Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kızlar kan testini verdim bugün sonucu 2 saat sonra laırsınız dediler ama laboratuar da bir sorun çıkmış yarın vericeklermiş eşimede dişim ağrıyo ondan doktora gittim dedim yoksa o kendini hemen heveslendirir off aşkımında 15 doğum günü işh iyi hberler veririm off off çok heyecanlıyım zaten bu ay olursa ve kızmda olursa ismi eylül olucak ama içimden bir ses hamilesin diyo ve hala da adet olmadım :)) opuyorumnanaktan

canım sende hamile imişsin..
Allah kolaylıklar versin....
darısı başımıza inşallah....
ben hep ikizlerim olsun istemişimdir....:)))

kızlar günaydın :))
az önce doktorum aradı kan testi yaptırdığımın haberini almış bugün saat 11 e randevu verdi baklım sonuçları alıcaz dua edin hala bnm ki gelmedi galba hamileyim bugün 6.gün :))

kızlar günaydın :))
az önce doktorum aradı kan testi yaptırdığımın haberini almış bugün saat 11 e randevu verdi baklım sonuçları alıcaz dua edin hala bnm ki gelmedi galba hamileyim bugün 6.gün :))

canım hadi hayırlısı olsun
güzel haberlerini bekliyoz

şuanda hastanedym ve birazdan yere düşüe bilirim ilk hberi sizlerle paylaşıcam şu 3 g hızı çok iyi bişi oldu ya kızlar lütfen dua edn lütfenn

ya doktor en iyi arkadaşımın kardeşi :) bn arkadşıma hbr verimştim o söylmiştir heralde

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: VEEE BANA BEBİŞ GELİYO HAMİLEYMİŞİM AY ÇOK MUTLUYUMM :) :lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:

:lepi: :lepi::lepi: :lepi::lepi: :lepi::lepi: :lepi::lepi: :lepi::lepi: KIZLAR EYLÜLÜM GELİYOOO UMARIM KIZDIR İANANAMIYORUM :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: BU DUYGU NASIL ANLATILIR BİLEMİYORUM AMA ÇOK HEYCANLIYIM

Allah herkese nasip etsin herkesin duası kabul olsun anlatılamıcak bir duygu sevinçten yerimde duramıyorumm

:lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: :lepi: VEEE BANA BEBİŞ GELİYO HAMİLEYMİŞİM AY ÇOK MUTLUYUMM :) :lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi::lepi:
hayırlı olsun guzelgun bizim içinde dua et ALLAH sağsalim kucagına almayı nasıp etsın darısı biz dileyenlerin başına AMİNNNN:Saruboceq:

hayırlı olsun guzelgun bizim içinde dua et ALLAH sağsalim kucagına almayı nasıp etsın darısı biz dileyenlerin başına AMİNNNN:Saruboceq:

AMİN AMİN AY ANLATAMIYORUM ÇOK MUTLUYUM ELİM AYAĞIM BUZ KESTİ :CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv: YANİ ÇOK FARKLI KARNIN İÇİNDE BİR TANE BNDEN BİR PARÇA OLDU

X