Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

ayyy canım hadi gözün aydın....yarın sabah idrarınla tekrarla mutlaka..ama hamilesin...ateş tablonu koysana bir daha

duruşahçım bugün ilk idrarla yaptım zaten adetim geçsin öyle tekrarlayım yoksa ben bu gidişle 20 tane falan test kullanırım :roflol: pozitifmi negatifmi diyerekten ヅ

KIZLAR ARANIZDA PROGESTAN KULLANAN OLDUMU O HAPI İÇTİKTEN KAÇ GÜN SONRA ADET OLMAK LAZIM ACEPPP bilmiyorumkismilekafamçokkarıştı

KIZ BENİM ATEŞ BÜLE OLSA HAMİLEYİM DERİM ATEŞLİ HATUNSUN MAŞALLAH BENİM İNŞ.TEZ ZAMANDA DÜŞERDE ÇATLATIRSIN BİDAHA Kİ AY BİZİopuyorumnanaktan
daha yumurtlama olmadıki hamileyim diyeyim canım benim...inşallah bugünlerde bekiyorum...tabii bir aksilik olmazsa...belkide yumurtam yoktur...çatlamayacaktır..ne bileyim:)))

lightlife bak dediğim tablo bu

14.36,5+
15.36,3+ ovulasyon testi pozitif (gülen yüzü gördüm)
16.36,4+
17.36,5+
18.36,5
19.36,3+
20.36,5
21.36,6
22.36.8
23.36.8
24.36,8
25.36,7
26.36,7
27.37
28.36,9
29.37
30.37,1
31.37 " 3 saat sonra silik çizgi çıktı "
32.37
33.37 "hemen silik çizgi.." kan sonucum 168,2

daha yumurtlama olmadıki hamileyim diyeyim canım benim...inşallah bugünlerde bekiyorum...tabii bir aksilik olmazsa...belkide yumurtam yoktur...çatlamayacaktır..ne bileyim:)))

ÇATLARSIN İNŞ.KUZUCUM DİĞER AYLARDA ÇATLADIYSAN ÇATLARSIN İNŞ.İNŞ.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Karamsarlık yapmayalım ama de mi :)) Vardır, çatlayacaktır, çalışmalar olacaktır ve..... :CüvCüv:

şu anda kaç ateşin...her gün bu saatlerde ölçmüşsen yinede brazbiraz belli eder kendini...ben akşamdan ölçtüğüm ateşle sabah kaç çıkacağını az çok tahmin edebiliyorum

şuan 36,7.genelde böyle oluyor gündüz 36,8 falan.kısmet bakalım beklemek ne zor yaw

iftardan sonra yapayım. Akşam yapacaktımda henüz erken dedim yapmadım.adet tarihim 30 ağustos aslında.
ama nasıl olur ya senin ovulasyona göre 2 gün sonra regl olman gerekyo...senin söylediğine göre daha 6 gün var...o zaman erken çatlamış senin yumurta canım...neyse sen akşam kurcala oraları burayada yaz...akşam bakacam ha merak ederim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…