Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

klomen aslında riskli bir ilaç o yüzden doktorlar takip ediyor çatlama var mı yok mu diye ,olmazsa biliorsunuz kisti biz yapmış oluyoruz yok yere .benim doktorum hala ikizleri başına ben sardım diye üzülüyor :) ama ikiz kızlara da seviniyor bir yandan :)

ya test te 10 dkika bklyn yazıyo da kaç dakika beklymm 2 testide kullndım :) dua edn kızlar

güzel gün testtegebelik varsa bu gün için hemen belirir zaten beklemene bile gerek kalmaz merak etme :)

ya birinde 2 çizgi çıktı birinde 1 tane ufff bu testlerde kafayı yemişler ikiside çok belirgin

busecan resim mi yükledin göremedim ben?

evet yüklemiyo grafik 27-28-29-30 gün çekti şimdi dpo 5. gün de yazıyo of sanırım olmadı bu ay biz zaten 25. gün çalıştık çok önce çalışmışız bu ayda olmadı sanırım kan testi de vermedne direk regl getirteyim bende erkenden zaten çok sarktı ya regl offf offf 1 hafta attı yaa 1 haftada gelmesi 2 hafta

hemen git kan testi yaptır bekleme bile,kafan karışmasın kesin sonuçç al

o zmana grafiğine göre bekle bakalım daha 9 günün var sonra durumuna bakalım,çok uzun bir süreç

ya kendi doktorumamı gitsem bi telfnla arıyım boş vakti varsa gidiym ayy ağlamaklı bi durumum var kendimi zor tutuyorum puff

doktora da gitsen senden kan testi isteyecektir ultrasonda bişey görünmez,sen önce kanına baktır,kesinleştir sonucunu negatif çıkarsa gidersin,pozitifle de haber veririsin o sana şu zaman gel der zaten.

ben bir kahvaltı yapayım geleyim kızlar görüşrürz inş güzel haberlerinizi okurum :)

doktora da gitsen senden kan testi isteyecektir ultrasonda bişey görünmez,sen önce kanına baktır,kesinleştir sonucunu negatif çıkarsa gidersin,pozitifle de haber veririsin o sana şu zaman gel der zaten.

tamam o zamn ben eşime haber veriyim birazdan çıkarım off çok heyecanlıyım bn giyiniyim yaaeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

ölücem yaa offf hadi kızlar iyi günler umarım iyi sonuç vririm sizlere

ayyyy düştünmü geçmiş olsun canım.....Allah korumuş valla

o zmana grafiğine göre bekle bakalım daha 9 günün var sonra durumuna bakalım,çok uzun bir süreç

ama bende yumurtalama olmadı diyosun da ovulasyon testi ve kasık ağrılarım hatta akıntılarım oldu julıa ??? hep ateşimin düştüğü günlerde????

3.gün…36.3…………..30 Ağustos….regl
4.gün…*****…………..31 Ağustos….regl--ölçemedim
5.gün…36.5…………..1 Eylül
6.gün…36.3…………..2 Eylül.... Şeniz
7.gün…36.4…………..3 Eylül
8.gün…36.4…………..4 Eylül.... Şeniz
9.gün…36.6…………..5 Eylül
10.gün…36.6…………..6 Eylül....Şeniz
11.gün…36.7…………..7 Eylül
12.gün…36.9…………..8 Eylül....Şeniz
13.gün…36.8…………..9 Eylül
13.gün…*****…………..10 Eylül.... ölçemedim
14.gün…*****…………..11 Eylül.... ölçemedim
15.gün…*****…………..12 Eylül.... ölçemedim
16.gün…36.7…………..13 Eylül
:ecrin_bebek:

[30368d Ovulation Charts

günaydın kızlarr..

inşallah 156 bhcg sonucu ile gelirsin sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile3

canım klomen julianında dediği gibi riskli bir ilaç
ben 4 kere kontrole gittim
sağolsun benim doktorum süper ilgili maşşallah
adam hiç riske atmadı bir tanesi kendiliğinden çatlamasına rağmen
diğeri için çatlatma iğnesi yaptırttı
bencede sen değiştir doktorunu kontrol etmeden olmaz

ronya senin dr tavsiyelerinde dr beyi bulamadım ben ??? zaten ona gitcem bende inşş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…