Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

kizlar günaydin herkesee nbr ?

ben sadece fikir almak icin soruyorum ...ovulasyon kitleri kullanmaya basladim dün 14.günümdü ve aksama dogru ilk cizgiden daha koyu bir cizgiyi yakaladim,yani pozitif..

sabahda atesimi ölctüm 36.3 kisaca yazayim adetten sonra hep 36.5 ile 36.6 arasindaydi bu sabaha kadar...

ovulasyon testinde ikinci cizgiyi koyu gördükten 24 ile 48 saat sonra catlama olucaktir diyor..sizce bukadar erken catlarmi yumoslarim????
yani ates düsünce catlamis mi oluyor ???

bilen arkadaslara ricam , lütfen beni merakta birakmayinn...cokk sagolun kizlarrr

kızlar ben pazartesi gününe kadar yokum...kendinizze çooook iyi bakın...pazar günü adet olmam gerek...inşallah olmam...

ben sadece fikir almak icin soruyorum ...ovulasyon kitleri kullanmaya basladim dün 14.günümdü ve aksama dogru ilk cizgiden daha koyu bir cizgiyi yakaladim,yani pozitif..

sabahda atesimi ölctüm 36.3 kisaca yazayim adetten sonra hep 36.5 ile 36.6 arasindaydi bu sabaha kadar...

ovulasyon testinde ikinci cizgiyi koyu gördükten 24 ile 48 saat sonra catlama olucaktir diyor..sizce bukadar erken catlarmi yumoslarim????

bilen arkadaslara ricam , lütfen beni merakta birakmayinn...cokk sagolun kizlarrr

kopkoyu çizgiyi gördükten sonra 24-48 saat sonra çatlar diyorlar ama, geçen ay ben koyu çizgiyi yakaladığım günün akşamı çok sancım oldu sanırım o gün çatladı. ama bu sabah ateşinin düşük olması daha çatlama olmadı demek. yarına birden fırlar ateşin, o yüzden bu akşamı muhakkak değerlendir canım.

kopkoyu çizgiyi gördükten sonra 24-48 saat sonra çatlar diyorlar ama, geçen ay ben koyu çizgiyi yakaladığım günün akşamı çok sancım oldu sanırım o gün çatladı. ama bu sabah ateşinin düşük olması daha çatlama olmadı demek. yarına birden fırlar ateşin, o yüzden bu akşamı muhakkak değerlendir canım.

tesekkürler cvbin icin japonicacim...daha catlamadiimi demek ,hmm ben bir türlü ögreniyorum bu ates isini yaa :)

bende sandimki ates düsünce yumurta catliyor bitiyorr...evet ozaman bu aksamda is basa düstü hehe

tesekkürler cvbin icin japonicacim...daha catlamadiimi demek ,hmm ben bir türlü ögreniyorum bu ates isini yaa :)

bende sandimki ates düsünce yumurta catliyor bitiyorr...evet ozaman bu aksamda is basa düstü hehe

yumurta çatladığı zaman ısı 0,2-0,5 arası artar, çatlamadan önce ise gene bu aralıkta düşer, ov. testi de pozitifmiş madem, bugün çatlar ve ateşin yarına 36,6 civarına çıkar tekrar. asıl önemli günün bugün canım, haydee başarılar sana, sen bari tuttur şu bebişiiii

günaydın herkese...
erkaymak tebrik ederim canım ,inşallah sorunsuz hamilelik geçirirsin ve sağlıkla bebeğini kucağına alırsın.
benim de bugün gelecem diyor kırmızılar, dünden beri çok sancım var ve bu sabah ateşim de düştü2e7426 Ovulation Charts

canım yerleşme düşüşü olabilir hem kendini salma bekleyip görücez bakalım yarın yükselicekmi

esracım senin ateşin benim ateşime çok benziyor benim yumurtam 14. günü çatlar 36.2 olur sonra 15.gün 36.3 16.gün 36.5 17.gün 36.6 diye yükselir ovulasyon testimde 14. günü koyu gösterir bu demek oluyorki yumurtan çatlamış esra koyul işe :) anlatabildimmi canım koyu çizgiyi gördüğün zaman başlayın çalışmalara yani erken değil tam zamanında yumurtan çatlamış canım

busecim yarınki ateşine göre karar verelim bence çatlayıp çatlamadığını 13. gün olması için sonraki 3 gün yüksek seyretmesi gerek senin adet 28 günde bir miydi?

