Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım zaten regli yaklaştıkça yuksek olur eğer ki gunun de ateşinde düşme olursa regli olacağımızı anlıyoruz eger gunun gecer ve ateşin de yuksek devam ederse bi test yapıyosun aaaaaaaa bı bakıyosun hamişsinn :roflol:

:))) ben regl olduğumda da alev alev yanarım ama madem bu kadar ısrar ediyorsunuz sizi mi kırıciiiim. bugün gider alırım derecemi napalım. gerçi adetimin 14. günü ama idare etceksiniz artıkıııın :))))))))

günaydın kızlarrrrrr.....
bu kaç sorun var bugün size.ben her sabah 7 de ölçüm yapıyorum.ama her sabahta sabah namazına kalkıyorum kılıp yatmam 6.30 oluyo yarım saat sonra ölçüm yapıyorummm.sabah saat 7 de ölçüm yaptım 35.9 çıktı.birde 8.30da ölçüm yaptım 36.7 çıktı mesela 27.günde 1saat sonra ölçmüştüm 35.7 çıkmıştı şimdi neden yüksek kafam karıştı.biliyosunuz ben yüksek derecelere alışık değilim:)))sizce ben kalkıp yattığım içinmi düşük çıkıyooo anlayamadımmm
birde ben hergece yatmadan önce öylesine ölçüm yapıyodum her zaman 34lerde çıkıyo dün gece 37.1 çıktı.yorum bekliyorum kızlarrrrrrropuyorumnanaktan

Son düzenleme:
19.eylül 7.gün------35.8
20.eylül 8.gün------35.8
21.eylül 9.gün------35.9
22.eylül 10.gün----36.1
23.eylül 11.gün----35.7
24.eylül 12.gün----36.1
25.eylül 13.gün----36.3
26.eylül 14.gün----35.8
27.eylül 15.gün----36.1
28.eylül 16.gün----35.8
29.eylül 17.gün----35.5
30.eylül 18.gün----36.1
01.ekim 19.gün----35.8
02.ekim 20.gün----36.2
03.ekim 21.gün----35.8
04.ekim 22.gün----36.0
05.ekim 23.gün----35.6
06.ekim 24.gün----35.9
07.ekim 25.gün----35.8
08.ekim 26.gün----36.1
09.ekim 27.gün----35.7 1 saat sonra ölçtüm
10.ekim 28.gün----35.9
11.ekim 29.gün----35.9
12.ekim 30.gün----36.3
13.ekim 31.gün----36.2
14.ekim 32.gün----35.9

saol canım:))))

çiçemmmmmmmmmm nerdesin senin yorumunu bekliyorummmmmmopuyorumnanaktan

bugün itibari ile tablo bu ateşim sabitlendi sanki ...mirmirmirmir

allah allah yawwwwwwwwwwwww atesin bir dusuyor bir yukseliyor :uhm::uhm: inşallah melegin seninledir canım :Saruboceq:

inşallah o yumurtan catlasında bebiş olsun canım kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hadi az kaldı foreverım dualarım seninle :Saruboceq::Saruboceq: guzel haberini dört gözle bekliyorum canım Şenizopuyorumnanaktan

calıs canım calış inşallah sefer meleginin tutunur :Saruboceq::Saruboceq:

hadi bakalım canım hayırlı ve ugurlu olsun opuyorumnanaktanŞeniz

inşallah melegin seninledir canım :Saruboceq::Saruboceq: atesin söyledigin gibi yuksekse umutluyum senden :1hugpuyorumnanaktan

gunaydın canım doktor gunasırı demiş ama sen bugunude bos gecirme bence canım opuyorumnanaktan

cnm senin relg kaç günde bir oluyor seninle aynı gün adet olmuştuk ondan soruyorum ...benki 30 günü buluyor....

canım zaten sabah erkenden uyanıyormussun namaz icin sende ozman yataktan kalkmadan ölc daha saglıklı sonuc alırsın :1hugpuyorumnanaktan

aay süper kuşum yaa benimde daha önce iki kere ateşim inip çıktığı zamanlar olmuştu muhtemelen iki kjez yumurtlamıştım canım o ay inşallahhh tatlım diğer yumurtanda çatlıycak adaçayı içsene ostrojen ver bünyeyeee delikafadulden
muhtemelen diğer yumurtan çatlıycağı zamanda inip çıkıcak ateşin ondan sen düzenli fikfiklere devam et kuzumm opuyorumnanaktan

tatlım zaten herkesin ateşi regliye kadan yüksek gidiyor ki bu zaten direk anlaşılcak durum değil ama regli günü düşmediğinde şüpheleniyorsun bende olduğu gibi yoksa ben cidden şüphelenmezdim bir gün iki gün geçincede ateş yüksek devam edince acaba dedim inşallahh yani sizde de öyle olur ondan ateşini ölç kuzum yoksa benim her ay regliye kadar iyi gider sonra dan denene düşerdi bebekimm

çiçemmmmmmmmmm nerdesin senin yorumunu bekliyorummmmmmopuyorumnanaktan

tatlım ateşin çok güzel yaa maşallahh inşallah hiç düşmezzzz yaa test neyim yapabilrsin denemk amaçlı ama benim günüm geçtikten 2 gün sonra bile çok silik çıkmıştı yani testler direk doğru sonucuda vermiyor biraz daha beklee yarın test yap sabah olmadı kuşum inşallah hamişsindirr yaaaa delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…