Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

çiçeğim bişiy sorucam yarın buyuk bı ıhtımal yumurtamın catlamagunuymuş catlkama olduktan sonrada ılışkıye gırcekmıyız kafamkarıştı

çiçeğim bişiy sorucam yarın buyuk bı ıhtımal yumurtamın catlamagunuymuş catlkama olduktan sonrada ılışkıye gırcekmıyız kafamkarıştı

yani aslında çatlamadan önce ki fikfik olması daha önemlii çatladığı gündee nolur nolmaz diye girmekte fayda var çünkü çatladıktan sonra 12 saat yaşayabiliyor yumurta yani her daim şans var ama en büyük şans çatlamadan öncee

9 ekim 36.3 regl baslangici senağlama senağlama senağlama
10 ekim 36.1 R.2.gunum
11 ekim 36.1 R.3.gunum (kahverengiye donustu adetim)
12 ekim 35.9 R.4.gunum (azaldi sanki)
13 ekim 36.1 R.5.gunum (bitti sanki hicbisey gelmiyo sadece peceteyle sildigimde khverengi cok az biseler geliyo)
14 ekim 36.0 Regl tamamen bitti kaydirigubbakcemile (peceteyle baktigimdada gelmiyo artik,,,) dereceyi agzimdan cikartip sifirlayip yeniden olctugumde ise 36.1 cikti ama ben ilkini baz aldim bakalim hayirlisi,,,

ehehehe sağol çiççeeeem benim..dün çok bakındım sana ama yoktun..işin çoktur diye düşündüm bi de hamişssiin diye affettim senii kaydirigubbakcemile3
ya bacım valla ateşim 36.2 oldu ya o zaman benm fındık geliomuşş bu kadar erken beklemediğim için 36.2 yi dikkate almamıştım fikirdemedim o gün.dün bi baktım,ana yımırtlıyooomm akşammm çalıştım tebii.

ama ne yumurtlama bacaklarım sızım sızım sızladı uyuyamadım gece.. yalnız şu var ben ateşim düştükten sonraki gün yumurtluyorumm yani test o zaman pozitif oluoo.ilginnçççç kafamçokkarıştı

eskiden 36.4 le yumurtlardım havalar soğudu ya, şimdi 36.2 oluo ateş çıktıktan sonra 36.7 değil 36.5 oldu artıkkk..

neyseeem bende haberler bööleeeeee..sen neler yapıosun alıştın mı hamişliğeee delikafadulden

anladım cnm benım tesekkur ederım

6. gün 8 ekim... 36.4
7. gün 9 ekim... 36.6
8. gün 10 ekim...36.5
9. gün 11 ekim...36.5 *
10. gün 12 ekim...36.2
11. gün 13 ekim...36.5 *ovulasyon testi pozitifff
12. gün 14 ekim...36.5

15. gün yumurtlayan beeenn bu ay şaştıı kaydirigubbakcemile3 o yüzden 36.2 yi ciddiye almadım fikirdemedim (( ama dün iyi çalıştım :kedi:

hadi inaşşahh canım bu ay gelir meleğinnn artık günaşırı fikfiklere yavaş yavaş başlayınn kaydirigubbakcemile3

tatlım benimmm eferin sanaaaaaaaaaaaaaaaaa eferinnnnnnnnnnnnn
ya zaten ateşin çıktığı gün yumurta çatlıyor bebekim yaaa yani ateşin düştüğü günn ve bi gün öncesi ve bir gün sonrası önemlii asılll inşallahh tutunmuşturrr kızz inşaallahhhhhhhhhhhhhhhh

ben yavaş yavaş kuşum yaa daha biraz hayal gibimmm geliyorrr kaydirigubbakcemile3 alışıcam inşallah sizlerde yanıma gelirsiniz ben alışana kadannn delikafadulden

olsun kuzumm 9. gün çalışmışınızzz daha da iyiiiiiii uzun süreden sonra 9.gün fikfiklemekk dahaa isabetli bencee benimkide sanki öyle tuttuu gibi şekercimmm opuyorumnanaktan

olsun kuzumm 9. gün çalışmışınızzz daha da iyiiiiiii uzun süreden sonra 9.gün fikfiklemekk dahaa isabetli bencee benimkide sanki öyle tuttuu gibi şekercimmm opuyorumnanaktan

