Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım sanırım 10.gün yumurtlamışsın fikfiklerde olmuş zaten inşallah meleğin sana tutunmuştur hakkında hayırlısııı:Saruboceq:

Gulusscugum umarimoyle olur.Seninde gordugun gibi benim tablodan benim de atesim normalde dusuk aynen seninki gibi, umarim senin de en kisa zamanda guzel haberini aliriz daha ne kadar beklmen gerekiyor test icin?opuyorumnanaktan

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/.09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
çiçekçik....................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:
Asme........................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:

]ATEŞÖLÇENLER..................[/B] beklenmeyen adet tarihi

kittycat...........13/ekim
dalia..............13/ekim
resmimis........13/ekim
Gulus_ss........13/ekim
ozlemimben ...13/ekim
sitaree...........14/ekim
forever_14......17/ekim
Tuba373........17/ekim
nevetna..........17/ekim
fstone............19/ekim
nila70............19/ekim
DamlaUmut....22/ekim
loveli..............25/ekim
pelly1............30/ekim
suhenza........30/ekim
saansli...............3/kasım
aabeyazmelek....5/kasım
Dark..................7/kasım
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tlyvz
gelevera
muruvvet
hatunsultan
mirage1983
sekerkız67
arsivist
tuanam0225
aslica
esemos
fersoy
naz3306
sincap_
seyyal
zeyn77
renkly............12/ekim
ktg................12/ekim

Son düzenleme:
damla umut canim benim tarihi eklemissin listeye cok sagol, ellerine saglikopuyorumnanaktan

canım inaşllah hamişsindir gayet güzel gidiyorrrrr inşallah hiç düşmeden devam eder bende kuruyum halaaa kuruyum akıntı neyim yok yanii hamişlerde olurmuş ama bende olmadı inaşllah seninde öyle olurr opuyorumnanaktan

merhaba canımm sen dün yumurtlamışın sanırım bugünde çatlamış yumurtannn haydin inşallah tutmuştur canımmm inşallahhhh sen yinede fikfikleri ihmal etme nolur nolmazzz delikafadulden

cicegi burnunda annelerimiz nasil bugun bakalim CICEK ve ASME HANIMLARopuyorumnanaktan

ayyyy canım benimmm iyiyim kuşum yaaa nasıl olam daha bişey anlmaış değilim ama bi garip allahım sizlere en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu inşallahhh opuyorumnanaktan

bidahaki ay bende başlayım ateş ölçmeye şanslı geliyo belki bizede vurur bu şşans

Cnm yanıtın icin cok tesekkurler :) insallah ayagını surumus olda asme gibi pesinden gelelim bizdee ....

Gulusscugum umarimoyle olur.Seninde gordugun gibi benim tablodan benim de atesim normalde dusuk aynen seninki gibi, umarim senin de en kisa zamanda guzel haberini aliriz daha ne kadar beklmen gerekiyor test icin?opuyorumnanaktan

canım bilmiyorum ne zaman test yapacağımı korkuyorum yapmaya.beklenmeyen adet tarihim dündü aslında.ama benim adetler düzensiz olduğu için biraz daha bekleyim diyorum en azında pazartesiye kadar.inşallah olmam o zamana kadar hayırlısı artıkkkkopuyorumnanaktan

Arkadaşlar şu ateş ölçme yöntemiyle yumurtlama dönemini tespit etme olayını uygulamaya çalışıyorum fakat kafam çok karıştı her yerde farklı bilgiler var.bana yardım ederseniz sevinirim öncelikle yazılanlardan okuduğum kadarıyla ateşin en düşük olduğu zaman yumurtlamadan hemen öncesi yani ilişki için en uygun zaman ateş yükselince iş işten geçmiş oluyor buraya kadar anladım fakat bundan sonrası muaamma yumurtlamam olduktan sonra yumurtanın çatlaması yaklaşık nezaman oluyor ve bunu nasıl anlıyoruz ateş çizelgesi nasıl oluyo?ve en önemlisi yumurta çatlamasının ne önemi var?bir yerde okudum çatlama olunca sperm yumurtanın içine giriyormuş ee ozaman ilişkiye nezaman girilmeli anlamadım gitti?:kedi::kedi:

valla iyiyim sadece gazım çok var:kedi:

çiçek cumartesi ben doktora gideceğim erken mi sence veya sizce:)))

canım bence git bikere herşey yolundamı diye baksın dr.bu çok önemli.ben 1.sinde çok geç kalmıştımmm gitmemiştim doktora kanama başlayınca gitmiştimm.bence en iyisi en başından dr kontrolunde olmakkk.öpüyorum kendine dikkat ettt meleğinedeeopuyorumnanaktan

ayyyy canım benimmm iyiyim kuşum yaaa nasıl olam daha bişey anlmaış değilim ama bi garip allahım sizlere en kısa zamanda tattırsın bu duyguyu inşallahhh opuyorumnanaktan

insallah canim, umarim en kisa zamanda hepimiz bu duyguyu yasariz, yanliz bu topicte bir ugur var be onu anladim diger hamilelik topiclerine gore daha fazla hamile var burda ayda enaz birtaneopuyorumnanaktan

canım.. her sabah kalkıyorsun yataktan çıkamdan dil altından ölçüm yapıyorsun. yumurtlama gününü tespit etmeye çalışacağız. her gün aynı işlemi yapıyorsun. vücut ısın düştüğü gün çalışmaya başlıyorsun (fikfik) (sende yazmışsın ateş yükselince iş işten geçmiş oluyor) bir sonraki günde devam bu arada yumurtan çatlamış oluyor ve yumurta sperm buluşuyor döllenme gerçekleşmiş oluyor. tablonu buraya ekliyorsun tecrübeli hamiş arkadaşlar yorumluyor sana yardımcı oluyor. yumurtan çatlamazsa döllenme gerçekleşmez. her bayan ın yumurtalam günü farklıdır. bizde olası günleri tespit için bu yöntemi kullanıyoruz. ama sana tavsiyem ovülosyon test ile birlikte kullanman.. inş. tez zamanda bebeğine kavuşursun. ovl. test int alırsan daha ucuz haberin olsun. kaydirigubbakcemile5

dün adet günümdü hala kırmızılar gelmedi inşallah da gelmez kahverengi akıntım oluyo çok az oda peçeteyle silince ancak .. okadar az yani.. ama galiba adetim başlar yine hüsran mafoldumben

ocak ayında gebe kaldığımda da adetimden 2-3 gün evvel ara ara açık renkli akıntılarım olmuştu sonra gebe olduğumu öğrenmiştim.. ama umutlanmak istemiyorum.. mafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…