Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

sanırım 10.gün yumurtlamıssın canım opuyorumnanaktan:1hug: atesinde sabitlenmiş cok guzel inşalah hep böyle devameder :Saruboceq:

canım zaten sabah erkenden uyanıyormussun namaz icin sende ozman yataktan kalkmadan ölc daha saglıklı sonuc alırsın :1hugpuyorumnanaktan

saoll canım bende öle yapıcam zaten anca aklıma geldi ama ben saat 6 da kalkıyorum erken olmaz değilmiii:)))

gunaydın canım doktor gunasırı demiş ama sen bugunude bos gecirme bence canım opuyorumnanaktan[/QUOTE]

PEKİ CNM AYNEN DEVAM

saoll canım bende öle yapıcam zaten anca aklıma geldi ama ben saat 6 da kalkıyorum erken olmaz değilmiii:)))

canım zaten bende 6 ile 7 arası ölcum yapıyorum en uygun zmanlar arada wc için erken uyandıgımda oluyor ozmanda ölcuyorum öyle kalkıyorum :1hug:

günaydın kızlarrrrrr.....
bu kaç sorun var bugün size.ben her sabah 7 de ölçüm yapıyorum.ama her sabahta sabah namazına kalkıyorum kılıp yatmam 6.30 oluyo yarım saat sonra ölçüm yapıyorummm.sabah saat 7 de ölçüm yaptım 35.9 çıktı.birde 8.30da ölçüm yaptım 36.7 çıktı mesela 27.günde 1saat sonra ölçmüştüm 35.7 çıkmıştı şimdi neden yüksek kafam karıştı.biliyosunuz ben yüksek derecelere alışık değilim:)))sizce ben kalkıp yattığım içinmi düşük çıkıyooo anlayamadımmm
birde ben hergece yatmadan önce öylesine ölçüm yapıyodum her zaman 34lerde çıkıyo dün gece 37.1 çıktı.yorum bekliyorum kızlarrrrrrr

çiçemmm birde böyle bi yazım varrr sence namaza kalkmamdanmı düşüyo benim ateşimmm:1no2:

tatlım yaa sabah ilk yaptığın ölçümü dikkate all yoksa gün içinde hareket edince değişir değerinnn opuyorumnanaktan

günaydın tomucuklanan cicegim opuyorumnanaktanŞeniz
günaydınn dünyanın en güzel teyzesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
bende olucam teyzeeee yakında bakkkkkkkkkkkkkkkkkkk

ben çıkıyorum kzılar nette sorun var sureklı kopuyorum ev işlerimi yapaym bari kendınıze ıyı bakın hee byeeeeeeeeeeopuyorumnanaktan

Arkadaslar sessiz sedası takip etmeye devam ediyordum sizi yogun calıstıgım icin cok yazamıyorum ,
Bir sorum olucak yorum yapabilirseniz cok sevinirim ve guc bulurum ,

Oncelikle 30 gunde bir cok duzenli regl oluyorum .Ates olcmeye devam ediyorum bu ara....

Benim ayın 28 eylulde uzayan ve yogun bir akıntım olmustu ve takip atesimde en dusuk seviyede idi o gunden itibaren saymaya basladım ve 12 yada 13 unde regl olmam gerkiyordu (sat tarihine gore 13. ekim )

Ates tablom ise akıntıdan ve ates dustukten sonra 13 .gun 12.10 36.9 derece
14. gun 13.10 36.6 ki olası adet tarihim
15.gun 14.10 36.7 halen kupkuruyum goguslerim bomba gibi ama acı yok belimde ve kasıklarımda kucuk hafif agrılar var . normalde de sancısız dertsiz bi adet gecicirim
sizce nasıl gidiyor ????

Guluscum, ateş ölçmede önemli olan vücudun dinlenmiş olması (en az 4 saat uyumak gibi) yani uyanır uyanmaz (namaza kallktığında uyanmış oluyorsun) ayağını yere basmadan ölçmek. sen ilk uyandığında ölç, doğrusu bu. illa saat 7'de ölçmen gerekmiyor. genelde insanlar o saatlerde uyandığı için o saatler genel olarak kabul grmüş. senin için ne bilim saat 5,30-6'dır bu durumda.

saol canım bende öyle yapıcam namaza kalkmadan ölçücem.biraz geç oldu anlamam ama olsun bu günden sonra bakalım nasıl olacak ateşimm.öpüyorum seniiopuyorumnanaktan

cnm senin relg kaç günde bir oluyor seninle aynı gün adet olmuştuk ondan soruyorum ...benki 30 günü buluyor....

öncelikle benim adtelerim son 7-8 aydır düzene girdi. ortalama 29-30 gün sürüyor diyebilirm. ama bu ay yumurta geliştirici ilaç kullandım ve bal-tarçın-polen-arısütü-ginseng karışımı yedim her sabah. geçen ay 30 gün sürmüştü, bu ay yarın çatlayacağına göre 28 gün sürecek.. inşallah tabi gelmez kötükedihüso

kizlar gunaydin herkese,
bu da benim bugunku tablom

1. gun 35.4
2. gun 35.3
3. gun 35.3
4. gun 35.3 bal, tarcin, corek otuna basladim
5. gun 35.9 reglin son gunu kasiklarda agri sag kasik siddetli agri
6. gun 35.2 xxxx ov test hic cizgi yok.
7. gun 35.1 ov test hic cizgi yok kasiklarda agri ve cok nadir batma
8. gun 35.9 xxxx ov testi silik cigi kasiklarda agri sefaf akinti
9. gun 35.9 xxx ov testi kalin cigi ama henu control cizgisi kadar degil, koyu kivamli akinti
10. gun 34.9 xxx ov testi ayni kalinlikta cift cizgi
11. gun 35.6 xxx ov testi nerdeyse ayni koyulukta ama dunkune gore biraz daha silik
kizlar buna bir yorum yapabilirmisiniz?

eğer yarın da yüksek çıkarsa (35,6 ve üstü) o zaman 10. gün LH pik yapmış ve 11. gün yumurtan çatlamış diyebiliriz canım. zaten ovülasyon testinde de 10. gün aynı kalınlıkta iki çizgi çıkmış. savımı destekliyor :)) hadi hayırlısı

canım sanırım 10.gün yumurtlamışsın fikfiklerde olmuş zaten inşallah meleğin sana tutunmuştur hakkında hayırlısııı:Saruboceq:

pardon kizlar dunku tabloyu koymusum bugunku bu:

1. gun 35.4
2. gun 35.3
3. gun 35.3
4. gun 35.3 bal, tarcin, corek otuna basladim
5. gun 35.9 reglin son gunu kasiklarda agri sag kasik siddetli agri
6. gun 35.2 xxxx ov test hic cizgi yok.
7. gun 35.1 ov test hic cizgi yok kasiklarda agri ve cok nadir batma
8. gun 35.9 xxxx ov testi silik cigi kasiklarda agri sefaf akinti
9. gun 35.9 xxx ov testi kalin cigi ama henu control cizgisi kadar degil, koyu kivamli akinti
10. gun 34.9 xxx ov testi ayni kalinlikta cift cizgi
11. gun 35.6 xxx ov testi nerdeyse ayni koyulukta ama dunkune gore biraz daha silik
12. gun 35.7 sefaf akinti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…