Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

17 ağs 4.gün: 36.3
18 ağs 5.gün: 36.4
19 ağs 6.gün: 36.6
20 ağs 7.gün: 36.6
21 ağs 8.gün: 36.5 :hulya:
22 ağs 9.gün: 36.8
23 ağs 10.gün: 36.7 :hulya:
24 ağs 11.gün: 36.8 :hulya:

kızlar tablom çok erken yumurtladım sanırım neden oldu acaba ?

:))))) inşallahh canım doğrudur cep telefonundan çeksene :)))))))9

bence yumurtlamadın sen daha güzelim

canım bence daha yumurtlamadın sen

inşallah hayırlısı ile bebişim bana gelmiştir artık canım yaa.. ama yaşadığım hayal kırıklıkları bu testin pozitif olmayacağını ümitlenmememi söylüyor. Eniyisi bekleyip göreceğiz kızlar. sengözlerimebaksanab

kız duru hepsi içeri gitcek değil dışarı çıkanda oluyor ne olmuş yanı oolmazmıbilmiyorumkismile
kız benim demek istediğim şeyy yaaa.yani rahim ağzı sert kapalı olduğu için spermleri almıyo içeriye...hepsi geri geliyo...buda demek oluyoki bu günlerde yapılması anlamsız...önce rahim ağzının yumuşayıp açılması gerekiyoki spermler içeri dalsın:)))

canımcım ben bu ay ilk defa klomen ve çatlatma iğnesi kullandım. oyüzden erken çatlamış olabilir. normalde 30 günde adet olduğum için daha adet günüme var diyorum. 2 gün sonra mı adet olmalıyım? nasıl anadın duruşahçım?

evet sen 2 gün sonra regl olman gerekyo...yumurtanın çatladığı güne 14 eklersen adet olacağın tarih çıkar ortaya

rahim ağzının sert veya yumuşak olması nasıl anlaşılıyor ki :uhm: bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…