Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

1.gün…..36.6…………..12ağustos…regl
2.gün…..36.8…………..13ağustos…regl
3.gün…..36.8…………..14ağustos…leke

kızlar günaydın...
ya ben regl olmama rağmen ısım düşmedi bugün yine 36.8 çıktı
neyin nesi acaba bu

HADİ YA BELKİDE BEBİŞİN VARDIR ÜSTÜNE GÖRMEDİR.İSTERSEN Bİ KAN TESTİ YAPTIR..REGL NASILDI HER AYKİ GİBİ NORMALMİYDİ.
BİTEK BENİM ATEŞİM ARTMIYOR NEDENSE HEP 34 CİVARI 36 BİLE OLMADI BENDE BIRAKTIM ÖLÇMEYİ YUMURTLAMA DÖNEMİMDE BİLE AYNIYDI YA :çok üzgünüm: SANIRIM BENİM BU AY OLMAYACAK MİLLETİN 36 - 37 YE KADAR ÇIKIYOR :a015:

[sıze=3]1.gün…..36.6…………..12ağustos…regl[/sıze]
[sıze=3]2.gün…..36.8…………..13ağustos…regl[/sıze]

ayy cnm ya umutlandırmak istemem ama bi kan testi yaptırsan.

Peki ne zaman ve nasıl ölçüyorsun ateşini koltukaltındanmı

HADİ YA BELKİDE BEBİŞİN VARDIR ÜSTÜNE GÖRMEDİR.İSTERSEN Bİ KAN TESTİ YAPTIR..REGL NASILDI HER AYKİ GİBİ NORMALMİYDİ.
BİTEK BENİM ATEŞİM ARTMIYOR NEDENSE HEP 34 CİVARI 36 BİLE OLMADI BENDE BIRAKTIM ÖLÇMEYİ YUMURTLAMA DÖNEMİMDE BİLE AYNIYDI YA :çok üzgünüm: SANIRIM BENİM BU AY OLMAYACAK MİLLETİN 36 - 37 YE KADAR ÇIKIYOR :a015:
ne bileyim güzelim...kan testim 8 çıkmıştı...sonra regl başladı...ama geçen ay regl olduğum gün 36.5 çıktı...sonra 36.3-36.4 lerde oynadı hep...ama bu kez 36.8de takılı kaldı....reglimde daha az ve kısa sürecek ssanki...günde 1 pet bile kirletmedim

huuuuuuuuuuuuu hu kimsecikler yok muuuu

duruşah burdayım tatlım

kızlar günaydın...
ya ben regl olmama rağmen ısım düşmedi bugün yine 36.8 çıktı
neyin nesi acaba bu

allah allah ama sen kan testi yaptırmıştın değilmi kanda yanlış çıkmasına imkan yok seni üzmek istemiyorum ama bazı kızlarım ateşi yüksekken adet olduklarıda oluyormuş yada yerleşme diyorlar öyle bir şeyde olabilir şimdi adetin kesildimi tatlım bence sen bir doktora git

duruşah burdayım tatlım

allah allah ama sen kan testi yaptırmıştın değilmi kanda yanlış çıkmasına imkan yok seni üzmek istemiyorum ama bazı kızlarım ateşi yüksekken adet olduklarıda oluyormuş yada yerleşme diyorlar öyle bir şeyde olabilir şimdi adetin kesildimi tatlım bence sen bir doktora git
yok canım ümitli değilim zaten...sonnuçta regl oldum...belkide havalardan böyledir yaaa.....sen nasılsın nasıl gidior....

zeynep nasılsın güzelim...iyisin değil mi??aman sakin ol güzelim...sakın stres yapma tamammı şekerrr

canım bügün yine yaptım test dünkünden birazdaha belirgindi çok dikkatli bakınca çok silik pembe
yaaa hamilemiyim sizce daha çok erken bugün 6. günüm ama çok heycanlıyımsempatiksalakcinni

canım bügün yine yaptım test dünkünden birazdaha belirgindi çok dikkatli bakınca çok silik pembe
yaaa hamilemiyim sizce daha çok erken bugün 6. günüm ama çok heycanlıyımsempatiksalakcinni

EE POZİTİF ÇIKMIŞ CNM BUNUN BAŞKA ANLAMI OLURMU :CüvCüv:
6. GÜNÜM DERKEN :uhm:

1.gün…..36.6…………..12ağustos…regl
2.gün…..36.8…………..13ağustos…regl

canım tekrar bir kan tahlili yaptırsan ateşin yüksek geç döllenme olabilrmi acaba bir arkadşımızn kan tahlilerinde bile geç çıktı yanii yenilemende fayda var

ohhh ya düzeldi...serpilciğim sanada özel mesaj atmaya çalıştım olmadı...tamam pazartesi tekrar tahlil yaptıracağım

aaaaaaaa ne kadar güzel 6.günde belli oluyormuymuşki. sen tüp bebek yaptırmıştın değilmi. hadi allahım inşallah. bu arada kendine çok dikkat et. ne olur ne olmaz. yorma kendini sürekli yat dinlen. allah inşallah bebişin senledir.

AAA ATEŞİ DİL ALTINDAN MI ÖLÇMEK GEREKİYORR :uhm:

evet yamancım dil altından ölçüyorsun

yok canım ümitli değilim zaten...sonnuçta regl oldum...belkide havalardan böyledir yaaa.....sen nasılsın nasıl gidior....

sen yinede ateş tablona dikkat et bakalım julıa ve loveli ne diyecekler. inşallah bebiş vardır yerleşme kanamasıdır ne bileyim ben

X