Popüler Konu Ateş ölçme yöntemi

hihoyyyt:teytey::sm_cool:
eşim aradı 4-5 haftalık hamle görünüyor demişler.
:teytey::sm_cool::hooray::hooray:

:sm_cool:Gelgit inanmıyorum harika bir haber bu yaaaa. Çok şükür. Canım benim hayırlı olsun, gözün aydın. Ayyyy süper ya süper. Allah sağlıkla kavuştursun, analı babalı büyütsün inşalla:lepi:

sanırım erken yumurtlama olmus değilmi.oh be oldu işte.sağolun kızlar ya cok sağolun.iyi oyaladıız beni gerçekten.sevincie sevinç kattınız.

gelgit gözun aydın cnm cnm ne gibi belirtilerin var yazrsan seviniriz ve ne zamandan beri istiyosunuz

Nurcum ikili testinin iyi çıkmasına çok sevindim. Gözün aydın canım. Ağrı kesiciyi bırakman iyi olmuş, bol bol yat dinlen, kolonya ile alnına masaj yap belki iyi gelir tatlım. Benim çıkmam lazım görüşürüz kızlar. Gelgit tekrar hayırlı olsun canım benim.

:eek:(+) boş geçirmedigim zaman

3.gün...36.00
4.gün...36.04
5.gün....36.03
6.gün.....36.03
7.gün......36.02(adetim bitti.)
8.gün........36.03+
9.gün..........36.03+
10.gün..........(ölçemedim)+
11.gün............36.03
12.gün..............36.02+
13.gün..............36.04+
14.gün...............36.04+
15.gün................36.00+
16.gün...............36.03
17.gün...............36.05+
18.gün...............36.05+
19.gün...............36.07
20.gün................36.06+
21.gün.................36.07
22.gün.................36.08(sabah baş bagrım vardı ondan olabilir)
23.gün..................36.07

kızlar yorumlarınızı beklıyorum birde bayram yarın memelekete gidiyorum bir hafta yazamıyacam artık toplu yazarım inş yorumlarınızı beklıyorum

canım çok sevindim hamiş haberlerini aldıkça çok mutlu oluyorum ve banada umut oluyor allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin gözün aydın canım

canım Rabbim ailene bebişine sağlıklı bi ömür versin bitanem hadi kalk akşama eşine güzel bi yemek hazırla akşam kutlayın bu güzel haberi ay ben bile heveslendim valla huzurlu güzel bi hamilleik geçirirsin inş sağlıkla alırsın bebeğine kucağına

esracım inş sende bayramda müjdeyi alırsın ateşin de çalışmalarında ii inş bu ay doktora gitmene gerek kalmayacak

sanırım erken yumurtlama olmus değilmi.oh be oldu işte.sağolun kızlar ya cok sağolun.iyi oyaladıız beni gerçekten.sevincie sevinç kattınız.

Harika haberrrrsositosositosositososito
Allah analı babalı büyütmek nasip etsin :1hug::1hug::dance::dance:

Nurcum sende rahatsızmışsın okuduğum kadarıyla geçmiş olsun tatlım
dinlenmekle geçer ancak .ikili testinde ii çıkmış masallah.

xara ,ilsu ikinize de tesekkür ederim.
xara canım evet agrı kesici içmiyorum artık..çok şiddetli oluyor bazen ne kolonya ne patetes fayda etmıyor hiç biri..ama dayanıyorum bebiş için.
ilsucum evet son zamanlarda bas ağrılarım basladı.bugun iyiyim çok şükür..bayram tatili de iyi bir vesile oldu dinlenmek için.
benim yaramaz çok kıpır kıpır oldugu için dr ancak 2 günde yapabildi ense ölçümünü ama ense kalınlıgı da tahlil sonucları da cok ıyı cıktı...insallah sen de hep iyi haberler verirsin canım.senin hamilelik nasıl gıdıyor.

esracım ateş çok iyi çalısmalar da isabetli.insallah tutmustur.yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçmiş daha adetine 6 gün var .insallah düşmeden devam eder...

esracım ateş çok iyi çalısmalar da isabetli.insallah tutmustur.yumurtlamanın üzerinden 8 gün geçmiş daha adetine 6 gün var .insallah düşmeden devam eder...

bakalım cnm yaa zaten pek umutlu degilim ama yinede hayırlısı diyor cnm sag olsun demi...

günaydın kızlar ısım halen 36.7 düşmüyor adette olmadım gece 4 itabariyle belli aralıklarla ölçtüm hep yüksek enson herzamanki saatinde yani 7.30 ölçtüm yine 36.7 aabeyzamalagin dedigi gibi kistmi oldu acaba ama kist olunca adet gecikirmi bileniniz varmı acaba

evet canım kist adet geçikmesi yapıyor benimde bir ara 10 adetin geçikti test yaptım negatif 15 gün yine aynı doktora gittim kist varmış bence ihmal etme başak abla

1. gün 36.7
2. gün 36.4
3. gün 36.5
4. gün 36.5
5. gün 36.5
6. gün 36.4
7. gün 36.8
8. gün 36.6
9. gün 36.6
10. gün36.5 ,
11. gün36.5
12. gün 36.6
13. gün 36,6
14. gün 36,6
15. gün 36,4
16.gün 36,4
17. gün 36.5
18. gün 36,5
19. gün 36,8
20. gün 36,5
21. gün 36,8
22. gün 36,3
23. gün 36,4
24. gün ölçmedim (umudum kırılmıştı)
25. gün 36.7
26. gün 36.9
27. gün 36.9
28. gün 36.9
29. gün 36.9
30. gün 37.0
31.gün 36.9
32.gün 36.9
33.gün 36.9

Ateşimde son durum böyle sabahleyin test yaptım tek çizgi Yani düşeecek ateşim hayallerin ertelendiği bir cuma günü yaşıyorum

canımbenim kızıyorum haaa:eek:klava: yine ümitsizlikler başlamış düşücek deme düşmüyecek inşallah hamilesindir tamamı

hihoyyyt:teytey::sm_cool:
eşim aradı 4-5 haftalık hamle görünüyor demişler.

canım benim çok sevindim :sm_cool::sm_cool:
mutlu oldum valla umut işıgı oldun bize tebriikler :hooray::hooray: allah nazarlardan saklasın ikinizide

nurcumm geçmiş olsun diikat et kendine
ilsucum iyimisin bebşin nasıl
esracım ateşin inşallah düşmez hadi bakalım
ceylan xara aycank sizler nasılsınız başka unuttugum kimse varsa kusura bakmasın

sen nerdesin be güzelim tamam ders çalışıyorsunda kitap kurdumu olcan yoklugun belli oluyor valla canım eger kist oluştuysa (allah korusun) adet ondan gecikti diyelim ısımda düşmedi geçen ay adet olmama2 gün kala birden düşmüştü buay iyi bence neyse öylede böylede mecburen bekliyecegim ama eşim işteyken bile erıyor varmı gelen giden diye yazık garibim hala umutlu

günaydın kızlar sabah 7.06 ölçtüm ateşimi 36.8 çıktı ama sanki sonrasında çok sıcaklamış hissetim kendimi yorganım açık yattım birsüre sonra aynı saatinde tekrar ölçtüm 7.30 da 36.6 çıktı bu ısı düşüşünü kendim saglamış oluyorum degilmi şimdi çünki terlemek üzere idim öyle degilsede adetim yaklaşıyor demektir üzülmeye başladım kalktıgımdan beri

X