Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

erkaymak senin adına çok sevindim tatlım...darısı tüm isteyenlere inşallah...kızlar benimm ateşim bugün 36.3 e çıktı...bir bakabilirmisiniz
8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… …………30Haz
25.gün… ………….1Tem
26.gün… …………..2Tem
27.gün… ………….3Tem
28.gün… ………….4T

canım eğerki 15.günkü değerin doğruysa 15.gün yumurtlama olmuş diyebilirz ama bir gün öncesi 36.8 imiş yanlışmı yazdın diye düşündüm

canım eğerki 15.günkü değerin doğruysa 15.gün yumurtlama olmuş diyebilirz ama bir gün öncesi 36.8 imiş yanlışmı yazdın diye düşündüm
yok doğru tatlım...ama şu var o 36.8 saat 10 civarında ölçülmüş bir ısı...35.8 ise 6.30 civarında yapılmış bir ölçüm...o günler banada tuhaf geliyor ama yapacak bişey yok o günlerde öyle denkgeldi

yok doğru tatlım...ama şu var o 36.8 saat 10 civarında ölçülmüş bir ısı...35.8 ise 6.30 civarında yapılmış bir ölçüm...o günler banada tuhaf geliyor ama yapacak bişey yok o günlerde öyle denkgeldi

canım 36.8 ölçtüğün değer 36.5 falan olurdu 6.30 da ölçseydin çünkü her bir saatte ateş 0.1 derece artıyor ama bu değere göre 15.gün yumurtlama olmuş ve şuan ateşin iyi yani yükselmiş.inşallah sonucu güzel olur :Saruboceq:

ronya canım hayırlısı olsun dün ne düşündüm biliyormusun insan bi doğuma bi ölüme müdahale edimiyo Rabbim ol dediği gün oluyo hayırlısını o biliyo inş.tez zamanda bizde meleklerimize kavuşcaz :Saruboceq:

ronya adet olmuşsun canım...keşke olamasaydın tatlım ama nasip işte....hepimizde bir umut o tarihi bekliyoruz ama gelecekse geliyor...engel olamıyoruz...ben hep şuna inandım...yüce rabbim hiç bir şeyi yaratmadan önce ruhlarımızı yaratmış...eğer bizim bebişlerimizin ruhuda yaratılmışsa gelecektir zaten...yok eğer öyle bir ruh yaratılmamışsa ne yapsak boşşşşşş...biraz teslimiyet gerek yaniii

2e54bc Ovulation Charts
buda benim ateşim bugün yarın yumurtlarım sağ kasığım ağrıyo rüyamda bi koli yumurta çatlıyodusırnaşık şeyayyy kafayı yedim iyice rüyaya bak yaa:)

canım daha yumurtlama için erken gibi daha 9.gündesin.rüyana gelince çok düşününce ve konuşunca biliçaltı etkileniyor yumurtalar giriyor rüyalarımıza sonra :))

ronya canım hayırlısı olsun dün ne düşündüm biliyormusun insan bi doğuma bi ölüme müdahale edimiyo Rabbim ol dediği gün oluyo hayırlısını o biliyo inş.tez zamanda bizde meleklerimize kavuşcaz :Saruboceq:

canım doğru söylüyon vakti zamanı değilse istediğin kadar uğraş olmuyo aylardır yapmadığım şey kalmadı bu ay koyvercem öyle bol bol çalışmakta yok yumurtlama akıntısını görünce çalışcam birde görev gibi olmayacak durumlar gerçekleşirse :kedi: sıkıldım sırf bebek için çalışmaya

ronya adet olmuşsun canım...keşke olamasaydın tatlım ama nasip işte....hepimizde bir umut o tarihi bekliyoruz ama gelecekse geliyor...engel olamıyoruz...ben hep şuna inandım...yüce rabbim hiç bir şeyi yaratmadan önce ruhlarımızı yaratmış...eğer bizim bebişlerimizin ruhuda yaratılmışsa gelecektir zaten...yok eğer öyle bir ruh yaratılmamışsa ne yapsak boşşşşşş...biraz teslimiyet gerek yaniii

canım Rabbim herşeyi hayırlı zamanda nasip etsin hep onu diyorum ama insanız işte olmayıncada acaba olmayacakmı bir problemmi var diye düşünüyor insan elde değil

canım doğru söylüyon vakti zamanı değilse istediğin kadar uğraş olmuyo aylardır yapmadığım şey kalmadı bu ay koyvercem öyle bol bol çalışmakta yok yumurtlama akıntısını görünce çalışcam birde görev gibi olmayacak durumlar gerçekleşirse :kedi: sıkıldım sırf bebek için çalışmaya

canım Rabbim herşeyi hayırlı zamanda nasip etsin hep onu diyorum ama insanız işte olmayıncada acaba olmayacakmı bir problemmi var diye düşünüyor insan elde değil
evet canım haklısın..ben mesela yumurtlamaya kadar oldukça rahatım..aklıma bile gelmiyor diyebilirim...ama ovulasyon olduğunu hissettiğim günden itibaren başlıyo benim sıkıntılarım...adet olana kadar çatlıyorum meraktan...hele kırmızıları görünce dahada bir beter oluyor insan..hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz hep...o yüzden birbirimizianlamamız çok basit birşey...

