Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sağol canım inşallah tutmuşturr....
senin adına çoook sevindim ne güzel bu aya çok bereketli girdiiik opuyorumnanaktan
istersen direk kan testine de gidebilirsiin bencee..hayırlısıı olsun opuyorumnanaktan

canı nasılsın?
dün sabahtan beri evde yoktum bunun için giremedim . hemde biraz zihnim dinlensin istedim...
ateşin gayet güzel maşallah... inan ümit vermek için demiyorum ama testin pozitif çıkmaması sence de normal değil mi? 28. gün denesen neyse de, 25. gün daha... hastaneye bile gittiğinde b-hcg testini bile 28. günü yaptırırsan kesin sonuç alırsın deyip geri gönderiyorlardı beni geçtiğimiz aylarda. hemde özel hastane. ben bir tek bu sitede gördüm gecikmeden idrar testi yapıldığını ve de istisnai durumlarda çıktığını. ama bak sadece istisnai durumlarda çıkıyor...

haayyy yarabbim akla bak yaa 15 20 ekim diceme kasim demisim :roflol:
neyseki arkidisim aklimi basima getirdide duzelttim yanlisligi cicekcik ablacim simdi bi yorum yaparsin ins ins ins,,,

arkadaşlar birileri yardım ederse sevinirim

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM TABLOMU PAYLAŞACAĞIM EN YAKIN ZAMANDAzemuszemus

hayırlısı olsun canımmmmm. inş tez zamanda gelir meleğin...:lepi:

Tablom şu şekilde;ateş ölçerimi alır almaz başladım ama biraz ayın ortasından girdim gibi:)
Adetimin ilk günü 27.09.2009
Adetimin son günü:03.10.2009
08.10.2009:36,6
09.10.2009:36,1
10.10.2009:35,8
11.10.2009:35,8
12.10.2009:36,2
13.10.2009:36,5
14.10.2009:36,6
ölçümlere devam etmem gerekiyor değilmi?buraya kadar olan kısmından bişey çıkartılabilirmi bilmiyorum:1closedeyes:

selam bossom, tablon hayırlı olsun. eğer bu değerler sabah yataktan kalkmadan ölçtüğün değerlerse 12.gün çatlamış gibi geldi bana. 9-10-11- ve 12. günlerde çalıştıysanız hamile kalma şansın var.

haayyy yarabbim akla bak yaa 15 20 ekim diceme kasim demisim :roflol:
neyseki arkidisim aklimi basima getirdide duzelttim yanlisligi cicekcik ablacim simdi bi yorum yaparsin ins ins ins,,,

şanslı normalde adet aralığın düzenli mi hep 26 .günde mı oluyorsun ben birkeresinde nette şöyle birsey olumustum ama bu söyleyeceğim günlere +2-2eklemekte fayda var adamlar yumurtlama dönemini iki devreye ayırıyor (bazı kadınlar ayda 2 kere yumurtlaya biliyor sanırım bunu da dikkate almış olabilirler eğer hep 26 günde bir regl oluyorsan 1 yumurtlama devren 5 gün ve ikinci devren 15. gün oluyor . kendini dinlemen de fayda var çünkü adet döngüsü her zaman aynı olmaya biliyor ateşini ve akıntını takip edersen daha iyi regl bittikten sonra ilişkiye gün aşırı girmeye devam et akıntı ve ateşinide takip et derim reglden sonra hamile kalan 3- 4 arkadasım var benım

süper hadi bakalım hayırlısı valla bende hiç güvenmezdim ucuz mucuz dıye ama 4 mılyonluk teste baktım okey fiyatı çok önemli değilmiş yani varsa var yoksa yok sen yarın değilde öbürgün bidaha yap bakalım göğüs uçlarında hassaiyet filan var mı yada bacak bılek ağrıların?

sanslı bugünü degerlendır sen yınede bazen erken yumurtlanabiliyor reglden sonra hamıle kalanlar vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarçok çalış bu ay tamam mı canım:)

olsun canım 9 gün çalışmışsın zaten o yetmiştir :):Saruboceq:

olsun canım 9 gün çalışmışsın zaten o yetmiştir :):Saruboceq:

inşallah canım umarım yetmiştir.. ilginç olan ov. testim dün ve bugün pozitif çıktı.yani ateşimn düştüğü gün negatifti..sanırım benm ateş çıkınca iş işten geçmemiş oluyor :)

arkadaşlar bu ateş ölşme nasıl oluyo başka neler yapmalıyız hangi günler yumurtlama olur banada sölermisiniz bende kendimi sıkı takibe alanlardanım hayıt içiyorum bu ay kend,ilinden adet oldum bu arada fsh 45 falan dı şimdi 22 ye düşmüş ada çayı falan da içiyorum yaşım 32 fsh 25 yaşımda başladı yükselmeye ahh böle işte tencere dibin kara seninki beninkinden kara............:))

valla biz burda akıntı takıbı ovulasyon test takıbı ateş ölçme otdu çöptü herseyı takip ediyoz işte:))

yaa ... yanlızmıyım ben burada kimse yokmiiiiiii rabbim bizi hayırlısından ayırmasın hayırlı olanı versin sağlıklı sıhhatli tez zamanda rabbim ne olur amiiiiiiiiiiiiiin..........:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…