbuyukkk:

anladım cnm ayrı gırın dıktorun yanına hormonlarımabaktırmak ıstıyorum dıye ılla hamlıeolunca yada baska turlu olunca yapılmıyokı hormon testı ıste arada oda sıkışır bakarlar ıllakı .amakendını uzme herseyın hayırlısı rabbım bılır ısını.bı tanıdım 10 sene sonra bebek sahıbı oldu.bellı olmaz

kızlar sımdılavaboya gırdım ıkı gundur dıkkat edıyorum cok su ıcmeme ragmen ıdrarımda degışık bı koku var ve akıntım var usutmekten olurmukı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…