4 temmuzda adet olacağım.ateş ölçme,soğan kürü ve yakı...haaa birde ayrıca rahim filmi:KK1:

ekliyorum seni ama haber vermemezlik yapma silerim yoksa söylüyeyim şimdiden ...

ard arda vericez inş. haberleri melekcim hadi inş. bak heyecanlandım delikafadulden

Allah sendende razı olsun özlemcim kulun kula ettiği dua kabul olur amiiin inş.

rica ederim canım ümitlendirmek istemem ama belkide bebişin seninledir kasık bel ağrısı hayırlıdır inş.

rahim filminden 1 ay sonra hamile kalbilirsn çünkü rahim filminden sonra bir çok arkadaşım hemen ardından hamile kaldı senin sorunu ne

inşallah hilalcım..

selam kızlar ALLAHIMA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ kan değerim bugün 58.26 çıktı. galiba hamileyim. :emir_bebek: doktor daha çok yeni dedi dua edin inşallah sağlıklı bi şekilde devam eder.

hikayemi bilmeyenlere...
ben nerdeyse 3yıllık evliyim. daha önceleri saymazsak eylülden beri bebişimizi bekledik.. biraz sperm hareket problemimiz vardı. ama doktorlar normal yolla deneyin diyordu. geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum olmamıştı. artık umudumu yitirmiştim ama en büyük duam RABBİ HABLİ MİNLEDÜNKE ZÜRRİYYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUD DUA (Rabbim bana katından tertemiz bir çocuk bağışla şüphesizki sen duaları işitensin..) bu Ayeti her zaman okudum. ve bu ay ailem bizde kaldığından nasılsa olmaz diyordum yani hiç olsun diye kendimi kasmamıştım ve hiiç belirti hissetmedim
ayrıca kızlar ateşimi ölçtüm ve 20.güne kadar ateşim hep 36.4tü o gün yumurtam 21mm idi. doktor her an çatlayabilir dedi ve gece ovulasyon testim kıpkırmızı çıktı 1gün sonraki sabah çalışma oldu ve bi daha da olmadı. dedim ya bu ay olsun diye kasmadım yatılı misafirim olunca.. ve her gün ateşim 36.5 çıktı bugün dahil. ben aslında bugün ateşim yükselmedi yumurtam çatlamadı diye gitmiştim Rabbim nasip etti bu mutluluğu...
kızlar bi de ben bu ay ilk defa PRESEED kullandım. Rabbim onu da vesile kılmış olabilir...
ateşi kafanıza takmayın benim sadece 1derece yükseldi ve hep sabitti. herkeste farklı oluyor. belirtilere de takılmayın bolca dua edin... kızlar biz tatile çıkıyoruz. nete pek giremem inşallah herkes hep güzel haberlerle gelir Allaha emanet olun... bana da dua edin....opuyorumnanaktan

ay canım çok sevindim tebrik ederim degerin kat kat katlasınsın inşallah habersiz bırakma izi...

kızlar kan testi yaptırdım 1.20 negatif hayırlısı olmadı ama regl de gelmedi henüz perşembe sabah bitlise gidiyorum çarşambaya kadar yokum kendinize iyi bakın melekcim ronya ile haber gönderirim yeni adet tarihimi dr la konuştuk bugün temmuz tatille geçecek oyüzden kısmetse ağustosta mikro yapacağız hepinizi çok öpüyorum allaha emanet olun inşallah.

hayırlıs olsun özlemcim napalım tmmuz ayı listemiz taşar inşallah...

hiç üzülmedim hilalcim allahım içimi bilio allah razı olsun duaların için bende hepimize dua ediyorum sen ,ben,melek ve ronya kaldık eskilerden inşallah bizde hamiş olcaz allahım büyük macunu yapıcam bitlisten hakiki bal ve polen getircem gelirken

amin inşallah arkadaşım..

oooo süper işte benim arkadaşım bu pes etmiyoruz deniyecez bak göreceksin nasıl işe yarıyor :) ben görüyorum yavş yavaş melek ronya sen ben temmuz annesi olacaz artııııık :teytey: :sm_cool:

amin inşallah hilalcım canım benim..

canım hoşgeldin nasılsın özledik valla..

melekcim nasılsın?

geçmişteydim canım sende tatile çıkıyormuşsun iyi tatiller iyiyim sen nasılsın özlemcim..

