Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

HAYATIM ATESIN YUKSELMIŞ :1hug:INSALLAH BOYLE DEVAM EDERSIN GUSEL GIDIYO SENDENDE EN YAKIN ZAMANDA GUSEL HABERI ALIRIZ INSALLAH

bademciklerim de ağrıyo bu sabah ondan mı ateş yüksek bilemiyorum.hayırlısı tatlım ya.düşsede farketmez önümüzdeki ay devam ederim nasip bu işlerr çok da kendimi kaptırmak istemiyorum ateşe.orda hangi doktora gidiyosun canım ben de devrekliyim

bu arada arkadaşlar ben hissettiğim belirtileri yazayım unutmadan aradan zaman geçince kalmaz aklımda kasıklarımda böyle küçük küçük hareketler hissettim öncegöz seyrılmesi gibi belimde ağrı ama çok fazla değil,gögüslerimde hiç ağrı yoktu sadece uçları çok hassastı öyle böyle değil, karnımda gaz vardı özellikle aksamları gaz hareketlerini hissediyordum yani, yumurtlamadan sonra akıntım yoktu regl günüme 3 gün kala akıntım az geldi beyaz renklıydi. siyah ped kullanmak en iyisi sanırım akıntı takibinde:) sonra yumurtlama donemı bıttıkten sonrada eklem yerlerımde kalçamda bileklerimde sancılar vardı sankı romatizma siyatik gibi,, bide kasık altımda yukarı dogru bır agrı oldu ama sadece 1 kere belki 2 , gögüs ucum kaşındı ama 1 veya 2 kere.... rüyamda da çoooook yemek gördüm:)) 4 gün üst üste hepsini de annem yapıyodu :)))nasıl yedim görmelıydınız :))))

bunun dışında hatırladığım aşka bir şey yoktu bide ateşimiz var tabi darısı hepinizin başına aklımdayken yazmak istedim hissettiğim zamanlar yazmadım çünkü bazen kendi kendimizi çok umutlandırıp sonra üzülüyoruz hamiş kalırsam hemen yazacağım dedim ..

hakkımızda hayırlısı olsun kızlar saglıkla kucağımıza alalım inşallah ve inşallah öncelikle çook uzun zamandır bekleyen yaş sınırı benım gibi yüksek olan( 34 yasındayım ) arkadaslara alllah tez zaman da versin diyorum öyle bir kayırma yapıyorum kızmayın biliyorsunuz ki bizim yaşımızda şartlar biraz daha zorlaşabiliyor kızmayın sakın olur mu ?.. ardından da diğer arkadaşlara hayırlısıyla bebeklerini sağlıklı şekilde tez zamanda kucaklarına almak nasip olsun diyorum..

Asmecim tekrar tebrikler alkisalkisalkis belirtileri paylaştığın için de çok teşekkürler a.s.. Ben de 34 yaşındayım, 3 yıldır uğraşıyorum, inşallah bu sene bitmeden gelir bebeğim. Sende veya eşinde bir problem var mıydı?

bademciklerim de ağrıyo bu sabah ondan mı ateş yüksek bilemiyorum.hayırlısı tatlım ya.düşsede farketmez önümüzdeki ay devam ederim nasip bu işlerr çok da kendimi kaptırmak istemiyorum ateşe.orda hangi doktora gidiyosun canım ben de devrekliyim

.haklısın cnm hayırlısı .cnm bende alaplılıyım karaelmas arastırmada ülkü bayar var ona gıdıyorum .ondan once belkı bılırsın ereglıde unlu bı doktor emın damgacı ona gıdıyordum.ulku hanıma basladım 2 aydır cnm

2 ekim - haydi bakalım en baştan tekrar :))) hayırlısı olsun
1. Gün--------------36.3 R
2. Gün--------------36.3 R
3. Gün--------------36.5 R (2 saat geç)
4. Gün--------------36.1 R
5. Gün--------------36.3 R
6. Gün--------------36.2 R
7. Gün--------------36.0***
8. Gün--------------36.3
9. Gün--------------36.2*** (monitör tek çizgi)
10.Gün--------------36.4.... (monitör tek çizgi)
11.Gün--------------36.3*** (monitör iki çizgi) şeffaf yapışkan az uzayan akıntı [preseed]
12.Gün--------------36.5.... (monitör iki çizgi)

.haklısın cnm hayırlısı .cnm bende alaplılıyım karaelmas arastırmada ülkü bayar var ona gıdıyorum .ondan once belkı bılırsın ereglıde unlu bı doktor emın damgacı ona gıdıyordum.ulku hanıma basladım 2 aydır cnm

bı arkadaş da hamiş de o da doktor arıyodu orda. ona soylıyım bakalım.emin damgacıyı duymuştum çok iyi bi doktormuş.ben de boludayım ama karabukde doktorum eşimin memleketi.oraya gidiyorum.ondan cok memnun kaldım.