selam kızlar ALLAHIMA SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ kan değerim bugün 58.26 çıktı. galiba hamileyim. :emir_bebek: doktor daha çok yeni dedi dua edin inşallah sağlıklı bi şekilde devam eder.

hikayemi bilmeyenlere...
ben nerdeyse 3yıllık evliyim. daha önceleri saymazsak eylülden beri bebişimizi bekledik.. biraz sperm hareket problemimiz vardı. ama doktorlar normal yolla deneyin diyordu. geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum olmamıştı. artık umudumu yitirmiştim ama en büyük duam RABBİ HABLİ MİNLEDÜNKE ZÜRRİYYETEN TAYYİBETEN İNNEKE SEMİUD DUA (Rabbim bana katından tertemiz bir çocuk bağışla şüphesizki sen duaları işitensin..) bu Ayeti her zaman okudum. ve bu ay ailem bizde kaldığından nasılsa olmaz diyordum yani hiç olsun diye kendimi kasmamıştım ve hiiç belirti hissetmedim
ayrıca kızlar ateşimi ölçtüm ve 20.güne kadar ateşim hep 36.4tü o gün yumurtam 21mm idi. doktor her an çatlayabilir dedi ve gece ovulasyon testim kıpkırmızı çıktı 1gün sonraki sabah çalışma oldu ve bi daha da olmadı. dedim ya bu ay olsun diye kasmadım yatılı misafirim olunca.. ve her gün ateşim 36.5 çıktı bugün dahil. ben aslında bugün ateşim yükselmedi yumurtam çatlamadı diye gitmiştim Rabbim nasip etti bu mutluluğu...
kızlar bi de ben bu ay ilk defa PRESEED kullandım. Rabbim onu da vesile kılmış olabilir...
ateşi kafanıza takmayın benim sadece 1derece yükseldi ve hep sabitti. herkeste farklı oluyor. belirtilere de takılmayın bolca dua edin... kızlar biz tatile çıkıyoruz. nete pek giremem inşallah herkes hep güzel haberlerle gelir Allaha emanet olun... bana da dua edin....opuyorumnanaktan

Oh oh maşallaaahhh çok güzel bir haber buuuu :) Kendine çok dikkat et Rabbim korusun ikinizi de ,çok şükür sabrının hediyesi geldi ..

erkaymak senin adına çok sevindim tatlım...darısı tüm isteyenlere inşallah...kızlar benimm ateşim bugün 36.3 e çıktı...bir bakabilirmisiniz
8.gün........... 36.7……14Haz
9.gün......... 36.5……...15Haz
10.gün ......36.3………16Haz
11.gün.......36.2……….17Haz
12.gün......36.2……….18Haz
13.gün......36.4……….19Haz
14.gün......36.8………..20Haz
15.gün......35.8……….21Haz
16.gün.......ölçemedim..22Haz
17.gün......36.2………..23Haz
18.gün.....36.3…………24Haz
19.gün.....36.3…………25Haz
20.gün.....36.3 ………..26Haz
21.gün.....36.3…………27Haz

22.gün….36.0 …………28Haz
23.gün….36.3…………29Haz
24.gün… …………30Haz
25.gün… ………….1Tem
26.gün… …………..2Tem
27.gün… ………….3Tem
28.gün… ………….4T

Duruşah senin ağrıların ya da akıntın nasıl? bana bu tablodaki ortalama ateşin daha çatlamamış olaslığını düşündürüyor. olduysa da 15-16. gün olur,ama inan ki emin değilim.

Duruşah bence bu tabloya göre o zaman 20 .gün diorum eski değerlerin çok yüksek,kaç günde bir oluyordun?

Oh oh maşallaaahhh çok güzel bir haber buuuu :) Kendine çok dikkat et Rabbim korusun ikinizi de ,çok şükür sabrının hediyesi geldi ..

Duruşah senin ağrıların ya da akıntın nasıl? bana bu tablodaki ortalama ateşin daha çatlamamış olaslığını düşündürüyor. olduysa da 15-16. gün olur,ama inan ki emin değilim.
canım bende 18.19.ve 20. günler çok fazla akıntı oldu...tıpkı yumurta akı gibiyddi...şu andada 3 gündür çok fazla kasık ve bel ağrısı yaşıyorum...akıntım hala devam ediyor ama akıntının durumu değişti...daha akışkan ve beyaz

Duruşah bence bu tabloya göre o zaman 20 .gün diorum eski değerlerin çok yüksek,kaç günde bir oluyordun?
akıntımın durumuna göre bende o tarihlerde olduğunu düşünüyorum...ama şuda var adetim hiç şaşmaz 28 günde bir olurum...29 demez yani

Tablonda başlangıç tarihini değiştirmen lazım sadece ya yeniden değerlerini girip tablo yapacaksın ya da cycle start date değişecek

ev ödevi gibi biliyorum bende bu ay son eşim söz verdi olmazsa doktora gidicez

X