Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hayıt içtim ada çayı incir suyu böğürtlen kökü bunların hepsini aynı gün içinde iki saat ara ile bi saat ara ile aklıma geldikçe içtim oohh bi güzel atetimide oldum çok rahatladım yaa adet görmüyodum karnımda şişti çok rahatladım rabbime şükür

şimdide kasıklarım çok arıyo dr bişey bulamıyo yumurtlama değil batma var yanma var kasıklarım allam çıldıracam bu dr lar niye bişey bulamıyolar acep ya okadar ultrasyonlara giriyom yok yok bişey yok diyo dr yarın başka dr gidecem yaa valla ölim kasık arısından

selam arkadaşlar, nasılsınız?
bende ölçmeye başlamıştım, tablomu hazırlayayım ekleyeceğim birazdan.

işte buda benim tablom, aslında bu tabloya göre şu an urada olmamam lazım:))
birazdan kocama doğru yanaşçam zaten:)
1. - 36.4
2. - 36.5
3. - 36.5
4. - 36.6
5. - 36.7
6. - 36.6
7. - 36.6
8. - 36.8
9. - 36.3
10. - 36.5
11. - 36.6
12. - 36.5
13. - 36.2
14. - 36.1

hoşbulduk pellycim...bak geldim.
tabi bu gece ikimizde burda olmasak iyiydi :kedi:

Canım hoşgeldin, ateş tablon hayırlı olsun :lepi: koş kocişinin yanına, ben de benimkini bekliyorum, uçaktan yeni inmiş zemuszemus

canımcım ateşi nasıl sabah leyin kalkıncamı ölçüyosunuz yoksa gündüz herhangi bi saattemi bildiğimiz derece ilemi ve nerden ölçüyosunuz ağızdan ? koltuk altındanmı? benide aydınlatırmısınız arkadaşlar

walla son adetlerimi nette hesapladigimda 26 gun cikio soyleki
28 haziran
23 temmuz
19agustos
13 eylul
9 ekim
onceki aylar ates olcmedigim ve akinnti takibi yapmadigim icin bilemiyorum ama eylulun 26sindan 6 ekime kadar hergun fikfik yaptigimizdan akintimi takip edemedim gelen sey spermmi akintimi diye,,, :kedi: iki kere yumurtlayipda tutturamiyosam yuh bana yani :roflol: bide ben anlayamiyorum akintidan ama bugun yaklasik 2 saat once fln baya koyu kivamda sperm gibi deyim beyazimsi akinti oldu ilk defa farkettim eh hemen fikfikledik tabi :kedi:....ins tuttururuz bu sefer...

buradaki herkes ateş ölçtüğüne göre birşey sorabilirmiyim, herkes tecrübeli.
hiç uyuyamadığınız gecelerin ertesi sabahında ateşiniz daha düşük oluyormu?

sanslı bugünü degerlendır sen yınede bazen erken yumurtlanabiliyor reglden sonra hamıle kalanlar vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarçok çalış bu ay tamam mı canım:)

degerlendirdim canimcim merak etme bu ayda cok caliscaam coookkk,,,ins tuttururuz saol canimcim ilgilendigin icin,,,

Canım hoşgeldin, ateş tablon hayırlı olsun :lepi: koş kocişinin yanına, ben de benimkini bekliyorum, uçaktan yeni inmiş zemuszemus

çalışalım çalışalım :)
ya ben bu gunlerde kendimi peggy gibi hissedyom:)
hatırlarmısın pelly al bundy nin karısı:)))

hoşgeldin, ben her sabah uyanınca yataktan kalkmadan yattığım yerden, dijital derece ile ağızdan ölçüyoum canım.
bi arkadaşım ayağın bile yere deymeyecek demişti:))

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki hicbisey gelmiyo sadece peceteyle sildigimde khverengi cok az biseler geliyo)
14 ekim 36.0 Regl tamamen bitti +++ Şeniz (peceteyle baktigimdada gelmiyo artik,,,) dereceyi agzimdan cikartip sifirlayip yeniden olctugumde ise 36.1 cikti ama ben ilkini baz aldim bakalim hayirlisi,,,

çalışalım çalışalım :)
ya ben bu gunlerde kendimi peggy gibi hissedyom:)
hatırlarmısın pelly al bundy nin karısı:)))

ay Allah iyiliğini versin, nereden aklına geldi şimdi. Bilmez miyim peggy'yi :))) çok sevdiğim ve hiç kaçırmadığım bir diziydi. Yazık bizim Al Bundy'lere kaydirigubbakcemile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…