Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

bence 19.gün yumurtlamışsın daha 33.gün senin günün bence

sanada geçmiş olsun tatlım.umarım çok geç olmadan minişini alırsın kucağına opuyorumnanaktan

inş. tatlım amin buradaki tüm arkadaşlarımızda sende bende en kısa zamanda opuyorumnanaktan

günaydın canım ne güzel hamile iken bize uğrayıp dua etmen Allah razı olsun canım opuyorumnanaktan

canım üzülme ben inanıyorum temmuz ayında en az 5 tane hamiş çıkarıcaz bak gör

özlemcim sen bir doktora git derim ben çünkü idrarda hemen çıkmayabilir kan tesi yaptırsan rahatlarsın strese girmezsin böyle strese girince belki adetin uzayabilir inş. hamişsindir haziranın ilk annesi sen olursun tatlım :lepi:

evet canım adetin ilk günü 1. gün olarak kabul ediliyor hayırlısı olsun inş.[/QUOTE]

canım ya bugün mikro görüşmesi için dr randevm vardı gittim adet olmadığımı söledim ve idrarda negatif çıktığınıda idrara güvenme dedi bi kantesti yaptır ona göre görüşelim dedi ben cesaret edemedim yaptırmaya bugünde bekleyeceğim yarın anneme gidicem eğer olmazsam orada yaptırırım diye düşündüm bakalım rabbim hayırlısını verir inşallah

kötüyüzzzzzzzzzz
bu ayda olmadı canım ya, inşallah senden güzel haberler gelir

Kıyamam canlarım ya...Bendende güzel haberler almanızı hiç sanmıyorum canım...Akşam yine dr. bana hamilesin dediğini görüyorum ama eşimle rüyamda çok mutluyuz uyandığımda bile etkisinde kalmışım rüyamı gerçek mi diye bocaladım vallah...

özlemcim inşallah bu kadar çalışma boşa çıkmaz, alırsın iyi haberini en kısa zamanda.

inşallah canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun inşallah bugün ilk defa heyecanlandım ateşim yükselince ümitlendim

ÖZLEM canım senin ateş çizelgene baktım ve senin hala gününe var canım...En azından gününü bekle...

mekecim canım ben adet oldum bir dahaki adet tarihimi 5 ağustos yazabilirsin umarım haziranda yakalayamadığım mutluluk ağustosta olur bu kadar geç adet olursam adet göreceğim ayları çifter atlıyorum malesef

canım 11.gün gibi ama belli olmaz bekleyelim biraz daha ama sen yinede çalış

günaydın kızlar, bu defa da olmadı bende. yarın adet günüm ve bu sabah en hassas testle (10 ml) yaptım negatif çıktı. 2e7426 Ovulation Charts

canişkom üzgünün ama senin ateşte adet geliyor diyor tabi bellide olmaz ama gidişat şimdilik öyle.ben adet oldum rahatladım umarım önümüzdeki ay yumurtlama günüm geç olmaz:Saruboceq:

selam kızlar ALLAHIMA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN Kı kan değerim bugün 58.26 çıktı. galiba hamileyim. doktor daha çok yeni dedi dua edin inşallah sağlıklı bi şekilde devam eder.

hikayemi bilmeyenlere...
ben nerdeyse 3yıllık evliyim. daha önceleri saymazsak eylülden beri bebişimizi bekledik.. biraz sperm hareket problemimiz vardı. ama doktorlar normal yolla deneyin diyordu. geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum olmamıştı. artık umudumu yitirmiştim ama en büyük duam RABBı HABLı MıNLEDÜNKE ZÜRRıYYETEN TAYYıBETEN ıNNEKE SEMıUD DUA (Rabbim bana katından tertemiz bir çocuk bağışla şüphesizki sen duaları işitensin..) bu Ayeti her zaman okudum. ve bu ay ailem bizde kaldığından nasılsa olmaz diyordum yani hiç olsun diye kendimi kasmamıştım ve hiiç belirti hissetmedim
ayrıca kızlar ateşimi ölçtüm ve 20.güne kadar ateşim hep 36.4tü o gün yumurtam 21mm idi. doktor her an çatlayabilir dedi ve gece ovulasyon testim kıpkırmızı çıktı 1gün sonraki sabah çalışma oldu ve bi daha da olmadı. dedim ya bu ay olsun diye kasmadım yatılı misafirim olunca.. ve her gün ateşim 36.5 çıktı bugün dahil. ben aslında bugün ateşim yükselmedi yumurtam çatlamadı diye gitmiştim Rabbim nasip etti bu mutluluğu...
kızlar bi de ben bu ay ilk defa PRESEED kullandım. Rabbim onu da vesile kılmış olabilir...
ateşi kafanıza takmayın benim sadece 1derece yükseldi ve hep sabitti. herkeste farklı oluyor. belirtilere de takılmayın bolca dua edin... kızlar biz tatile çıkıyoruz. nete pek giremem inşallah herkes hep güzel haberlerle gelir Allaha emanet olun... bana da dua edin....opuyorumnanaktan

canım çok sevindim hayırlı uğurlu olsun ne mutlu sana Rabbim sağlıklı evlat nasip etsin

çok geçmiş olsun canım Allah şifa versin dualarım hep seninle bitanem iyi olman dileğim üzülme sakın bebişleride üzme annesi Rabbim dert verir dermanınıda verir çalışma artık tatile gir biran önce dinlen keyfine bak kolay değil annesi 2 tane can taşıyorsun bende ne olsun iyiyim çok şükür macun yiyiyoruz hergünde çalışıyoruz dayanamıyoruz ay utandım valla :kedi: ama ne yapayım yerimizde duramıyoruz maşallah bakalım bebiş bu ay gelicekmi kib öpüyorum seni opuyorumnanaktan

canım ya bugün mikro görüşmesi için dr randevm vardı gittim adet olmadığımı söledim ve idrarda negatif çıktığınıda idrara güvenme dedi bi kantesti yaptır ona göre görüşelim dedi ben cesaret edemedim yaptırmaya bugünde bekleyeceğim yarın anneme gidicem eğer olmazsam orada yaptırırım diye düşündüm bakalım rabbim hayırlısını verir inşallah[/QUOTE]

keşke yaptırsaydın özlemcim çıksada şansına çıkmasada Rabbim herşeyin hayırlısını versin stres yapıpta kendini üzme bebişte varsa o zaman yandın sen benden çekeceğin var lmaz:

ronyacım sen niye soğan kürü yapmıyorsun benimde adet düzensizliğim vardı soğan kürü içtim düzene girdi dene bence derim

canım benim çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin bizede dua et tatlım yazını okudum ve en büyük düşman stres ve kafaya çok takmaktan oluyor bak bebişin nasılda gelmiş sana ummadığın anda süpriz yapmış e tatili hakettin artık :) bol bol gez keyfine bak

Son düzenleme:
erkaymakçım çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla kucağına al bebeğini
kenidini yorma dinlen bol bol tamam mı

erkaymak senin adına çok sevindim tatlım...darısı tüm isteyenlere inşallah...kızlar benimm ateşim bugün 36.3 e çıktı...bir bakabilirmisiniz
8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… …………30Haz
25.gün… ………….1Tem
26.gün… …………..2Tem
27.gün… ………….3Tem
28.gün… ………….4T

Tebrik ederim canım...Kendini güzel kafanı dağatacak şekilde bişeylerle oyalan canım ki değerin yükselsin rahatça...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…