Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

evde yine test var kızlar.dun akşam eşim ısrar etti yemekten sonra test almaya gitti gelince yaptım 1 dk bekledim cıkmayınca cöpe attım sonra sabah yaptım uyku sersemi baktım cıkmadı atmadım ama kenarda duruyordu ben hemen yatağa döndüm tabi peşime eşim kalktı testi görünce bu çifffft demezmi ben cin gibi yataktan kalktım gerçekten cift.çöptekini aldım baktım oda çift olmus.ama gecerliliğini yitirdi diye hevslenmedim acıkcası.adet gunum olduğu için yanlışlık olabilir diye düündüm

evde yine test var kızlar.dun akşam eşim ısrar etti yemekten sonra test almaya gitti gelince yaptım 1 dk bekledim cıkmayınca cöpe attım sonra sabah yaptım uyku sersemi baktım cıkmadı atmadım ama kenarda duruyordu ben hemen yatağa döndüm tabi peşime eşim kalktı testi görünce bu çifffft demezmi ben cin gibi yataktan kalktım gerçekten cift.çöptekini aldım baktım oda çift olmus.ama gecerliliğini yitirdi diye hevslenmedim acıkcası.adet gunum olduğu için yanlışlık olabilir diye düündüm

Seni en en erken belirtilerinde bekliyoruz İnşallah hamişsindir kaydirigubbakcemile5

kk_mm tablonu inceliyorumda kestiremiyorum Bence çalış değerlendir gününü

canım benim kanda baktır bence ama bence hamilesin yaa

buğün adet gününmü canım ayy çok heyecanlı değilmi şuan vakit geçmiyordur ne zaman çıkcak sonuç bence pozitif bitanem yaa çok mutlu oldum ne kadar süredir istiyodun bu ay farklı bişi yaptınmı

buğün adet gününmü canım ayy çok heyecanlı değilmi şuan vakit geçmiyordur ne zaman çıkcak sonuç bence pozitif bitanem yaa çok mutlu oldum ne kadar süredir istiyodun bu ay farklı bişi yaptınmı

bu ay yaptığım farklı şey kesinlikle rahat olmamdı.diğer aylar bu stresi cok yasadım ama bu ay olmazsa olmaz nasılsa eninde sonunda gideceğim dedim ve bu mantıkla hiç stres yapmadım.düşünnmedim ne karanlık ne aydınlık hiç bir şey yok yoktu beynimde.bakalım inşallah işe yaramıstır:))) 1 saat sonra alacağım sonucu. ama beklemelide olsa 3 testte çift cıktı:Saruboceq:

1. gün 36.7
2. gün 36.4
3. gün 36.5
4. gün 36.5
5. gün 36.5
6. gün 36.4
7. gün 36.8
8. gün 36.6
9. gün 36.6
10. gün36.5 ,
11. gün36.5
12. gün 36.6
13. gün 36,6
14. gün 36,6
15. gün 36,4
16.gün 36,4
17. gün 36.5
18. gün 36,5
19. gün 36,8
20. gün 36,5
21. gün 36,8
22. gün 36,3
23. gün 36,4
24. gün ölçmedim (umudum kırılmıştı)
25. gün 36.7
26. gün 36.9
27. gün 36.9
28. gün 36.9
29. gün 36.9
30. gün 37.0
31.gün 36.9
32.gün 36.9
33.gün 36.9

Ateşimde son durum böyle sabahleyin test yaptım tek çizgi Yani düşeecek ateşim hayallerin ertelendiği bir cuma günü yaşıyorum

canım umudunu yitirme.test için erken oldugunu düşünüyorum.geç yumurtlamıssın gıbı çünkü.bekle biraz daha düşmezse ateş bir test daha yaparsın.

merhaba kızlar ben çatlatma iğnesi vuruldum
iğneden sonra ölçtüm ateşimi bi bakarmısınız çatlamışmı yumurtam

20--iğne
21-36,2
22-35,9
23-36,2
24-36,3
25-36,2
26-36,3
27,36,4

canım çatlamıs yumurtan.22.gün düşmüş sonra yükselmiş çünkü.insallah gelir bu ay bebiş.

sabah ateşim 36.6 çıktı duştan sonra ölçtüm 37 çıktı.gebelik için iyimi ateşim.sabah test yaptım 5-10 dk sonra çift çıktı.geçerliliğini yitirmemiştir değilmi.

canım hamilesin bence de ...ateş de çok iyi,çift çizgi de çıkmıs.eeee....daha ne olsunnnn.....

kk_mm canım bir günlük düşüş olabilir.ama yine de çalısma olsun bugun ne olur ne olmaz...

bu ay yaptığım farklı şey kesinlikle rahat olmamdı.diğer aylar bu stresi cok yasadım ama bu ay olmazsa olmaz nasılsa eninde sonunda gideceğim dedim ve bu mantıkla hiç stres yapmadım.düşünnmedim ne karanlık ne aydınlık hiç bir şey yok yoktu beynimde.bakalım inşallah işe yaramıstır:))) 1 saat sonra alacağım sonucu. ama beklemelide olsa 3 testte çift cıktı:Saruboceq:

adet gününde yaptıgın test de çift çizgi gördüysen kesin hamilesindir.daha erken oldugu için geç çıkıyordur.ben adet günü yaptıgım teste mercekle bakınca ancak görülebilecek cinsten hayal meyal çıkmıstı ikinci çizgi...ancak 4 gün geçince net ve anında çıktı.öncesinde hep silikti bir de hemen çıkmamıstı.heyecanla beklıyoruz canım kan sonucunu da.insallah beklediğimiz gibi çıkar sonuc..

gelgit canım ısı tablonu çalışma günlerini bi koyarmısın nurun dediği gibi geç çıkmasına bakma sen bencede hamilesin için rahat bi şekilde çığlık atabilirsin

ay inşallah kızlar.ne guzel şeyler söylüyorsuznuz.iğnelere başlamam gerek.hamileysem uzun bir maraton beni bekliyor.yarım saat kaldı sonucun cıkmasına.

canım ben yumurtlamam bittikten sonra ateş ölçmeye karar verdim.bu aydan sonra ateş ölçerek gunumu tahmin edecektim öncesinden sadece ön hazırlık için ateşimi ölçtüm.son 1 haftadır ölçüyorum.
ilk ölçmeye başladığımdan beri yazdım 36.3 den başladı 36 dan aşağı inmedi hiç.genelde sabahları 36.6 çıktı bugun 11 gibi dusa girdim adet olacaksam gelsin hemen diye sonra ateşimi ölçtüm 10 dk sonra falan 37 cıktı kan verdikten sonra ölçtüm 37 cıktı yıne.öyle listem falan yok.

tamam canım bu arada vakit geçmesi için sana soru sorarak yardımcı olmaya çalışıyorum tahmin ediyorumki dk bile geçmiyodur ama beklediğine değecek canım şimdiden alıştır kendini anneliğe inş sağlıklı bi hamileik geçirirsin

gelgit canım inş bize güzel haberler verirsin yarım saat sonra ama bencede kesin hamilesin allahım yardım etsin hepimize en kısa zamanda kavuşalım bebişlerimize

inşallah canımlarım.tek duam bu.sağlıklı bir gebelik ve sağlıklı bir evlat.allahım hepimize nasip eder inşallah.sağlıklı bir anne olarak sağlıklı bir evlat kucaklamamızı.

X