Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar çiçek yok mu...
geldim şekerimm yorumlara bakıyorummmmm

tatlım 11. gün sanki olmuş olabilir ama yarınada bakmalıyız yarında yüksek çıkarsa 11. gün yumurtan çatladı diyebilirizzzz opuyorumnanaktan

ateşin süperr test neyim yapsana kuşummmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

çiçeeem hosgeldiinn tazeciiikk anniş adayııı öperim seniii opuyorumnanaktan :1hug: a.s.

canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm bende öpüyom seniiiiiiiiiiiii opuyorumnanaktan

çiçekcim günaydın taze anne yazdım ama kimse cevap vermedi
ben bu ay derecem gelmediği için ölçemedim ama 19.gün yumurtlamadan sonraki 7.günümde sabah ölçtüm 36.5 düşükmü yoksa herkese göre değişirmi
bide gündüz normal bi zamanda ölçünce de yüksek çıkıyormu benim 36 yı bile pek görmüyorda

hoşgeldin çiçeği burnunda anne çiçeğim :)
benim tablomu da yorumla noluurr

sitareciğim tekrar yazdım

canım 15. gün yumartanın çatladığını düşünüyorsan 28 yada 29 günü baz al bence...
canım 20. gün ateşinin düşmesiyle de alakalı şu geldi aklıma, ben de 1 -2 gündür düşünüyordum ateşim 22. gün düşüktü üzülmüştüm hatta. ama daha sonra aklıma şu geldi netteki hesaplayıcılarla eğer bu ay gebelik oluşursa tarihleri nasıl olur diye bakmıştım ve benim ateşimin düşük çıktığı ve hafif hafif ağrılarımın olduğu, ayrıca da yumartlama bittikten 1 hafta sonra vajinal ıslaklığın başladığı tarihin nette çıkan yerleşme
günüme denk olduğunu hatırladım. ve az da olsa ümitlendim işte:) ama kafama takmamaya çalışıyorum boşver diyorum kendi kendime . hayal kırıklığına dayanamıyorum çünkü.

canım çok sağol ilgin için bu arada senin bebiş göbüşte bence inşallah öyledir
ben bu bikaç gün ölçeyim 1 hafta sonra regl olmamam gerekiyor
inşallah ateşimde yükselir

heheee canım benimmmmmmmmmmmm opuyorumnanaktan

tatlım şimdi herkesin ateşi kendine göredirrr düşük yüksek ancak senin regli dönemindeki sıcaklığa yakınsa düşük denebilir ama sana göre yüksek sanırımm yani herkesin başka başkaa

benim bugün daha belli bi ağrım var kasıklarımda içimde deprem oluyo gibi sanki adet olcam gibi gidyorum bakıyorum bişi yok akıntım fazla son iki gündür ama ayıptır sölemesi bu sefer böle uzayan şekilde değil daha kıvamlı??? :kedi:

hoşgeldin çiçeği burnunda anne çiçeğim :)
benim tablomu da yorumla noluurr

günaydın bebem yazdımmmmm bi önceki sayfada herhaldeeee bebekimm

akıntın ne renk? kasık ağrıların nasıl? sık sık mı sağda solda
yoksa regli ağrısı gibimi ? içerde bişeyler sıkıştırır gibi oluyordu beni ama bacağıma vuruyordu çekilme hissi vardı. bel ağrım bende bebişi öğrendikten sonra oldu
göğüs uçların nasıl ? kahvemi siyahlaşıyormu?
ayyy ahiret sorusu gibi olduu merak ediyon nan acaba hamilemisn yaa

tatlım du bakalım inşallah hamişsindirrrrrrr canım yaaaaa ayy inşallahhh

ben valla regli belirtilerimi birebirr yaşadımmmmmm o kadan sölimmmm yani dedim tüh bu ayda yokkk ondan hemen moral bozmak yokkk

kıslar suan okadar yogunumkııs yerınde yınede kopamöıyorum burdan ara ara bakıyorum taze annecık cıcgım nasılsın bakalım nasıl bı duygu?

akıntım yine beyaz ama koyu beyaz
ağrım sık sık ağırlıkla sağda ama solda daha çok batma oluyor az önce adet olcam gibi ağrıyodu normalde bnm adet günlerim çok ağır geçer ağrıdan kıvranırım.sabah işe gelene kadar sol bacağım romatizmalı gibi sızım sızm sızladı.sanki fıtıkmışım gibi çekiyor.
göğüs uçlarım bnm önceden pembemsiydi şimdi koyu kahve..
bilmiyorum noluyo bana yok hamiş diilsem de bi gariplik var ozamn???

1. 27 eylül Regl başlangıç 36,4
2. 28 eylül 36,4
3. 29 eylül 36,3
4. 30 eylül 36,3
5. 1 ekim (Erkn saat )36,1
6. 2 ekim Erken 36,2* regl bitiş
7. 3 ekim Erken 36,0
8. 4 ekim 36,2 * uzayan yapişkan akıntı
9. 5 ekim 36,3 ov Silik ama 2 czgı sekil belli
10. 6 ekim 36,3* ov ikinci çizgi cok yakın .uzayan akntı
11. 7 ekim 36,2 ikinci çizgi çok yakn
12. 8 ekim 36,4 * ov dünden birz daha slik cok az akntı
13. 9 ekim 36,4
14. 10 ekim 36,6* ov daha slik
15. 11 ekim 36,5 ov daha slik İlaca başladm.
16. 12 ekim 36,6* ov daha daha slik.
17. 13 ekim 36,6 karnm davl gbı

canım bahsettiğin belirtiler bendede var inşallah hamişsindir
banda umut olursun güzel haberlerini bekliyoruz

aayyy ben bile heyecanlıyımmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaa
sana da ümit vermek de istemiyorummm ama ateşin yüksek düşmemiş
yazdıklarınlada benimki ile aynı nebilim bana hamileymişsin gibi geliyoo
Rabbim uatndırmasın bizi inşallah hamilesindirrr şeymacımm ya

ay ınsallah dedıgın gıbıdır sekerıımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…