Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

canım 22.gün olabilirmi ondan önceki günler uzayan akıntın varmı ağrın falan oldumu o gün kafamçokkarıştı
valla aslında bu ay sürekli kasık ağrısı çektim...soğan kürüde uyguladığım içinmi oldu bilmiyorum..uzayan akıntım 18,19 ve 20. günlerimde oldu

valla aslında bu ay sürekli kasık ağrısı çektim...soğan kürüde uyguladığım içinmi oldu bilmiyorum..uzayan akıntım 18,19 ve 20. günlerimde oldu

hayırlısı olsun canım kısmette varsa hiç tahmin etmedğimiz gün ve zamandada yumurtlama olur ve bebişler gelir :Saruboceq:

canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sana Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin

sağol canım darısı en kısa ve zamanda hayırlısıyla başına...

sağol bitanem inşallah Rabbim bu kez sağlıklı ve uzun ömürlüsünü en kısa zamanda nasip eder....

erkaymakçım çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla kucağına al bebeğini
kenidini yorma dinlen bol bol tamam mı
sağol canım benim.. seninki de baya büyümüştür ne çabuk geçmiş zaman :) değerim şimdilik iyi mi? yumurtlamam 17 haziranda olmuştu bugün 14 gün geçti sanırım. idrar testi yapmadım.

canım darısı sana bu topikteki ve isteyen herkese inşallah... umudunuzu kaybetmeden bolca dua edin...

Tebrik ederim canım...Kendini güzel kafanı dağatacak şekilde bişeylerle oyalan canım ki değerin yükselsin rahatça...

inşallah canım öpüyorum hepinizi... belki tekrar giremem şimdiden herkese teşekkürler.....olumunekankayizsmile

hayırşı olsun canım rabbim sağsalim kucağına almayıda nasip etsin inşallah

kızlar kan testi yaptırdım 1.20 negatif hayırlısı olmadı ama regl de gelmedi henüz perşembe sabah bitlise gidiyorum çarşambaya kadar yokum kendinize iyi bakın melekcim ronya ile haber gönderirim yeni adet tarihimi dr la konuştuk bugün temmuz tatille geçecek oyüzden kısmetse ağustosta mikro yapacağız hepinizi çok öpüyorum allaha emanet olun inşallah.

canım benim hayırlısı olsun bol bol dinlen inş gelicek bebişlerimiz

Allahım kucana aldığın günleri göstersin inş sorunsuz bir şekilde meleğine kavuşursun dualarımız seninle tabrikleralkisalkisalkis

iyi tatiller özlemcim
evet erkaymak o 2 günde 2 katı çıkacak rahat ol yorma kendini dinlen tamama mı folik asit al başla o önemli

canım benim üzülme sakın haziran bize hayırlı gelmedi ne yapalım biraz kafanı dağıt özlemcim dualrım seninle microya bile gerek kalmayacak belki bebişin gelicek bak dediğim macunu yap en faydasını yavaş yavaş görüyorum kib sende Allaha emanet ol öptümmm

hiç üzülmedim hilalcim allahım içimi bilio allah razı olsun duaların için bende hepimize dua ediyorum sen ,ben,melek ve ronya kaldık eskilerden inşallah bizde hamiş olcaz allahım büyük macunu yapıcam bitlisten hakiki bal ve polen getircem gelirken

oooo süper işte benim arkadaşım bu pes etmiyoruz deniyecez bak göreceksin nasıl işe yarıyor :) ben görüyorum yavş yavaş melek ronya sen ben temmuz annesi olacaz artııııık :teytey: :sm_cool:

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

ronya..........................20 haziran................(ateş ölçme ,ovulosyon,preseed) BEKLEMEDE
özlemyalçınkaya.......28 haziran................(ateş ölçme ) BEKLEMEDE
g.erkl..........................3 temmuz...............(ateş ölçme )
japonica.....................4 temmuz................(ateş ölçme,preseed )
welcome...................10 temmuz................(ateş ölçme )
esragg.......................11temmuz.................(ateş ölçme)
mirage1983..............17 temmuz................(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
hilal24........................18 temmuz...............(macun )
aabeyazmelek...........21 temmuz..............(hiçbir şey)
heoz............................?????????
tuanat..........................??????
biozard.......................???????

LıSTEMıZıN MEDAR-I ıFTıHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMıŞLERı :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMıŞLERı :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NıSAN AYININ HAMıŞLERı :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMıŞLERı :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZıRAN AYININ HAMıŞLERı :CüvCüv:

hadi hamişler gelsin :teytey:boşmu geçicek yoksaa

AABEYAZMELEK nerdesin canım...Haziran ayının ilk hamişi çıktı...ERKAYMAK arkadaşımız...

Son düzenleme:
günaydın herkese...
erkaymak tebrik ederim canım ,inşallah sorunsuz hamilelik geçirirsin ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.
benim de bugün gelecem diyor kırmızılar, dünden beri çok sancım var ve bu sabah ateşim de düştü2e7426 Ovulation Charts

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…