Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

KIZLAR YAAAAAAAAAAAAAAA

ŞUNA BAKIN

2e6ba4 Ovulation Charts

AMA HİÇ KARIN AĞRISI FALAN YOK BENDE ,GECE BİRAZ ÜŞÜMÜŞÜM ACABA ONDAN BÖYLE ÇIKMIŞ OLABİLİR Mİ????İNŞALLAH OLMAM..

Canım bu dil altından ölçülüp çıkan dereceyi üşüsende pişsende hasta olsanda etkilemiyormuş...

Yuppi bana arkadaş geliyor...Hamilesin canım işte...Arkadaşların dediği gibi hamile olmasan o çizgi hiç çıkmaz...İdrarla uğraşma imkanın varsa hemen kan testi yaptır canım...

kızlar nasılsınız
bugün gün boyu internettimiz yoktu büroda
bir ara geldi şöyle bir baktım tekrar gitti
kızlar ben adet oldum perşembe günü doktora gidiyom
eşimde yarın sperm testi yaptırıyor bakalım inşallah güzel haberlerle geliriz
lightlife canım umarım hamilesindir ancak 10 dakikadan sonra testlere bakma bile
benim 3 saat sonra hep pozitif çıkıyor ama doğru değil
ama inşallah sen hamilesindirde o çift çizgiiyi 10 saniye içinde görürsün :Saruboceq:
duruşah sabırsız hatun sen varya klava:
dur bakalım ateşinde düşcek yumurtlucaksında az kaldı sabır
canım sen bu ay herhalde klomen kullanmadın doğrumu :bbo:

biliyorum ronyacım o yüzden ümitlenmiyorum hiç.. zaten yakında kesin sonuç adetle belli olur :)
welcomecim inan sana arkadaş olmak isterdim ama bu benim elimde değil kuşum yaaa boshayallersmile

biliyorum ronyacım o yüzden ümitlenmiyorum hiç.. zaten yakında kesin sonuç adetle belli olur :)
welcomecim inan sana arkadaş olmak isterdim ama bu benim elimde değil kuşum yaaa boshayallersmile

lightlife canım hamile olabilirsin ama 3 saat sonra çıkan test güvenilir değil
söylemek istedğim o aslında

yok güzelim bu ay hiç bişey kullanmadım bal polen dışında:))o yüzden diyorum belki yumurta olmayacak diye:))

canım dualarımız seninle olacak:Saruboceq::Saruboceq:

aramızda yeni ahmi mi var ben mi yalnış anladım ?

g.erkl kullanıcısından alıntı
KIZLAR YAAAAAAAAAAAAAAA

ŞUNA BAKIN

2e6ba4 Ovulation Charts

AMA HİÇ KARIN AĞRISI FALAN YOK BENDE ,GECE BİRAZ ÜŞÜMÜŞÜM ACABA ONDAN BÖYLE ÇIKMIŞ OLABİLİR Mİ????İNŞALLAH OLMAM..

ya hemn panik olma üşüttüm diyosun belki ondandır iyi düşün iyi olsun

tatlım umarım güzel haberlerini alırız dua ede ede gidin pozitif enerjiler çok işe yarar unutma umarım iyi hber alırız yaa

sevgili güzelgün ve serpil
güzel dilekleriniz için teşekkürler
Rabbim herkesin gönlündekini versin

dilerim herşey yolunda gider :Saruboceq:

selam kızlar
rahim kontrolu negatif diyor :) yani şöyle söyliyim parmağım zar zor değdi bilyeye :) hatta bulamıcaktım yanlış yöne gitmişim u dönüşü yapınca buldum ama baya ilerde ama var yani.

bu arada bilyeye değiyo ama yumurtlaman önce yapmıştım ozaman bilye daha sert ve yakındı. farkedermi kızlar :) bilmiyorumkismile zorla kendimi hamile çıkartıcam heee

selam kızlar
rahim kontrolu negatif diyor :) yani şöyle söyliyim parmağım zar zor değdi bilyeye :) hatta bulamıcaktım yanlış yöne gitmişim u dönüşü yapınca buldum ama baya ilerde ama var yani.

kızlar nedir o bilye
bunuda yeni duyuyom kafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…