çalıştık ama çiçççeeeem dedim ya o günü hiiç takmadım.. 1-2 dakika yattım sonra direk foşur foşur yıkadım şeyimiiii :kedi: yani 9. günden ümidim yok,zaten 10. gün testte pozitif çıkmamıştı :hulya: :sinifsinif: anlamadım valla kafamçokkarıştı
hayırlısı artık bekleyip görüciiizzz

eeh be kuşumm bende yatmadımkii dedim yaa olucağı varsa olur inşallahh merak etme sennn canım benimmmmmmm ben direk kalktım eeh olmuştur diyeeee delikafadulden

amiiin inşallah canımmmm! umarım tutar bu ayy :Saruboceq:
kasım da regl olucam derken ekime kaydı,umarım bu değişiklik uğurlu gelir banaaa :Saruboceq:

amiiin inşallah canımmmm! umarım tutar bu ayy :Saruboceq:
kasım da regl olucam derken ekime kaydı,umarım bu değişiklik uğurlu gelir banaaa :Saruboceq:

Valla canlarımmm benimde bu ay 4. ayımdı ilk kez bu ay yatmadım ve dedim ki ammannn Allahın takdiri her iste bir hayır vardır . saldım gitti ama simdilik olumlu gidiyor hem atesim dusmedi hemde oglen yaptıgım testte silik sekilde cizgiyi gordum . umarım seninde tutmustur bu ay ve bnce yumurtlama zamanından once bir sure iliski yasamamak snaırım benim icin iyi oldu bi 5 gun beklettim zor oldu ama ....
Bundan sonraısnı yuce Rabbim hayırlısını yazsın yarın sabah atesim dusmezse iyi marka bir test ile kontrol edicem sonrasında da gidip kanda baktırım
:kedi:

amin bebemmm aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

cicekcik ablacim sana bisey sormak istiyorum kafam karisti umarim bi fikir verebilirsin bana,,,
simdi ben 9 ekimde hastalanmistimya malesef
yeni hesaplamarima gore (internetteki hesaplamara gore)
beklenmeyen yeni tarih 3 Kasim simdi
yine netteki hesaplamarima gore hamis kalmak icin en uygun gunler 15ekim 20 ekim arasi diyo yani 9 ekimi baz alirsak 7.ve 12.gunler arasi benim adetim tam olarak bugun bitti aslinda dunde bitti denilebilir peceteyle silince kahverengi akinti gibi bisye geliodu,,,neyse ozaman simdi ben erkenmi yumurtlamis olucam bugun adet bitti yarin olasi yumurtlama gunu dio netteki hesap,ben 26 gune bir adet oluyorum ablacim yardim etsen bi napim ben simdi 12-14-16-18.gunler yalanmi oldu ben bu gunleri takip ediyodum simdiye kadar ama baktim ki adetten hemen sonra olasi yumurtlama gunu dio ben 15 aydir bosuna mi calistim bilseydim adet bitimi ertesi gunu baslardim ayyy ayyy,,,,

Son düzenleme:
selam ben geldimm
bugün biraz geç kaldım nasılsınız güzel haberler var mı??

hahaha kız benim yıl oldu herhalde folic acid kullanalıı hahahaa ağacı çıkacaktı zaten bebek gelmeseydiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ben 1 aydır içiyom teyzesi... :)

süpersiniz kızlar. ben size diyorum ama bende ramazanda bırakmıştım bu ay da içmedim..
ya hamişsem ((

bu nasıl arkadaşım?

bence diğerinden iyidir... :1hug:

dün 24. gün ateşim 36.8
bugün 25. gün ateşim 36.9

programa göre beklenen adet günüm bugün ama test yaptım negatif (

28 güne beklesem 17 ekim oluyo şimdi 3 gün öncesinden testte çıkmaz mı yoksa bitti mi ??? hamiş değil miyimmafoldumben

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/.09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
çiçekçik....................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:
Asme........................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:

]ATEŞÖLÇENLER..................[/B] beklenmeyen adet tarihi

ktg................12/ekim
kittycat...........13/ekim
dalia..............13/ekim
resmimis........13/ekim
Gulus_ss........13/ekim
ozlemimben ...13/ekim
sitaree...........14/ekim
forever_14......17/ekim
Tuba373........17/ekim
nevetna..........17/ekim
fstone............19/ekim
nila70............19/ekim
DamlaUmut....22/ekim
loveli..............25/ekim
pelly1............30/ekim
suhenza........30/ekim
saansli...............3/kasım
aabeyazmelek....5/kasım
Dark..................7/kasım
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tlyvz
gelevera
muruvvet
hatunsultan
mirage1983
sekerkız67
arsivist
tuanam0225
aslica
esemos
fersoy
naz3306
sincap_
seyyal
zeyn77
renkly............12/ekim

Son düzenleme:

regl gelene kadar umutlar devam eder. sıkma canını beklemeye devam edeceğiz..
inş. güzel haberler verirsin bize...

canımcım hadi hayırlısı olsun.. çizgiyi görmüşsün.. yarında bir tekrarla bakalım. güzel haber yarınn.... oooo halaya devam edeceğiz desene:teytey: :teytey: :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…