Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayyy yarabbim çatliciiimm
nolur nolur nolur yüzüme gül rabbim mübarek cuma güzel haberler alıyım

inşallah hamişsindir canımm.inşallah bu güzel haberi birde senden duyarız inşallahhhhhopuyorumnanaktan

ÇıÇEK YORUM YAPMYRSUN ARTIK TABLOMA:sinifsinif: :çok üzgünüm:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNn canım benim dün gece hep dua ettimmmmmmm her birniz içinnnn opuyorumnanaktan
saol canım

ATEŞİN SÜPERR KUŞUM MAŞALLAHHH KIZ İNŞALLAH GELİCEKSİN SENDEEEEEEEEEEEEEEEE delikafadulden
inşallah tatlım yaa

günaydın kıslarrrr
günaydın canımm nasılsın
evet canım 11.gun yumurtan çatlamış gıbı

gunaydın guluss maşallah tablona ateş gusel gıdıyo inşallah meleğin senlediropuyorumnanaktan

sizeeee sürprizimmmmmm varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM

superrrrrrrrrrrrr, cannimmmmmmmmmmm gozun aydin birtanem, allah saglikli hayirli bir sekilde kucagina almayida kismet estin insallah:teytey::teytey::teytey:

kızlar 2 saat kan testi yapabileceğim bir yer için yürüdüm ve yaptırdım . değer 249.35mlu çıktı hamişmişimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
ama daha çok küçükmüş :)))

zemuszemus

Asmecigim harikaaaaaa bir haber bu, hayatim gozun aydin, allah saglikli bir sekilde kucagina almayi kismet etsin:teytey::teytey:

senin tablonu yerim bennnn 12. gün çatlamış yumoşun bebekimm ateşinde maşallahh çok güzel gidiyorrr inşallah hiç düşmezz 8 ay bouncaaaaaaaaaaaa inşallahhhhhhhhh

superrrrrrrrrrrrr, cannimmmmmmmmmmm gozun aydin birtanem, allah saglikli hayirli bir sekilde kucagina almayida kismet estin insallah:teytey::teytey::teytey:

AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN canım benimmm AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
darısı zilerin başına inşallahhhhhhhhhhhhhhhh opuyorumnanaktan

gulussscugum senin atesin normalde dusuk oldugu icin digerleriyle kiyaslama, yani senin ates iyi gidiyor bende onun icin umutlandim zatenzemuszemus

pellycigim benimde de seninkiyle ayni gun olacak 30ekim yani insallah olmaz tabiikaydirigubbakcemile3 bu ay bende ilk defa bal tarcin corek otunu denedim fakat kasiklarimda belimde agrilar var bilmiyorum bu karisimi yedigim icin mi oluyor yoksa usuttum mu anlamadim.Neyse umarim iyi gelir ben dun aksam cift cigiyi yakaldim, tablomu bu aksam koyarim, suanda yanimda olcumlerim.opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

damla umut merhaba canim bu arada tabloyu duzenlemissin, son bir kac aydir biraz duzenim sasti ama sen yinde de beni 30 ekim olarak eklermsinopuyorumnanaktan tesekkurler canim

9. gün fik fik yapmadın mı?

canım çok iyi gidiyor 2 gün saonra test yaptır bence yada yarın yap en düşük ateşin 17 gün sonra yüksek hep ve şu an 31 günündesin bence 2 gün bekle bir idrar tahlili yap derim

ATEŞLı HAMıŞLER
ultlar.................09.01.09
melek_law.........10.01.09
turkugözlüm......10.01.09
kıvırcık...............14.01.09
sivaslı58............17.01.09
bukett................01.02.09
serdi..................06.02.09
mavikentli..........03.03.09
funda72.............12.03.09
serinus..............18.04.09
kestane.............21.04.09
cancer...............27.04.09
denizeliklim........28.04.09
rana.able............12.05.09
kadus.................12.05.09
ank.....................16.05.09
sevcangöksel.......25.05.09
anneolmaksitiyom......26.05.09
beyazgelincik............26.05.09
cimen.3....................29.05.09
goncagül_ce.............07.06.09
selkie.......................24.06.09
ezgim29....................06.07.09
mavidüşler.................06.07.09
zeynebimsilam..........17.08.09
gülay.30....................31.08.09
TIFF...........................31.08.09
xara..........................14.09.09
gulcangulcan.............15/.09.09
kamyas.....................05/10/09
cosmopoli..................06/10/09
çiçekçik....................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:
Asme........................13/10/09 :CüvCüv: :hooray:

]ATEŞÖLÇENLER..................[/B] beklenmeyen adet tarihi

renkly............12/ekim
ktg................12/ekim
kittycat...........13/ekim
dalia..............13/ekim
resmimis........13/ekim
sitaree...........14/ekim
forever_14......17/ekim
Tuba373........17/ekim
nevetna..........17/ekim
fstone............19/ekim
nila70............19/ekim
DamlaUmut....22/ekim
loveli..............25/ekim
pelly1............30/ekim
suhenza........30/ekim
saansli...............3/kasım
aabeyazmelek....5/kasım
Dark..................7/kasım
scuba
aymes
BurcuMucizeihtisam
ayşeyildirim
tlyvz
gelevera
muruvvet
hatunsultan
mirage1983
sekerkız67
Gulus_ss
arsivist
tuanam0225
ozlemimben
aslica
esemos
fersoy
naz3306
sincap_
seyyal

canım bizde 3 yıllık evliyiz evlendiğim ılk1.5 yıl korunuyordum sonrada eşim kıbrısa yerleşmek zorunda kaldı iş için 1.5 yılda ayrı geçti o zaman zarfında korunmadım ama görüşemedikte zaten görüştüğümüzdede korunduk temmuz-ortası da bende kıbrısa geldim temmuzda zaten yumurtlamam geçmişti bu ay da oldu sanırım yokmuş bir problem doktora filan gitmedik hiç bizimki biraraya gelememektendi biraz da bide sağlık sigortası yaptırmıştık hamileliği kapsaması için bir süre geçmesi gerekiyordu o yüzden tedbirli davranmıştık ..

umarım bu ay son tablon olur canım

valla bence yuksek ıhtımal canım hayırlısı

valla canımın içi sen de beni ağlattın herkesin gönlüne göre versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…