Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ya benim de adetim düzensiz kürtajdan sonra sanırım adetim 25 ekim olacak beklemiyorum ama

kızlar ben çıkayım teşekkürler yorum için opuyorumnanaktan

kızlar günaydın.....
keyfim yerinde vallahi...
ateşim 22. gün36.4
23. gün 36.6
24. gün 36.7
25. gün 36.8

pellycim seninle aynı gün adet olmuştuk

evet günlerimiz aynı, benimki 1-2 güne ancak çatlar herhalde. benim siklus normalde ortalama 30 gün sürüyor ama bu ay femera kullandım ve bal-tarçın-arısütü-polen-ginseng karışımı yedim. yumurta daha çabuk gelişti. 13. gün LH pik yaparsa bu ay 28 gün olur. bakalım sıkı takipteyim :))

kızlar ebn bu ay derecem gelmediği için ateş ölçmeye başlayamadım
ama bugün reglimin 19 günü yumurtlamadan sonra 7. günüm sabah ölçtün
36.5 sizce düşükmü herkesin farklımı oluyor
bide yüksek olan arkadaşlarım gündüz normal bi zamanda kaç ateşiniz

günaydın kızlar benim tablom bugün öyle yorum bekliyorummmmmm

1.gün36,2
2.gün36,4
3.gün 36.4
4.gün36.4
5.gün36,5**
6.gün36,6
7.gün36,5
8.gün36,7
9.gün36,5
10.gün36,1**
11.gün36,4
12.gün36,4
13.gün36,4

evet kızlat yumurtlamışım sanırım ne dersiniz....

Son düzenleme:
ayy nerdeyse aynıyız tatlım bnm de bugün ateşim 36.8 oldu
biz hamiş miyiz :Saruboceq:

tatlım umutlanmak istemiyorum sakin olmaya çalışıyorum ama bana öyle geliyor ki ikimiz de hamileyiz:) inş.... belirtilerimizde aynı. yani sen hamileysen ben, ben hamileysem sende hamilesin:)

19.eylül 7.gün------35.8
20.eylül 8.gün------35.8
21.eylül 9.gün------35.9
22.eylül 10.gün----36.1
23.eylül 11.gün----35.7
24.eylül 12.gün----36.1
25.eylül 13.gün----36.3
26.eylül 14.gün----35.8
27.eylül 15.gün----36.1
28.eylül 16.gün----35.8
29.eylül 17.gün----35.5
30.eylül 18.gün----36.1
01.ekim 19.gün----35.8
02.ekim 20.gün----36.2
03.ekim 21.gün----35.8
04.ekim 22.gün----36.0
05.ekim 23.gün----35.6
06.ekim 24.gün----35.9
07.ekim 25.gün----35.8
08.ekim 26.gün----36.1
09.ekim 27.gün----35.7 1 saat sonra ölçtüm
10.ekim 28.gün----35.9
11.ekim 29.gün----35.9
12.ekim 30.gün----36.3
13.ekim 31.gün----36.2

günaydın kızlarrrrrrr
booooollllll hamişli günler inşallahh:)))))))

tatlım umutlanmak istemiyorum sakin olmaya çalışıyorum ama bana öyle geliyor ki ikimiz de hamileyiz:) inş.... belirtilerimizde aynı. yani sen hamileysen ben, ben hamileysem sende hamilesin:)

inş inş inş :Saruboceq::Saruboceq:
ben de umutlanmıycam diyorum ama rüyamda bile beişim olmuş görüyorum yaa mafoldumben

çiçeeem hosgeldiinn tazeciiikk anniş adayııı öperim seniii opuyorumnanaktan :1hug: a.s.

Allahım nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr darısı bize olsun bizde hamiş olalımmmm.topiğimizin güzel hamişleri dua edin bize emiiiiiiiiiiiiii:)))))))))
AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNn canım benim dün gece hep dua ettimmmmmmm her birniz içinnnn opuyorumnanaktan

AMİNNNNNNNNNNNNN
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm gözlerim hep seni aradııı zatennnnnnnnnnnnnnn yaa tatlımm görcekmiydikk bugünüdeeeeeeeeeeeeeee inşallahh sıraylannnnnnn geliceksinizzzzzzzzzzz yanımaaaaa topikimizin şansı açıldıııııııııııı

hihoyyytsositososito:dance::teytey: allahım hamişler listesindeyiz çiçeeeeeeeeeeeeeeeeek

EVETTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT YAAA ŞAKAMI BUU BİRİ BENİ ÇİMDİKLESİNNNNNNNNNNNNNN :mymeka:

çiçekcik hayırlı olsun bebişin allahım nazarlardan saklasın
ÇOK SAOL CANIMMMMMM AMİNNNNNNNNNNNNN
DARISI SİZLERİN BAŞINA İNŞALLAHHHHHH DUALARIM HEP SİZİNLEEEEE

AAY CANIM BENİMM OLSUN TATLIM YA HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIRRRRR İNŞALLAH BUNDAN SONRAKİ ZAMANLARDA DAHA GÜZEL OLACAKKKKK opuyorumnanaktan

listede çiçekçik ve asme hamile gördüm tebrikler allahım sizi ve meleklerinizi korusun kucagınıza almayı nasip etsin çok sevindim yaaaa...
CANIM BENİMMMM ÇOK SAOLLLLLL AMİNNNNNNNNNNNNNNN
DUALARIMIZ SİZİNLEEEEE opuyorumnanaktan

çiçeğimmm çokkkkk sevindim ay okurken ne heyecanlandım hatta eşime arkadaşım hamile dedim çok sevindim:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

CANIM BENİMMMMMMMM ÇOK SAOLL KUŞUM YAAA DARISI SİZLERİN BAŞINA BİRER BİRER GELİCEKSİNZİ İNŞALLAH ALLAHIM HEPİMİZE HAYIRLISINI NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHHHHH CANIM BENİMMMM SENDE VERİCEKSİNNNNN BU GÜZEL HABERİ BENDEEEEEEEEEE OYNUYCAMMMMM :sm_cool:

ATEŞİN SÜPERR KUŞUM MAŞALLAHHH KIZ İNŞALLAH GELİCEKSİN SENDEEEEEEEEEEEEEEEE delikafadulden

TATLIM BENDE 31 YAŞINDAYIM AMA 32 YE DAHA YAKINIM 3 AY SONRA 32 OLUCAM YAŞLARIMIZ ALDI BAŞINI GİDİYOR 1 YILDIR UĞRAŞTIK BİZDE İNŞALLAH DAHA FAZLA SÜRMEZ SİZİNDE TATLIM İNŞALLAHHH HEP DUA EDİYORUMMM

HADİ İNŞALLAHHH SON TABLON OLUCAK CANIMMMMM FİKFİKLER BAŞLASINNNNNNNNNNNNN :sm_cool: :sm_cool:

TATLIM ELBETTE OLABİLİRSİNNN ATEŞİN GAYET GÜZEL GİDİYORR İNŞALLAHH SENDE VERİRSİNNN AZ KALMIŞŞŞŞŞ AYYYYY ÇOK GÜZEL OLUCVAK İNŞALLAHHH delikafadulden

SENİNN TABLONU YERİM BENNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

10.gün çatlamış tatlım ateşin yükseldiği gün çatlamış oluyor bebekimmm çalışmalar süperrr inşallah canımmmm gelir meleğin bu ayyyy opuyorumnanaktan

kızlar günaydın.....
keyfim yerinde vallahi...
ateşim 22. gün36.4
23. gün 36.6
24. gün 36.7
25. gün 36.8

ateşin süper canım inaşllah hep böyle giderrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr opuyorumnanaktan

canım ateş kişiden kişiye değişiyor 35 olan da var 37 olanda.ben 36.5 başladım arada indi çıktı yumoş günümde 36.2 oldu sonra yine çıktı 25 günlük siklusuma göre bnm yarın beklenmeyn regl günüm ateşim 36.8 oldu bakalım.

önemli olan kaçla başlayıp kaçla bitirdiğin nerden nereye yükseldiğin canım
yani sen 35.5 başladın diyelim sonra zamanla 36 oldu 12. gününden sonra birden düşerse yumurtlıcaksın dmeek düştüğü günün ertesi yine yükselmişsen ymurtlma olmuş dmeek. yumoştan sonra yine ateş artabilir yükseldiği o ısıda da kalabilir.yumoştan sonra hamişsen adet gününe yaklaşınca yada gününde ateşin düşmez adete yakın düşerse adet olcaksın demektir.

yani genelde olan bu. hamiş olan ve olmaynlra göre gözlemlerimize dayanıyor canım.

sitareciğim alıntı yapacaktım nasıl lduysa senin msjla iç içe girmiş
canım 15. gün yumurtanın çatladığını düşünüyorsan dan itibaren benim yazım, baştaki ise sitare kardeşin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…