Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

Julia hoşgeldin çok geçmiş olsun dikkatli ol canım be özledik valla nasıl ikizler?Doktor kontrolün ne zaman?

slm kıslar nasılsınız bakalımm
ozlem yumuraların toplandımı canım

Umutcum hoşgeldin.Henüz toplanmadı yarın toplanır diye düşünüyorum 15 yumurta olmuş 16-17 mm büyüklüklerinde ama artık taşıyamıyoru ben çok sancım oluyor

Umutcum hoşgeldin.Henüz toplanmadı yarın toplanır diye düşünüyorum 15 yumurta olmuş 16-17 mm büyüklüklerinde ama artık taşıyamıyoru ben çok sancım oluyor
canım benımde 16 tane oluşmustu 150 unite puregonla demkki aynı tepkiyi vermiş yumurtalıklarımız:))))ayy canımm anlıorum senıı benım basım çatlayacak gibi agrıdı iğneleri vurduğum surece ve kemıklerım ağrıdı resmne sureklı ıshaldım kasık ağrısı dememe bıle gerek yok:)))ben lucrin kullnmadım aşılma dıye başlamıstık ya sen iğneleri 3.gunmu vurulmaya başlamıstın
tatlım buyuk ıhtımalle yarın çatlatma iğnesı olursun ve persembe toplanır iğne vurulduktan sonra daha çok kasık ağrın olacak ağrı kesici içebilirsin parol ama sadece hadi hayırlısı tatlım yaa haberdar et bizi hadii hayırlısı rabbom ol desın ınsallh..
umutcum hoşgeldin
nasılsın canım
naptın tüp bebek işini hangi aşamadasın

tatlım ıkı embriyom beklıo benıı donduruldu iştee aslında benım kurban bayramı tatlınde transfer ettırmek geçıo ıcımden ama dr bekleyın kendılığınden olabılır dedı şubat tatlıne bıraktı ama eğer olmazsa taa yaz tatılıne kadar deneyemeyemicem onuda ıstemıorum aslında sorup duruolar bebek yokmu dıye biran once bişeyler yapılsın ıstıorum ama tatil yok 15 gun gerekıo bı tedavı ıcın
sen naaptınn canımm yumoşlar catlamıss ohh ınsallh olmustur
julıacım hoşgeldınn yaa senın oğlan değilmiydı ıkısıde kızlarım demıssın sasırdım en son bırı kesın erkektı dığerı göstermemeişti ama erkek gibi demişti dr:)))

ama bende yumurtalama olmadı diyosun da ovulasyon testi ve kasık ağrılarım hatta akıntılarım oldu julıa ??? hep ateşimin düştüğü günlerde????

canım valla ben geçmişi detaylı hatırlamıorum arada girip okuduğum için ama tablona göre ateşin inişli çıkışlı yumurtlama olmamış gibi duruyor ama tablon işaretlediyse sorun yoktur. dediğim gibi sen 9 gün sonrsına bak artık :)

Umutcm değişti kız oldu bizimkiler :) 3D bakınca kesinleşti bu hafta şeker yüklemesi ve kontrolum olacak ama önce benim oğluşum ana sınıfna başlayacak onu alıştırayım da öyle randevu alacam :)Bence de daha fazla beklemeyin insan sabırsızlanıyor belki gerek kalmaz ama hayırlı zamanda bebişlerinizde gelsin di mi ama :)

Özlemcim inşallah hayırlısıyla transferinde tamamlanır da artık bebiş/ bebişlerinin haberini alırız :)

geçmiş olsun dilekleriniz için saolun kızlar ikiz hamilelik zormuş yaa,oğlumda bu kadar zorlanmamıştım ben,taşımak da zor şikayetleri de fazla,çok şükür iyiyiz ama belim kasıklarım o kadar çok ağrıyor ki,sürekli dinlenme pozisyonunda olmam lazım :) hiç bişey yapamıorum

Bende baştan beri 150 ünite oldu işte birtek dün 125 ünite yapıldı canım lucrini kullanmasaydım fazla büyüme yapabilirdi ve rezervim çok olduğu için hala lucrine devam ediyorum sürekli E2 tahlili yapılıyor ona göre doz ayarlaması oluyor bende hep ishalim zaten kolitim vardı şimdi iyice koptum millet kabızlıktan şikayetçi bende ishalden :))) ben lucrinle başladım adetin 21.günü onra adet oldum işte adetin 3. günü de puregona başladım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

welcome kız
öyle öpücük atıp kaçmakla olmaz
durumun nasıl iki kelime bişey yaz
bebiş iyimi

Bebişte bende iyiyiz canım...Kaç günden beri mide bulantısı ağrım yoktu ama bu sabah biraz adet ağrısı gibi ağrı hissettim...Hamile olmadan önce okumuştum...Heray adet zamanında böyle ağrı hissedilir diye ama doğrumudur bilmiyorum...Bugünde benim test günümdü 1 ay oldu test yapalım...Salı veyada çarşambada test sonuçlarımı öğrenmeye gideceğim...İnşallah sorunsuz çıkar...

iyi olmana sevindim umarım güzel haberler alırsın

merhaba hanımlar ben yeni üyeyim...
bende yaklaşık 2 aydır ateş ölçümü yapıyorum ...
siteniz seviyeli bu da çok hoşuma gitti...
bizde 1 senedir bebek istiyoruz ama olmuyor...
doktora gittik... bende bişey çıkadı hsg de temiz çok şükür..
ama eşimin sperm miktarı düşük çıktı doktor 1 ay sonra testi tekrar yaptırmamızı önerdi...
bende eşim için bitkisel bişeyler yapıyorum bide çinko ve E vitamini alıyor...
15 gün oldu bakalım neler değişmiş.....

umarım güzel sonuçlar alırsınız tunamine

inşallah canım...
zor bir süreçmiş...
ama tabiki değer...
artık eşimin yediğine içtiğine çok dikkat ediyorum ....
artık kışın domates biber patlıcan salatalık yemek yok...
hepsini şimdiden buzluğa koydum....
bu cuma adet günüm ama bu ay bişey olacağını sanmıyorum ..
doktor eşimin sperm miktarının az olduğunu söylediğinde moralim çok bozuldu...
psikolojide önemli tabi....
ama kafama takılan bişey var sperm testinden önce 3-4 günlük cinsel perhiz önermişti biz 10 gündür yapmamıştık..
test sonuçlarında sperm miktarının az olmasının nedeni bu olabilir mi acaba.....

olur tabi
3 gün olmasının sebebi spermler canlıdır daha ondan ,
10 gün uzun bir süre eşin bu 10 günde boşalmadıysa içerde spermler ölür ,
bence tekrarlayın testi test hatalı bence

olur tabi
3 gün olmasının sebebi spermler canlıdır daha ondan ,
10 gün uzun bir süre eşin bu 10 günde boşalmadıysa içerde spermler ölür ,
bence tekrarlayın testi test hatalı bence

canım benimde zaten sürekli aklımda o konu...
bi ferahladım şimdi....
sen hamilemisin canım...
ne zamandır bebek istiyordunuz.....

tunamine canım
lovelinin dediği gibi
10 gün çok uzun bir zaman
sperm sayısınıda hareketliliğini etkiler
bence siz testi tekrarlayın
umarım 2.test normal çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…