naber kızlar nasılsınız

sagol emelim sen nasılsın yigenim nasıl
welcome evdeyim canım evimi toparlıyorum ya oyüzden dün giremedim ..

bende iyiyim melekcim şükürler olsun test 1,20 çıktı negatif hayırlısı değilmiş ama tedaviye karar verdik inşallah o iyi olacak evet yarın eşimin memleketine gidiyoruz çarşamba buradayım inşallah temmuzda listede kimse kalmasın inşallah ilk sen ve hilal inşallah ronyanın 1 tane var bende 1 yıllığım bekleriz sizi :) rabbim kimsenin kucağını boşbırakmasın inşallah

بِسْــــــــــــــــــــــمِاﷲِارَّحْمَنِارَّ حِيم

özlemyalçınkaya.........28 haziran..............(ateş ölçme ) BEKLEMEDE
japonica......................4 temmuz..............(ateş ölçme,preseed )
duruşah......................4 temmuz..............(ateş ölçme,sogan kürü)
welcome....................10 temmuz.............(ateş ölçme )
esragg.......................11 temmuz..............(ateş ölçme,ov.testi )
mirage1983................17 temmuz.............(ateş ölçme,klomen,sogan kürü )
hilal24...................... 18 temmuz..............(macun )
aabeyazmelek...........21 temmuz..............(hiçbir şey)
ronya.........................5 agostos...............(ateş ölçme,preseed )
heoz............................?????????
tuanat..........................??????
biozard.......................???????

LİSTEMİZİN MEDAR-I İFTİHARLARI..... :hooray:

ŞUBAT AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

sabırsız80 . .............:hooray: :CüvCüv: :dance:
ecrinece .................:hooray: :CüvCüv:
loveli .......................:hooray: :CüvCüv: :sm_cool:
tuba373 .................:hooray: :CüvCüv: :nazar: ::
eren sezen................ :hooray: :CüvCüv:

MART AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

Asenamm................................. :hooray: :CüvCüv:
buzma_vi ................................. :hooray: :CüvCüv:

NİSAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

pretty53 :........... :hooray: :CüvCüv: :
julia:................. .::hooray: :CüvCüv: hihoyyyt hayırlısıyla ikizlerimiz geliyor
zeytin1007............ :hooray: :CüvCüv:
has_bahçe.............:hooray::CüvCüv::
prensesss016.........:hooray::CüvCüv:

maşallah maşallah...

MAYIS AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

XTATLIKIZ...............:hooray::CüvCüv:
Dolunay...................:hooray: :CüvCüv: hihoyyyt
hilalbebik..................:hooray::CüvCüv:
gözdeatı...................:hooray::CüvCüv:

HAZİRAN AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

erkaymak.................:hooray::CüvCüv:

TEMMUZ AYININ HAMİŞLERİ :CüvCüv:

GÜle gÜle gıt gel Özlemcım ıyı tatıller kafanı dınle bıraz ..
Duaların ıÇın amın dıyorum arkadaŞım allahım dualarımızı kabul etsın tatlım..

Yenı tarıh eklıyelım sana ozman gÜzelım bende Çıkıcam bırazdan pazara gıdıcem ordan kuafÖre falan akŞam gırerım ancak..

ateşin 13. günü çatlamış inş. çalışma olmuştur o gün yükselişte hadi hayırlısı bebiş gelsin
16 haziran 1. gün 36,4 az leke regl
17 haziran 2. gün 36,4 siyah regl
18 haziran 3. gün 36,5 az lekeli regl
19 haziran 4. gün 36,5 az leke
20 haziran 5. gün 36,4 bitti çalışma
21 haziran 6. gün 36,4
22 haziran 7. gün 36,4 çalışma
23 haziran 8. gün 36,2
24 haziran 9. gün 35,9 çalışma
25 haziran 10. gün 36,00 çalışma
26 haziran 11. gün 35,8
27 haziran 12.gün 36,3 çalışma
28 haziran 13. gün 36,1
29 haziran 14. gün 36,3 çalışma
30 haziran 15. gün 36,3
bu şekilde canım ya ondan bir gün önce çalışmışızzz ve bir gün sonraa :KK43:
kaçırmışmıyımm

busecim yarınki ateşine göre karar verelim bence çatlayıp çatlamadığını 13. gün olması için sonraki 3 gün yüksek seyretmesi gerek senin adet 28 günde bir miydi?

28 günde ama geçen ay 30 uncu günde regl oldum

X