Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

nihal çok farklı oldu senin tablon....ama yükselmesi iyi bir gelişme...devamını diliyorum tatlım:kedi:

dur bakalım belki geç olcak bu ay durucum sende lekelenme uzun oldu neden dr gitmiyorsun kı takıbe alsın

dur bakalım belki geç olcak bu ay durucum sende lekelenme uzun oldu neden dr gitmiyorsun kı takıbe alsın
valla güzelim ben ilçedeyim...doktorum konyada...ve o kadar yoğunki sabah gitsem akşama zor görünürüm...o yüzden hiç gitmeyi düşünmedim...birde ramazan olunca gözüm kesmedi hiç

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

Kızlar ben akşam rüyamda hamile iken adet olduğumu gördüm yani çamaşırım kıpkırmızıydı...Rüyadan hiçte etkilenmedim ama varmıdır bir yorumu...

valla güzelim ben ilçedeyim...doktorum konyada...ve o kadar yoğunki sabah gitsem akşama zor görünürüm...o yüzden hiç gitmeyi düşünmedim...birde ramazan olunca gözüm kesmedi hiç

hayırlısı olsun durucum bekleyelim bakalım geç olcak belki
geç olsun güç olmasın cnm opuyorumnanaktan

slm kızlar.bısı sorcaktım yaa ben gecen gun yazmıstım buraya.ben 25 gunde regl oluyorum.yumurtam 18. gun catlıyor dıye.bugun dr. a gıttım.14. gunum olmasına ragmen sagda bırkactane 7-8 mm yumurtalar varmıs.solda bısı yok dedı.yaa 14. gunum hala 7mm falan.adetten 1 hafta once progesteron testı yaptr dedı.bu ne anlama gelıyor.benım yumurtam gelısmıyormu.18.gune kadar gelısır mı.ama yınede luteal faz eksıklıgı var sanırım.ve bu da kısırlıga neden olurmus.bılgısı olan varmı.ronyada daha gelmemıs

1.gün...........31 temm ..........37.1 regl
2gün............1 ..ağust ..........37.0 regl
3gün............2 ...ağust .........36.7 regl (bitti)
4gün............3 ağust............ 36.8 çalışma
5gün............4 ağust............ 36.7 çalışma
6.gün...........5 ağst...............36.9
7.gün...........6 ağst...............36.8 çalışma
8.gün...........7 ağst...............36.8
9.gün...........8 ağust.............36.8
10.gün.........9 ağust.............36.9 çalışma
11.gün.........10ağst..............36.8
12.gün.........11ağst..............36.9çalışma
13.gün.........12ağst..............37.0
14.gün.........13ağst..............37.2 çalışma.. ( 2saat geç ölçüldü
15.gün.........14ağst..............37.1 (geç ölçüldü)
16gün..........15ağst..............37.1
17.gün.........16ağst..............36.7
18.gün.........17ağst.................- - -
19.gün……..18.ağst……....37.0
20.gün…….19ağst….…….37.2çalışma geç ölçüldü 1saat
21.gün…….20ağst………..37.1
22.gün…...21ağst…………37.1çalışma
23.gün…...22agst………....37.0
24.gün…...23ağst………....37.0
25.gün…...24ağst…………37.0
26.gün…...25ağst…………37.0
günaydın arkadaşlar...benim bu ateş hep sabit duruyo
acaba olmadımı bu ay yine regil olacağım için mi ateşim sabit yüksekmafoldumben

mrb canım benim bildiğim rüyada kan görmek rüyayı bozar yani rüyan çıkmaz...

benim tabloda çizgiyi dün 16. güne çekmişti, bugün girdiğim değere göre 17. güne aldı ovulasyonu.
girdiğim değere göre değişmiş öyle yazdı bi de

kaçla kaç arasında olması gerek bundan sonra benim ateşimin?
kaça düşerse bebek yok denir?

kafam karıştı benim :/

306386 Ovulation Charts

canım biliyorsun ki yumurta 18 20 22 mm çatlıyor seninki 7 mm de ise bu ay yumurtlaman gerçekleşmeyeck analmına geliyor galiba bazı kadınlar bazı aylarda yumurtlama olmazmış ama normal adet olurmuş canım tavsiyem dr kontrolleriyle yumurta takibi yaptırcanım kolmenle istenilen boyuta gerlir yumurtan canım

sultancığım hamile olabilirsin..ateşin o yüzden yüksek ve sabit olabilir

sabitlenne arakadşlar hamile çıktı hep darısı senin başına ateşin maşallhh gayet güzel

pekı kızlar hep klomen kullanmam mı gerek.kalıcı tedavısı olmazmı bunun.esımdede sorun var.morfolojı % 2.ben ne zaman kullanayım kı klomen.varıkoselden amelıyat oldu 1.5 ay once.degerlerın duzelmesını beklıyoruz.ne yapıcam ben yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…