2 ekim - haydi bakalım en baştan tekrar :))) hayırlısı olsun
1. Gün--------------36.3 R
2. Gün--------------36.3 R
3. Gün--------------36.5 R (2 saat geç)
4. Gün--------------36.1 R
5. Gün--------------36.3 R
6. Gün--------------36.2 R
7. Gün--------------36.0***
8. Gün--------------36.3
9. Gün--------------36.2*** (monitör tek çizgi)
10.Gün--------------36.4.... (monitör tek çizgi)
11.Gün--------------36.3*** (monitör iki çizgi) şeffaf yapışkan az uzayan akıntı [preseed]
12.Gün--------------36.5.... (monitör iki çizgi)

gunaydın canım fikfiklere devam yumurtan çatlamış bugun bence

günaydın kızlarr...
14. gün ateşim düştü
15. gün yumurtladım sanırım

19. gün 36.7
20. gün 36.4 bu düşüş 2. bir yumoş günü mü yoksa ekilme tarihim mi aceba?
21. gün 36.4
22. gün 36.7
23. gün 36.7
24. gün 36.8

benim adetim 2 aydır düzensiz programım 14 ekimi tarih verdi.yarın 25 günlük sirküse göre beklenmeyen adet günüm
ama ben 28 günlük periyosa göre 17 ekimi beklemeyi düşünüyorum

tabloma göre sizce hamiş olabilir miyim??

bı arkadaş da hamiş de o da doktor arıyodu orda. Ona soylıyım bakalım.emin damgacıyı duymuştum çok iyi bi doktormuş.ben de boludayım ama karabukde doktorum eşimin memleketi.oraya gidiyorum.ondan cok memnun kaldım.

dogrudur cnm bence ulku hnma gıtsın cunku kadın tek kelınmeyle harıka telefon edıyorum okadar hastası var hemen tanıyo sureklı yanınada gıtmıyorum cebını verdı ordan arıyorum ılaç verıcekse eczaneye gıdıyprum o soyluyo ılacı verıolar sonradan ya<zdırıyorymboyle bırı yanı tavsıyeederım

1.gün 36.1
2.gün 36.1
3.gün 36.2
4.gün 36.2
5.gün 36.1**** klomene başladım yumurta akıntısı ve sancısı oldu
6.gün 36.4**** normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
7.gün:36.3
8.gün.36.3
9.gün 36.1
10.gün 36.6*****
11.gün 36.7
12.gün 36.6
ben sanki 9.gün çatlamış değilmi

gunaydın canım fikfiklere devam yumurtan çatlamış bugun bence

günaydın forever, 0.2 derece yükselince bende öyle düşündüm ama monitöre göre henüz 2. aşamadayım, yani östrojen ve LH yüksek ama henüz pik yapmadı. Geçen ay hariç normalde yumurta çatladığında ateşim 36,7-36,8'e yükseliyor. bu ara havalardan biraz üşütmüş gibi de hissediyorum. ondan yüksek çıktı diye düşünüyorum.
sonuçta gün aşırı fik fik devam :))) çatladıysa bile kaçırmış olmayacağım..opuyorumnanaktan

1.gün 36.1
2.gün 36.1
3.gün 36.2
4.gün 36.2
6.gün 36.4**** normal saatten 45dk sonra ölçtüm uyanamadım saat 5 te ateşim 36.1
8.gün.36.3
9.gün 36.1
10.gün 36.6*****
11.gün 36.7
12.gün 36.6

günaydın loveli, gerçekten 9. gün çatlamış gibi gözüküyor ama çalışma az, keşke 9. ve 11. gün fik fik olsaydı, o zaman hamiş kalma ihtimalin bayağı yüksek olurdu. bugünü boş geçirmeyin bari

Günayyydııınn!! opuyorumnanaktan

1.7ekim - ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli günümün 1.günü)
2.8ekim- ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 2.gün)

3.9ekim- ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 3.gün)
4.10ekim-ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :)) (regli 4.gün)
5.11ekim-ölçmeye karar vermemiştim ölçmedim :))(regli 5.gün)
6.12ekim-36.7 ( reglimin son günü)
7.13ekim- 36.3

1.gün 36.1
2.gün 36.1
3.gün 36.2
4.gün 36.2
8.gün.36.3
9.gün 36.1
10.gün 36.6*****
11.gün 36.7*****
şimdi düzelttim bugün dr gideceğim bakalım ne diyecek

günaydın kızlarr...
14. gün ateşim düştü
15. gün yumurtladım sanırım

19. gün 36.7
20. gün 36.4 bu düşüş 2. bir yumoş günü mü yoksa ekilme tarihim mi aceba?
21. gün 36.4
22. gün 36.7
23. gün 36.7
24. gün 36.8

benim adetim 2 aydır düzensiz programım 14 ekimi tarih verdi.yarın 25 günlük sirküse göre beklenmeyen adet günüm
ama ben 28 günlük periyosa göre 17 ekimi beklemeyi düşünüyorum
tabloma göre sizce hamiş olabilir miyim??
o zaman yarın adet günü olabilir eğer öyleyse inşallah hamile olman yüksek olası opuyorumnanaktan

X